koncert

Chłopcy z Placu Broni "Wolność kocham i rozumiem"

koncert

Chłopcy z Placu Broni "Wolność kocham i rozumiem"

Chłopcy z Placu Broni "Wolność kocham i rozumiem" - Bilety na koncert

CHŁOPCY Z PLACU BRONI

Chłopcy z Placu Broni to powstały w 1987. roku zespół, który nagrał siedem albumów zawierających zarówno liryczne ballady sławiące miłość, przyjaźń, wolność, jak i ostre rockowe utwory krytycznie komentujące rzeczywistość i zanurzonego w niej, czasem bezrefleksyjnego, człowieka.
Grupa zaistniała na polskiej scenie muzycznej dzięki takim przebojom jak: O Ela, Kocham Cię, Aeroplan, Kocham Wolność. W roku 2000. działalność grupy przerwała tragiczna śmierć leadera, wokalisty i autora tekstów Bogdana Łyszkiewicza.

Zespół CHŁOPCY Z PLACU BRONI reaktywował się w 15 rocznice śmierci lidera zespołu Bogdana Łyszkiewicza . Powracamy z inicjatywy dobrego serca i pozytywnych wibracji jakie niosą utwory nieżyjącego lidera grupy. Chcąc jak najdłużej zatrzymać w pamięci te wspaniałe piosenki o miłości, pokoju, wolności i przyjaźni postanowiliśmy wraz z grupą przyjaciół, między innymi Jarkiem Sokołem-pierwszym menadżerem zespołu i pomysłodawcą nazwy, Franzem Dreadhunterem-basistą oraz Wojtkiem Namaczyńskim- perkusistą reaktywować zespół wykonując jego największe przeboje : O Ela, Kocham Cię, Aeroplan , Kocham Wolność i wiele innych piosenek.

Zespół , wraz z wokalistą Dariuszem Litwińczukiem, nagrał dwa utwory: Kocham Cię, Ballada o Dobrym Człowieku na potrzeby serialu 39 i pół, zaś utwór Kocham Wolność znalazł się, w oryginalnej wersji, na ścieżce dźwiękowej filmu Andrzeja Wajdy Wałęsa. Człowiek Nadziei. Do zobaczenia na koncertach.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Chłopcy z Placu Broni "Wolność kocham i rozumiem"

Bardzo udany występ zespołu po reaktywacji. Brawa dla muzyków i solisty, czekamy na dalsze występy.

Polecane z kategorii koncert