koncert

Chłopcy z Placu Broni "Wolność kocham i rozumiem"

koncert

Chłopcy z Placu Broni "Wolność kocham i rozumiem"

Chłopcy z Placu Broni "Wolność kocham i rozumiem" - Bilety na koncert

CHŁOPCY Z PLACU BRONI

Chłopcy z Placu Broni to powstały w 1987. roku zespół, który nagrał siedem albumów zawierających zarówno liryczne ballady sławiące miłość, przyjaźń, wolność, jak i ostre rockowe utwory krytycznie komentujące rzeczywistość i zanurzonego w niej, czasem bezrefleksyjnego, człowieka.
Grupa zaistniała na polskiej scenie muzycznej dzięki takim przebojom jak: O Ela, Kocham Cię, Aeroplan, Kocham Wolność. W roku 2000. działalność grupy przerwała tragiczna śmierć leadera, wokalisty i autora tekstów Bogdana Łyszkiewicza.

Zespół CHŁOPCY Z PLACU BRONI reaktywował się w 15 rocznice śmierci lidera zespołu Bogdana Łyszkiewicza . Powracamy z inicjatywy dobrego serca i pozytywnych wibracji jakie niosą utwory nieżyjącego lidera grupy. Chcąc jak najdłużej zatrzymać w pamięci te wspaniałe piosenki o miłości, pokoju, wolności i przyjaźni postanowiliśmy wraz z grupą przyjaciół, między innymi Jarkiem Sokołem-pierwszym menadżerem zespołu i pomysłodawcą nazwy, Franzem Dreadhunterem-basistą oraz Wojtkiem Namaczyńskim- perkusistą reaktywować zespół wykonując jego największe przeboje : O Ela, Kocham Cię, Aeroplan , Kocham Wolność i wiele innych piosenek.

Zespół , wraz z wokalistą Dariuszem Litwińczukiem, nagrał dwa utwory: Kocham Cię, Ballada o Dobrym Człowieku na potrzeby serialu 39 i pół, zaś utwór Kocham Wolność znalazł się, w oryginalnej wersji, na ścieżce dźwiękowej filmu Andrzeja Wajdy Wałęsa. Człowiek Nadziei. Do zobaczenia na koncertach.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Bardzo udany występ zespołu po reaktywacji. Brawa dla muzyków i solisty, czekamy na dalsze występy.

Polecane