koncert

Christmas Time! Concert

koncert

Christmas Time! Concert

Christmas Time! Concert - Bilety na koncert

Podczas koncertu na scenie zaprezentują się: Justyna Steczkowska, Kasia Moś, Halina Mlynkova, Kasia Cerekwicka oraz Andrzej Piaseczny. Artyści zaprezentują największe światowe hity związane ze Świętami Bożego Narodzenia. Koncert poprowadzi Piotr Polk.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje i opinie: Christmas Time! Concert

Sam koncert magiczny i wyjątkowy. Można było poczuć magię świąt. Niestety organizatorzy nie stanęli na wysokości zadania z zarządzaniem miejsc i sprzedali kilka miejsc dla 2 różnych osób. Musiałam trzykrotnie zmieniać miejsce, bo moje oryginalne było już zajęte przez innych gości :-(
Ładny koncert, tylko trochę za krótki. I sala powinna mieć więcej elementów świątecznych, by podkreślić nastrój.
Artyści na 5, BRAK TELEBIMÓW duży minus Klimat na widowni słaby, złe oświetlenie, za jasno
Wspaniały koncert! Artyści zaprezentowali swój nieprzeciętny talent, tu uwaga dla malkontentów którym za mało było polskich utworów: jedynie standardy światowe pozwalają wykorzystać w pełni możliwości głosowe pań Moś, Cerekwickiej i Mlynkowej. Niezwykle sympatyczny prowadzący pan Polk oraz profesjonalna orkiestra wraz z dyrygentem. Hala Jaskółka także zdała egzamin: akustyka była bardzo dobra, dźwięk i tekst brzmiały znakomicie. Chętnie wybierzemy się znów za rok!
Koncert był prezentem pod choinkę dla Rodziców, byli bardzo zadowoleni i bardzo im się podobało :)
Sam występ oceniam bardzo wysoko, jednak to wszystko ginie w tych obskurnych warunkach hali! Wstyd pokazywać to coś zwane halą widowiskową za takie pieniądze!
Ajka 03.01.2020 09:46
Wspaniały koncert. Pani Justyna Steczkowska cudowna, ciepła osoba o super głosie. Pani Kasia głos petarda. Wszyscy byli rewelacyjni.
Koncert ogólnie piękny jednak zbyt dużo repertuaru zagranicznego i starszą publiczność miewala problem ze zrozumieniem przekazu. Organizacja na sali chaotyczna. Ludzie mieli problem ze znalezieniem miejsc bo oznakowania były wydrukowane na kartkach i leżały na podłodze więc szybko zrobił się bałagan i nieporozumienia.
Koncert super 😍
Mi osobiście sam koncert się podobał, w sumie kupiłam 11 biletów dla członków rodziny. Niestety osoby starsze narzekały na zbyt dużą ilość piosenek w języku angielskim,ale mi akurat to zupełnie nie przeszkadzało. Wszyscy wykonawcy śpiewali super, jedynym minusem było miejsce koncertu-hala Urania w Olsztynie, która od dawien dawna powinna przejść generalny remont. Mimo to świetie,że te koncerty odbywają się w Olsztynie. Polecam.
Cudowny Koncert z pięknymi kolędami . Artyści rewelacja 👍. Było świątecznie 🌲
Koncert bardzo nam się podobał. Orkiestra, wykonawcy i prowadzący stworzyli piękny klimat. Jedyna malutka uwaga to , mogło być więcej polskich piosenek.Poza tym super!
Artyści którzy wystąpili - super. Pan Polk ogarniał cały występ. Trochę naciągany skład, przecież Pani Cerekwicka w tym samym czasie występowała we Wrocławiu. Równie dobrze można było napisać, że wystąpi np. Celine Dion. Efekt ten sam, ale jaki prestiż. Wystarczyło poinformować, może przeprosić. Jakieś to niedograne.
Koncert godny polecenia
Było magicznie. Wspaniały koncert!
Jestem bardzo zawiedziony.... są dziesiątki świątecznych przebojów które wszyscy znają i lubią i tego właśnie się spodziewałem a niestety zaserwowano 70% utworów sprzed siedemdziesięciu lat o których większość z nas nawet nie słyszała... nie wspomnę już o nagłośnieniu. Orkiestra skutecznie zagłuszała wykonawców których i tak już było bardzo niewyrażnie słychać.
Koncert oceniam bardzo średnio. Brak przygotowania a sama organizacja bardzo kiepska. Zakupiłam bilety na miejsca, które w efekcie końcowym znajdowały się w zupełnie innym położeniu, oczywiście nieadekwatne do ceny jaką zapłaciłam. Jednego miejsca zupełnie nie było na sali koncertowej i czekaliśmy ok 30 minut na wyjaśnienie sprawy. Niesmak samej organizacji przyćmił odczucia koncertu i może stąd tak bardzo niska ocena.
Piękny koncert. Jestem zachwycona.
Niestety nie wystąpiła Kasia Cerekwicka i nikt o tym nie wspomniał. Z szacunku dla widza należało to wyjaśnić . Koncert ogólnie udany ale wolałabym więcej kolęd i piosenek świątecznych po polsku i mniej Justyny....
Koncert bardzo piękny. Wiele fantastycznych piosenek. Dobra akustyka. Minus organizacyjny - sprzedano więcej biletów niż było miejsc i był chaos. Drugi minus - nie było Kasi Cerekwickiej tylko jakaś Pani, która zamiast śpiewać krzyczała.
Świetny koncert. Sala wypełniona po brzegi ludźmi i magią świąteczną. Wspaniałe wykonanie kolęd oraz znanych piosenek przez artystów. To był cudowny czas. Za rok też się wybiorę na koncert świąteczny. Polecam
Koncert bardzo piękny. Wiele fantastycznych piosenek. Dobra akustyka. Minus organizacyjny - sprzedano więcej biletów niż było miejsc i był chaos.
Super koncert!!!!!!!!!!
Wspaniały koncert. Niezapomniane wrażenia!
Takiego beznadziejnego koncertu to świat nie widział.
Koncert spełnił moje oczekiwania. Pozdrawiam poświątecznie.
Wspaniały i wzruszający koncert! Wstyd jedynie za publiczność, która wychodziła w połowie ostatniego utworu i nie poszanowała artystów.
Oszustwo na biletach i miejscach. Rozkład sali realnie był inny niż kupując bilet. Miałem siedzieć blisko sceny a siedziałem w połowie płyty. Fatalna organizacja.
Koncert bardzo mi się podobał. Szkoda tylko, że nie było Kasi Cerekwickiej i że Halina Mlynkova zaśpiewała tylko 2 piosenki. Atmosfera i repertuar - super.
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii koncert