koncert

Ciao Ciao BAMBINA

koncert

Ciao Ciao BAMBINA

Ciao Ciao BAMBINA - Bilety na koncert

Ciao Ciao BAMBINA | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2020, 2021

" CIAO CIAO BAMBINA "

Koncepcja i Reżyseria - Nicola Palladini

Scenariusz: Małgorzata Wojtulewicz

Ciao Ciao Bambina" to najsłynniejsze włoskie piosenki w autorskiej interpretacji Nicoli Palladiniego, musicalowego aktora z Rzymu, z towarzyszeniem zespołu muzycznego, jak również podróż przez historię włoskiej piosenki i utwory dobrze znane polskiemu odbiorcy.

Bohater wspomina swoje życie i drogę artystyczną, prowadząc nas przez trzy dekady XX wieku. Towarzyszymy mu w podróży promem wycieczkowym do Stanów Zjednoczonych końca lat 40-tych, gdzie poznajemy klimat nowojorskiej Małej Italii. Po powrocie do Europy, widzowie udają się w towarzystwie Marino Mariniego do kabaretów Neapolu i Rzymu, a także paryskiej Olimpii, gdzie biorą udział w jego wielkim sukcesie nad Sekwaną. Spora część spektaklu koncentruje się na ogromnym sukcesie, jaki Marino Marini odniósł w Polsce. Poznajemy historię jego wielkiej popularności nad Wisłą oraz genezę słynnej diety Twist, którą tam spopularyzował.

W ciągu 80 minut usłyszymy szlagiery: ''Tu vuo fa l'americano'', ''L'Italiano'', "Azzurro", "Marina", ''O'sole mio'', ''Love in Portofino'', ''Volare'', "Mamma", "That's amore", "Mambo Italiano","Quando, quando quando", "Buonasera Signorina", "Arrivederci Roma", "Ciao, Ciao Bambina" czy ''Nie płacz, kiedy odjadę”.m

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Cudowny koncert, wspaniała zabawa. A wykonawca boski 😀
super zabawa, polecam
Super Polecam
Bardzo fajnie spędziłam czas słuchając włoskich piosenek.Polecam
Występ zespołu był na wysokim poziomie, świetnie się bawiliśmy przy tej muzyce piosenki, które były śpiewane były nam znane. Piosenki były przepięknie zaśpiewane i wykonane z pełną energią ruchu przez solistę. Super!
Świetny występ, genialni muzycy, brawo!
Początek nudnawy Ale potem to już świetnie 😂

Polecane