Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-10-2022

koncert

Ciepłe Popołudnie

koncert

Ciepłe Popołudnie

Ciepłe Popołudnie - koncert
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Zespół tworzy muzykę, która w dużej mierze jest własnej twórczości. Z tęsknoty za tekstami retro, które niosły konkretne przesłanie „o czymś” – o miłości, o relacji człowieka z samym sobą, o życiowych historiach – powstały kawałki zarejestrowane również na debiutanckiej płycie stworzonej w niełatwym okresie pandemii. Krążek ten został bardzo pozytywnie odebrany wśród słuchaczy co stało się dużą motywacją do dalszych działań oraz chęci zaprezentowania się szerszej publiczności. „Gramy, śpiewamy i piszemy teksty pełne gier słownych, tkliwości i tęsknoty. Słuchacze twierdzą, że słyszą u nas i blues, i jazz, i poezję śpiewaną… A nas cieszy to wszystko, najbardziej zaś – widok publiki nucącej z nami czy ukradkiem ocierającej łzy.”

Ola Dzierżawska – aranżerka, autorka tekstów, melodii i video. Laureatka licznych nagród w tym: Grand Prix warszawskiego przeglądu im. Jeremiego Przybory oraz Grand Prix Festiwalu Piosenki Ulicznej im. Grzesiuka

Paweł Kamiński – współaranżer, multiinstrumentalista

Stanisław Szczyciński – fortepian

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń w: Bydgoszcz

Brak wydarzeń w: Bydgoszcz

Recenzje i opinie: Ciepłe Popołudnie

Nastrojowy koncert w klimatycznym miejscu. Wokalistka o pięknym głosie i zachwycająca urokiem osobistym. Jak lekki powiew ciepłego wiaterku...cudnie. A piosenka o miłości-cudna, relaksuje, sprawia, że chce się tańczyć i uśmiechać.Płyta zakupiona.Dziękujemy.
Magda 23.08.2022 20:27

Polecane z kategorii koncert