koncert

City Sounds: SCHMIDT ELECTRIC feat. TEN TYP MES

koncert

City Sounds: SCHMIDT ELECTRIC feat. TEN TYP MES

City Sounds: SCHMIDT ELECTRIC feat. TEN TYP MES - Bilety na koncert

City Sounds: SCHMIDT ELECTRIC feat. TEN TYP MES | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2020, 2021

Ten Typ Mes z jazzowym zespołem Schmidt Electric w Starym Klasztorze!

City Sounds zaprasza na niezwykły koncert będący połączeniem elektrycznego jazzu i hip hopu w najlepszym możliwym wydaniu!

Znany polski raper Piotr Szmidt (Ten Typ Mes) i znany trębacz jazzowy Piotr Schmidt zagrają wspólny koncert 19 października w Sali Gotyckiej w Starym Klasztorze

Obaj poznali się na Facebooku, jako aktywni, twórczy artyści, których połączyła zbieżność imion i nazwisk. Okazało się, że łączą ich także podobne zainteresowania muzyczne których efektem było z jednej strony zaproszenie Piotra Schmidta do nagrania partii trąbki na poprzedniej płycie Ten Typ Mesa, z drugiej zaś, Piotr Schmidt odwdzięczył Mesa, a także rapera Łukasza Stasiaka, do wspólnego koncertowania.

Schmidt Electric to jeden z najlepszych zespołów jazzu elektrycznego w Polsce. To czworo znakomitych instrumentalistów, uznanych i wielokrotnie nagradzanych na konkursach i festiwalach, którzy mają odwagę łączyć jazz z aktualnymi trendami muzycznymi, świeżym spojrzeniem i nowymi nurtami – tworząc zupełnie nową, niepowtarzalną jakość! Od momentu powstania zespołu w kwietniu 2011r. w tym roku mija 6 lat! A w tym czasie - ponad 120 koncertów w Polsce i za granicą, dziesiątki tras koncertowych, setki godzin wspólnego grania i dwie znakomite płyty. Dziś muzycznie rozumieją się bez słów i czerpią od siebie energię na każdym z koncertów przekazując ją publiczności.

Koncert promować będzie dwie ostatnie płyty zespołu - studyjną "Tear The Roof Off" z 2015 roku oraz koncertową "Live", która ukazała się w czerwcu tego roku.

Piotr Szmidt (Ten Typ Mes) - rap
Piotr Schmidt - trąbka, efekty
Łukasz Stasiak - rap
Alex Hutchings - gitara elektryczna
Mr. Krime - DJ, turntablism
Tomasz Bura - klawisze, syntezatory
Michał Kapczuk - gitara basowa, mini moog
Sebastian Kuchczyński - perkusja, pady

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Brak recenzji

Polecane