Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-12-2023

koncert Cleo

Cleo – 10 lat My Słowianie: Meet & Greet VIP

koncert Cleo

Cleo – 10 lat My Słowianie: Meet & Greet VIP

Cleo – 10 lat My Słowianie: Meet & Greet VIP - koncert

 Bilety
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Cleo – 10 lat „My Słowianie”: Meet & Greet VIP
Meet & Greet VIP to niepowtarzalna okazja, by spotkać się z Cleo i poczuć się jak prawdziwy VIP. Bilet wstępu gwarantuje: spotkanie z Cleo, zdjęcie z Cleo, upominek – niespodziankę oraz voucher ze zniżką na wszystkie wydarzenia organizowane przez Adria Art.
Bilet na Meet & Greet VIP nie obejmuje wstępu na koncert Cleo. Wejściówki na koncert są sprzedawane osobno. Spotkanie z Cleo odbywa się po zakończeniu koncertu. Liczba miejsc Meet & Greet VIP jest ograniczona!

Cleo, czyli Pierwsza Słowianka RP i kobieta wielu talentów! Z okazji jubileuszu 10 lat od premiery przeboju „My Słowianie” jedna z najpopularniejszych polskich piosenkarek rusza w wielką trasę koncertową.
Cleo wdarła się na listy przebojów w 2013 roku, gdy razem z Donatanem wypuściła singiel „My Słowianie”. Piosenka bardzo szybko stała się jednym z największych hitów radiowych, a na YouTube została wyświetlona już prawie 100 milionów razy. Sukces utworu sprawił, że Cleo w 2014 roku reprezentowała Polskę podczas Eurowizji, a jej występ uważany jest za jeden z lepszych i barwniejszych epizodów konkursu.
Wokalistka o słowiańskim uroku kształtowała swój wokal w takich gatunkach jak folk, soul, gospel, r’n’b, funk i hip-hop. Fascynowała się wielkimi divami światowej sceny – Arethą Franklin, Whitney Houston, Lauryn Hill, Patti LaBelle czy Chaką Khan.
Przez ostatnich 10 lat Cleo wydała cztery albumy, które wielokrotnie pokrywały się złotem i platyną. W swoich utworach przywróciła modę na folk, a w tekstach nieraz podkreślała magię kultury słowiańskiej.
Teraz nadszedł czas na pierwszy wielki jubileusz. Wyjątkowe koncerty Cleo wypełnią największe przeboje artystki, w tym oczywiście „My Słowianie”. Będą też specjalnie przygotowane stylizacje i materiały filmowe, które pokażą historię wokalistki. A to jeszcze nie koniec atrakcji!
Sprawdź repertuar i dowiedz się, gdzie i kiedy wystąpi Cleo. Zarezerwuj bilety na spotkanie Meet & Greet VIP podczas trasy Cleo „10 lat My Słowianie”!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Podaruj bliskim niezapomniane emocje!

Kup voucher

Recenzje i opinie: Cleo – 10 lat My Słowianie: Meet & Greet VIP


Jak działają recenzje?
Cleo w formie, jak zawsze
Manio 08.12.2023 12:05
Cleo – 10 lat My Słowianie: Meet & Greet VIP
Wrocław, 06.12.2023
Centrum Koncertowe A2
Koncert bardzo udany, ale byliśmy rozczarowani zmianą miejsca koncertu z Hali Orbita na Centrum A2. W wyniku tej zmiany straciliśmy możliwość oglądania koncertu z pozycji komfortowych miejsc siedzących, co w przypadku dzieci w wieku 7 i 10 lat miało bardzo duże znaczenie.
MH 08.12.2023 09:05
Cleo – 10 lat My Słowianie: Meet & Greet VIP
Wrocław, 06.12.2023
Centrum Koncertowe A2
Pełne emocji spotkanie, wspaniała niespodzianka dla Dziecka. gorąco polecam!!!
Miss t. 05.05.2023 08:37
Cleo – 10 lat My Słowianie: Meet & Greet VIP
Rybnik, 04.05.2023
Teatr Ziemi Rybnickiej

Polecane z kategorii koncert