koncert

Closterkeller

koncert

Closterkeller

Closterkeller - Bilety na koncert

CLOSTERKELLER to czołowy przedstawiciel nurtu tzw. "klimatycznego" rocka na polskiej scenie muzycznej. Od lat niezmiennie plasuje się na wysokich pozycjach w rankingach polskich zespołów rockowych.

Liderką zespołu jest Anja Orthodox - jedna z czołowych, polskich wokalistek rockowych, obdarzona charakterystycznym głosem, charyzmą i manierą wokalną, która uczyniła z niej wzorzec do naśladowania dla wielu młodych wokalistek rockowych także i poza granicami Polski. Teksty Anji - mroczna i pełna metafor poezja stanowią także bardzo ważny atut zespołu Closterkeller. Także i w swych angielskich wersjach, które prezentowane są na zagranicznych koncertach grupy.

W ciągu swojej kariery zespół zyskał miano formacji kultowej na polskiej scenie. Grono słuchaczy Closterkeller jest bardzo szerokie. Jest ceniony zarówno przez starszych jak i młodszych fanów pięknej muzyki od gotyku przez rock do nawet popu. Bierze się to niewątpliwie z dużej różnorodności stylistycznej utworów zespołu. Od czasów debiutu muzyka grupy przeszła ewolucję od chorych, zimno falowych brzmień, poprzez flirt z ciężkim metalem, aż do psychodelicznego, nieco "zakręconego" pop-rocka. A cała ta muzyczna budowla dumnie stoi na potężnym, gotyckim fundamencie.

CLOSTERKELLER słynie również ze wspaniałych koncertów. Grupa grała na największych scenach w Polsce, również supportując takie zagraniczne gwiazdy, jak: as Jethro Tull, Cocteau Twins, Clan Of Xymox, Diary Of Dreams, Lacrimosa, Paradise Lost czy Fields of the Nephilim. Występy na żywo to mieszanka spontanicznego rockowego koncertu oraz podniosłej, poetyckiej, niemalże mistycznej atmosfery (co czyni je podobnymi do koncertów zespołów gotyckich). Perfekcja wykonania, doskonałe kompozycje i aranżacje oraz po prostu piękna muzyka czynią z nich niezapomniane wydarzenia!

Zespół ma w dorobku już 15 płyt (w tym 9 pełnowymiarowych albumów studyjnych i 2 koncertowe wydawnictwa DVD). Dwa ostatnie albumy "Aurum" (2009) i "Bordeaux" (2011) wydane przez Universal Music Poland zyskały entuzjastyczne recenzje zarówno słuchaczy jak i prasy muzycznej. We wszystkich najważniejszych gazetach rockowych zdobywały najwyższe oceny.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Mikołów

Recenzje Closterkeller

Super
Tazzz 25.03.2019 00:04
Koncert Closterkeller jak zwykle super!
Obsługa zakupu biletów super .Sam koncert mistrzostwo .
Toruniak72 11.03.2019 10:55
Bawiłam się świetnie! Bez zmian moc i siła głosu.
caro 11.03.2019 08:41
Fatalna jakość nagłośnienia nie pozwoliła na cieszenie się muzyką.
Anja w świetnej formie!!! Nostalgicznie, klimatycznie, czadowo!
Przez pierwsze kilka utworów Ania skrzeczała do mikrofonu, po po czym dopiero poszła "przepłukać gardło"i dopiero miało to wszystko ręce i nogi. Szkoda że na malej sali grali-trochę to jak próba w garażu wyglądało,a nie koncert.Chciałem przekonać do Closterkeller znajomych i nie przekonałem
Super, profesjonalizm w każdej nutce.
Koncert był uroczy, wspominkowy i magiczny !!!
uwielbiam takie kameralne koncerty
było wspaniale,liczę na częstsze występy w Kielcach
Niki 29.05.2017 12:55
Kochamy Anie!!!! Emocje aż po ciary!!!!
kasia 29.05.2017 11:47
Anja jak zwykle świetna!!!
zatrutesłońce 10.05.2017 17:24
Generalnie ok. Powtarzający się problem z Lizardzie to cichy vocal. Nie był to pierwszy mój koncert w tym miejscu i poprzednio najlepiej wypadł tam - Tides from Nebula; bo grają muzę instrumentalną. Nocny Kochanek, choć ma wesołe teksty - tez niestety nie był słyszalny. DO POPRAWY.
Barto 08.05.2017 12:13
Było kameralnie, ale zespół dał z siebie wszystko. Anja jest nadal niesamowita, ma power i osobowość. Super !!!
Behati 08.05.2017 11:41
Super koncert w pięknym klimacie
Miałem wrażenie, że wokalistka bardzo fałszuje.

Polecane z kategorii koncert