koncert

Czerwone Gitary

koncert

Czerwone Gitary

Czerwone Gitary - Bilety na koncert

Czerwone Gitary- Czerwone Gitary powstały 03 stycznia 1965 roku Gdańsku. - Nazwali się "Czerwone Gitary" - bo taki był kolor gitar, na których grali.
W 1965 roku ruszają w swoją pierwszą trasę koncertową pod hasłem "Gramy i śpiewamy najgłośniej w Polsce".- W 1969 roku w Cannes we Francji, zostaje wręczone Zespołowi trofeum " TROFEUM MIDEM ". Taką samą nagrodę otrzymała na tym festiwalu również grupa "The Beatles". W tym samym roku otrzymują i nagrodę amerykańskiego magazynu "Billboard" dla najlepszego polskiego zespołu.

04 marca 2006 na koncercie Sali Kongresowej w Warszawie z okazji jubileuszu 40 lecia Zespołu - Czerwone Gitary otrzymały nagrodę "Marmurowego Krążka" za największą ilość sprzedanych płyt w historii polskiej fonografii.Łącznie sprzedano ok. 12 milionów płyt zespołu (nie licząc pirackich).Czerwone Gitary zdobyły 14 Platynowych Płyt.
W tym roku ukaże się nowa płyta zespołu zatytułowana "Czerwone Gitary - o miłości". Również jesienią tego roku Zespół po raz pierwszy w swojej historii zagra z towarzyszeniem Wielkiej Orkiestry Gdańskich Symfoników w cyklu koncertów "CZERWONE GITARY - SYMFONICZNIE" I wreszcie - Czerwone Gitary zostały laureatem plebiscytu Tygodnika "Polityka" na najlepszy polski zespół XX wieku.

CZYTAJ WIĘCEJ

Inne wydarzenia powiązane z Czerwone Gitary

Bilety

Recenzje i opinie: Czerwone Gitary

Wspaniałe widowisko! Dwie godziny udanej zabawy. Energii możemy pozazdrościć panom.
Rewelacyjny wspomnień czar w cudownej atmosferze :)
Anna Maria 28.11.2021 23:45
Fantastycznie
Wspaniały koncert, świetna atmosfera i niezapomniane przeboje.
Świetny koncert w fantastycznej atmosferze
Świetna zabawa! Polecam
Koncert super. Dawno takiego nie było. Bawiła się cała widownia.
Panowie pokazali wielka klasę tzn. że są zespołem który jeszcze potrafi grac na żywo i śpiewać nie używając odsłuchu. Super koncert. Polecam w 100%
Super zabawa Organizacja super
Za……,ście choć lało jak z cebra. Szkoda, że nie był to STARY skład. Mówi się TRUDNO a KOCHA się dalej
Super koncert. To są klimaty naszej młodości. Podziw dla Jurka za kondycję. Dzięki za super wokal członków zespołu. Specjalne dzięki dla Marcina, Arka i pozostałych wokalistów zespołu. Tak trzymać. Jest dobrze a będzie jeszcze lepiej. Zdrowia i odporności dla całej ekipy. Jeszcze raz dzięki.
Koncert super mimo malej publicznosci. Dziekujemy za taka odskocznie w tak trudnym czasie😁😁😁😁
Super koncert ! 2 godz. 10 min. NON STOP ! Podziwiałem chłopców za ich wspaniałą kondycję. Wszyscy bawili się świetnie, śpiewali razem z zespołem. Moc wspomnień z młodości.......
Rewelacja
Wspomnienia z młodych lat. 2 godziny powrotu do przeszłości - piękny koncert.
Fantastyczny występ!!! Oby takich więcej...
Super 😉oby więcej takich imprez i koncertów
Świetna impreza.
Doskonały koncert!
koncert rewelacyjny , wykonawcy od lat w świetnej formie, polecam
Bardzo się podobało, szczególnie najmłodszy muzyk.
występ OK ale zdecydowanie za krótki - 1h i 15 min przy cenie biletu min 85 to trochę rozczarowujące..
Koncert Super, rewelacyjne mixy hitów, nowe utwory, Polecam
Dla mnie niedopracowany występ : chaotycznie, pośpiesznie, to miał być koncert na Dzień Matki, zdawkowe życzenia pojawiły się dopiero na końcu, nie było w trakcie koncerty żadnego wątku muzycznego związanego z Dniem Matki. Fatalny dźwięk, słowa piosenek nie do zrozumienia, zagłuszane przez muzykę, z pogłosem. Kiedy już siedzieliśmy na naszych miejscach, pojawiły się dwie kolejne rodziny, które miały bilety na te same miejsca: zamieszanie, sprawdzenie numerów. Te rodziny spędziły koncert na stojąco.
Super. Bardzo się nam podobało. Chłopaki dali czadu. Bardzo lubimy Czerwone Gitary.
Trochę mi się podobało trochę nie. Utwory znane, piękne ale grane jednym ciągiem spowodowało monotonie. zbyt mało "Krajewskiego"-a przy nim najbardziej się ludzie rozśpiewali. Nowości przyjemne do słuchania. Minus za postawę młodego gitarzysty. Pewnie jest dobry. Ale jego pozy, jego kiwanie się i te włosy i miny spowodowały, że nie chciało się patrzeć na scenę w jego kierunku. Czerwone Gitary to klasa, a chłopak o tym zapomina.
Koncert był prezentem dla moich rodziców i oczywiście był to strzał w 100!!! Bardzo są zadowoleni i zachwyceni wysokim poziomem pod każdym względem.
Wspaniały koncert,dla mnie osobiście ogromne przeżycie - "wspomnienia na żywo" fantastyczna atmosfera. Podziwiam muzyków z Panem Jurkiem na czele !!!
zabawa na 102-Jurek jest wprost nie do pokonania. Pisze per Ty, ponieważ mój kontakt z zespołem rozpocząłem w NON-STOPIE w Sopocie i tam poznałem bezpośrednio Jurka .Czekam na następny koncert!!!!!!!!
Koncert jak zawsze piękny.Zmieniony repertuar pozwolił usłyszeć zapomniane piosenki.Chlopaki tak trzymać!Czekamy na kolejne spotkania z Czerwonymi Gitarami!
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii koncert