koncert

Czesław Mozil Solo

koncert

Czesław Mozil Solo

Czesław Mozil Solo - Bilety na koncert

Czesław Mozil wraca z nową płytą.
Niecodzienne połączenie monodramu i koncertu, w wykonaniu uwielbianego przez fanów, polsko-duńskiego artysty, byłego jurora, wiecznego marzyciela - Czesława Mozila!
W programie są piosenki z nowej płyty #IDEOLOGIAMOZILA, która ma swoją premierę 19 listopada , a także piosenki stare, zarówno te bardziej jak i mniej znane.
Przewrotna, bardzo zabawna, muzyczno - liryczna podróż, w którą wkomponowane są największe hity artysty. Wyjdźcie z domu! Nie możecie tego przegapić!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje i opinie: Czesław Mozil Solo

Genialny występ! Oryginalny występ inny od pozostałych!
Polecam!!! Na pewno wroce
Rewelacja - teksty wobec których nie można przejść obojętnie, przeplatane życiowymi anegdotami Czesława. Polecam
Cudowna zabawa. Piękne, wzruszające piosenki i przeuroczy, zabawny do łez artysta. Świetny wieczór dla mnie.
Genialny stand-up połączony z koncertem. Czesław to po prostu człowiek orkiestra z niesamowitą charyzmą i energią. Cudowny wieczór
Mega zabawa z Mega inteligentnym wykonawcą. Przebywanie w jego towarzystwie to istna przyjemność.
Świetne show ! Piękne wykonania muzyczne , trafne spostrzeżenia i komentarze na aktualne tematy , warto się wybrać ! Polecam !
Stracone pieniądze! Skąd wytrzasnęliście tego pajaca, totalne beztalencie. Do tego w aplauzie kilku głupich cip pozwalał sobie na aluzje polityczne i jawnie obrażał nasz kraj. Nie miałem sumienia bić mu braw, jestem zawiedziony takim pseudoartystą!
antyciapaty 22.11.2021 19:36
Występ momentami był nudny . Nastawiłam się bardziej na śpiew niż mówienie . Plus tego występu jest to , ze Artysta mówił o trudnych i ważnych rzeczach jak przemoc, lgbt, polityka , uchodźcy , kościół
Super.
Jestem oczarowana. Zaskoczona. Występ rewelacyjny, Czesław wspaniały. Piosenki jak i wypowiedzi pomiędzy nimi trafne, błyskotliwe, inteligentne, prawdziwe. Polecam!
Przegadany występ. Zagrane były 2,5 utwory. Czasami można się było zaśmiać , ale generalnie to takie bajdurzenie i skakanie z tematu na temat. Nie polecam.. To był taki monolog nie najwyższej klasy. Lepiej iść na jakiś kabaret . Wiedziałem, że będą jakieś wstawki słowne ale nie spodziewałem się, że muzyki będzie 6 minut w występie 100 minutowym.
Super, wesoło, śmiesznie ale i nostalgicznie. Warto się wybrać
Cudowne miejsce, świetny występ :)
Ewelina 16.07.2021 21:22
Cudowny występ. Dziękuję
Solidna dawka śmiechu oparta o tematykę polskiej rzeczywistosci

Polecane z kategorii koncert