koncert Daria Zawiałow

Daria Zawiałow - Helsinki Tour vol2

koncert Daria Zawiałow

Daria Zawiałow - Helsinki Tour vol2

Daria Zawiałow - Helsinki Tour vol2 - Bilety na koncert

Daria Zawiałow - Helsinki Tour vol2 - Łódź Klub Wytwórnia | Kupuj Bilety Online

Wokalistka, autorka tekstów, kompozytorka. Przebojem wdarła się na polski rynek muzyczny. Jej znaki szczególne to wyjątkowy głos i silna osobowość sceniczna. Zadebiutowała w Opolu, gdzie zaprezentowała swój singiel „Malinowy Chruśniak” i zdobyła Nagrodę im. Anny Jantar – Opolską Karolinkę.
W 2017 roku ukazał się jej pierwszy album „A Kysz!”, nad którym pracowała wraz z przyjacielem i producentem Michałem Kushem. Płyta okazała się dużym sukcesem – w rok po premierze osiągnęła status Złotej Płyty, a teledyski do singli osiągnęły wielomilionowe liczby wyświetleń. Ostatni album „Helsinki” (2019) jest na najlepszej drodze żeby przebić te osiągnięcia.
„Szarówka”, singiel promujący płytę już podbił szczyty list przebojów, z osiągnięciem 1 miejsca na trójkowej liście przebojów.
Koncerty Darii to żywioł i rockowa energia zaprawiona świeżymi brzmieniami. Gościła na największych polskich festiwalach (m.in. na Open’er, Orange Warsaw Festival, Męskie Granie, CJG Festiwal, Kazimiernikejszyn, Kraków Live Festival), jej klubowe trasy koncertowe przyciągają tłumy!
Daria Zawiałow otrzymała 2 nagrody Fryderyk 2018 w kategoriach "Fonograficzny debiut roku"
oraz "Album roku alternatywa".

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje

Super koncert,trochę tylko za kròtko i sala przegrzana.
wokal zbyt słabo słyszalny, gubił się pośród instrumentów
swiatlo , wykonawca muzycy, ochrona, szatnia perfekcyjnie. Dzwiek niestety akustyk nie poradził sobie, na tej konkretnej sali. wokal schowany , ciemny. delikatnie rozgrzeszam, , sala do przyjaznych nie nalezy.
super-tylko za krótko grali powinni dawać czad co najmniej 2 godziny
Najlepszy koncert na jakim byłam 😁
Koncert rewelacyjny ,Daria jest jedna z najlepszych polskich artystek sceny muzycznej !!!
Bardzo dobry koncert. Super organizacja. Akustyka sali do poprawienia - nie jest najlepsza.
Super Koncert, zespół dał z siebie 120%, bardzo nam się podobało :)
Daria śpiewała ślicznie bardzo podobało mi się że rozmawiała z publicznością prawie cały czas miała z nią kontakt. Byłam bardzo zadowolona i miło zaskoczona.
Dziękuję wszystko odbyło się w porządku . Dostałem wiadomość o zmianie daty koncertu . Co było pomocne
Koncert super tylko krótki. Na sali bardzo gorąco jak w saunie, przydałaby się Klima.
Bardzo dobry koncert. "Faajnie" się bawiliśmy:)))
Daria zagrała cudownie. Lecz pomieszczenie w którym znajdował się koncert to dramat. Duszno, chwilę ruchu sprawiało że człowiek cały mokry, ciężko ogólnie się tam oddychało i zamiast rozkoszować się muzyka, myślałem o jak najszybszym wyjciu. Brak widocznie oznaczonej szatni oraz brak miejsca gdzie można byłoby w środku kupić jakiekolwiek picie. Dramat porostu.
Super koncert Daria jesteś wielka!!!
Koncert świetny, szkoda że organizator nie włączył klimatyzacji.
MINUSYSłabe nagłośnienie vokalu , brak włączonej wentylacji w obiekcie PLUSY DARIA
Doskonale się bawiłam, Daria wyjatkowa, tworzy swietną aurę wokół i zaraza pozytywną energię byłam pod sceną, czad!!! I nawet odnalazłam mojego dłużnika-Piotra gitarzystę, znawcę win
Fajna atmosfera, Daria w formie. Zabrakło w setliście "Miłostek" czy "Na skróty", ale generalnie ok. Na sali nie było świeżego powietrza i gdyby koncert potrwał jeszcze z pół godziny dłużej, to można byłoby się udusić. Problem z szatnią i za mały parking dlatego 4/5
Koncert super Daria dała czadu. Za to lokalizacja koncertu wyjście jak i wejście na salę trochę nie przemyślane bo w sytuacji zagrożenia ludzie biegali by po sobie. Duszno tak że nie było czym oddychać szatnia jakieś nieporozumienie godzina w kolejce żeby oddać kurtkę. Jeśli chodzi o organizację dużo rzeczy do poprawy.
Bardzo dobra organizacja koncertu. Bawiłam się doskonale.
Koncert Darii - petarda na 5 gwiazdek! Dziewczyna i jej ekipa są niesamowici! Organizacyjnie znowu kiepsko... brak wentylacji, duszno, nie było czym oddychać. Szatnia mała, utrudniony dostęp. Bar z jednym piwem w osobnym budynku. Fajnie, że w Wałbrzychu zaczęło się coś dziać i są te koncerty, ale miejsce powinno się zmienić, tą sala się do tego nie nadaje - organizacyjnie i akustycznie.
Koncert wspaniały, mega moc i energia. Cudowna Daria i chlopaki. Czekam na powtórkę. Zespół super sobie poradził mimo trudnych warunków jakie sa w Srarej Kopalni.
Brak klimy, za gorąco
Na koncercie bawiliśmy się znakomicie, super miejsce, dobra nagłośnienie. Jednak z koncertu na koncert zauważam tendencje spadkową w kwestii trwania koncertów... Czas trwania koncertu porównywany do koncertu odbywającego się na festiwalach, gdzie jest szeroki line up i potrzeba czasu na zmiany w asortymencie scen itp. Ps. Nie chodzi mi tylko o koncert Darii, ale również inne odbywające się w Wałbrzychu.
Świetny koncert, cudowna Daria, czekam na powtórkę!!
Daria Zawiałow to prawdziwy wulkan energii, a koncertowe wersje utworów z "Helsinek" brzmią jeszcze lepiej niż płycie Polecam!
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane

Łódź inne wydarzenia