koncert
Daria Zawiałow - Helsinki Tour vol2

koncert

Daria Zawiałow - Helsinki Tour vol2

Daria Zawiałow - Helsinki Tour vol2 - Bilety na koncert

Daria Zawiałow - Helsinki Tour vol2 - Radom Klub Muzyczny STREFA G2 | Kupuj Bilety Online

Wokalistka, autorka tekstów, kompozytorka. Przebojem wdarła się na polski rynek muzyczny. Jej znaki szczególne to wyjątkowy głos i silna osobowość sceniczna. Zadebiutowała w Opolu, gdzie zaprezentowała swój singiel „Malinowy Chruśniak” i zdobyła Nagrodę im. Anny Jantar – Opolską Karolinkę.
W 2017 roku ukazał się jej pierwszy album „A Kysz!”, nad którym pracowała wraz z przyjacielem i producentem Michałem Kushem. Płyta okazała się dużym sukcesem – w rok po premierze osiągnęła status Złotej Płyty, a teledyski do singli osiągnęły wielomilionowe liczby wyświetleń. Ostatni album „Helsinki” (2019) jest na najlepszej drodze żeby przebić te osiągnięcia.
„Szarówka”, singiel promujący płytę już podbił szczyty list przebojów, z osiągnięciem 1 miejsca na trójkowej liście przebojów.
Koncerty Darii to żywioł i rockowa energia zaprawiona świeżymi brzmieniami. Gościła na największych polskich festiwalach (m.in. na Open’er, Orange Warsaw Festival, Męskie Granie, CJG Festiwal, Kazimiernikejszyn, Kraków Live Festival), jej klubowe trasy koncertowe przyciągają tłumy!
Daria Zawiałow otrzymała 2 nagrody Fryderyk 2018 w kategoriach "Fonograficzny debiut roku"
oraz "Album roku alternatywa".

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Radom

Recenzje

Lubię Darię i jej muzykę jednak z jakiegoś powodu czuję niedosyt muzyczny po tym koncercie. Organizacyjnie jak zwykle w Wytwórni słabo z szatnią!!! Zarówno przed i po koncercie chaos związany z przemieszczaniem się ….
Jeszcze nie byłam na takim koncercie. Daria jest niesamowicie zdolną artystką, a jednocześnie, przesympatyczną, zwyczajną dziewczyną z sąsiedztwa. Wszystko, co pokazała na scenie, było takie autentyczne - ona wręcz żyje muzyką 😍 Wspaniała interakcja artystki z publicznością. Wytwórnia również nie zawiodła, organizacja koncertu na wysokim poziomie. Jedyne, co mogę zasugerować, to poprawa organizacji szatni i usprawnienie wydawania kurtek. Polecam z całego serca! Do zobaczenia następnym razem!
properchuffed 07.12.2019 20:45
Ze względu na utrudnienia w ruchu pociągu z Warszawy nie dojechaliśmy na koncert, ale na pewno był to super koncert!
IzaBelka 07.12.2019 09:43
Super koncert, Daria dała czadu a jej zespół petarda!!! Solówki na gitarach takie że ciarki miałam na całym ciele.
Emi_lka1986 07.12.2019 09:01

PROMOCJA DNIA

-25%

Żywiec
01.02.2020 18:00

bilety od 60,00 zł

KUP BILET

Polecane

Radom inne wydarzenia