koncert Daria Zawiałow

Daria Zawiałow - Wojny i noce tour

koncert Daria Zawiałow

Daria Zawiałow - Wojny i noce tour

Daria Zawiałow - Wojny i noce tour - Bilety na koncert

Jesienią wreszcie przychodzi czas na to, by Daria Zawiałow zaznajomiła bliżej fanów ze swoim ostatnim albumem „Wojny i noce”. Co prawda część piosenek dała się już słyszeć ze scen letnich koncertów, ale większość trzymana była na szczególną okazję jaką jest jesienna trasa, zatytułowana dokładnie tak samo jak album.
W warstwie graficznej i scenograficznej trasa orbitować będzie wokół znanych już elementów kultury japońskiej, ale to w klubach, na scenach bardziej kameralnych niż festiwalowe będzie można je łatwiej dostrzec i docenić :)

Nie zdradzimy tu dokładnego repertuaru koncertów, ale nie zabraknie ostatnich singli takich jak „Za krótki sen” czy „Kaonashi”, które zmieszają się zarówno z piosenkami jeszcze na koncertach nie słyszanymi i jaki i z utworami dobrze z znanymi z poprzednich tras i płyt.

Gorąco zapraszamy i do zobaczenia!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje i opinie: Daria Zawiałow - Wojny i noce tour

Extra występ , ekstra wokalista i zespół! Z przyjemnością słuchało sie Darii , poderwała siedzącą publikę do kołysania się 😁
Jest mocno. Naprawdę warto. Dużo lepiej niż na płycie.
Koncert sztos! Masa dobrej energii.
Koncert wspaniały Daria przecudowna prawdziwa zespół również Przeżyliśmy to najlepiej jak było można i dlatego było wspaniale Zasady koncertu są zawsze jasne i nie muszę mieć specjalnego instruktażu przed występem bądź w trakcie Życzę wszystkim takiego samego podejścia i wówczas będzie milej :) choć na takich wydarzeniach włączmy tryb luuzz :)
Koncert dobry, ale za krótki.
Atrakcyjna scenografia, super kontaktowa Daria i świetna muzyka, w sumie ten koncert trwał 1 godzinkę z kawałkiem tylko i do tego z playbacku ;-) Nadgorliwy gość co rusz nachodził pojedyncze osoby, wdając się w przydługie instruowanie o maseczki i niefotografowania, no ale OK.
Wspaniały koncert, świetna Artystka - cudowny głos, elektryzująca osobowość. Na pewno pójde na jje kolejny koncert.
Świetna muzyka i bardzo dobry show audio-wizualny. Polecam !
Super głos!
Rewelacyjny koncert
Koncert super, Daria nie zawodzi swym głosem. Czas koncertu jednak zbyt krótki, 1h15min występu razem z bisami to jednak za krótko i pozostaje spory niedosyt. Te 15 min można było jeszcze zagrać bez szkody dla uczestników koncertu z godz. 20.00.
Koncert świetnie zorganizowany, Daria jak zawsze profesjonalna!
Godzina piętnaście minut to jak na biletowany, pełny występ to stananowczo za mało. Koncert fajny, ale następnym razem, będę szukał występu darmowego, bo ten się niczym nie różnił od tego na festynie a oczekiwałem czegoś więcej...
Miejsce rewelacyjne, koncert wspaniały!
Super koncert. Wyśmienita zabawa z wspaniałą artystką. Oby więcej takich koncertów !!! 😊
mega super koncert !!
Koncert bardzo dobry , świetnie przygotowany repertuar , muzycy grali doskonale , Daria w świetnej formie. Koncert pełen energii. Występ super!! Co do obostrzeń to ochrona zwracała uwagę na maseczki na widowni , chodząc między rzędami i zwracając ludziom uwagę( i przeszkadzając w czasie koncertu) , ale to i tak ściema , bo w szatni wszystkie kurtki wisiały jedna przy drugiej , więc wszelkie wirusy mogły krążyć...... Jeden minus koncertów na Jordankach to taki ,że koncerty są na siedząco , a przy tak energetycznej i świetnej muzyce Darii baaardzo trudno siedzieć .To trzeba wytańczyć i wyskakać ,więc czekam na trasę wiosenno-letnią , gdzie będzie można poszaleć :)
Szczerze? Trochę niedosyt, artystka chyba się spieszyła do wyjazdu. A przede wszystkim siła rażenia muzyki zagłuszała śpiew. Zespół powinien grać o 1/3 ciszej. Wolałem jej darmowy występ w zeszłym roku w Internecie. Tutaj przez natężenie dźwięków wszystkie utwory brzmiały podobnie.
Koncerty Darii należą do moich ulubionych! Super atmosfera, piękny głos, cudowne utwory, aranżacja, światła! Wszystko ze sobą idealnie grało, a Daria jest po prostu kochana! Miejsce klimatyczne, oryginalne, robiące wrażenie. Cieszę się, że mimo miejsc siedzących wiele osób postanowiło bawić się tak, jak na koncertach Darii przystało, czyli bujając się, tańcząc i śpiewając :)
jestem nieco rozczarowana czasem trwania koncertu. Występ wraz z bisem trwał 1 godz 10 min. Za taką cenę biletów, to dość krótko.....
Koncert znakomity artystka również. Minusem jest to, że koncert trwał ponad godzinkę. Na koncercie nie wspomniano, że nie można nagrywać a Panowie z ochrony bardzo chamsko utrudniali widowni branie udziału a koncercie, praktycznie chodzili cały czas pomiędzy sektorami i zwracali wszystkim uwagę na temat nagrywania, gdzie nawet przed koncertem nikt o tym nie wspominał. Sala miała mieć obłożenie 50% a sprzedali praktycznie cała wiec to tez ściema 😂 Daria w świetnej formie świetnie śpiewa!!!
Fajny koncert, Daria Zawiałow super.Organizacja koncertu bez zarzutu.Polecamy bardzo.
Słaby koncert. Brak wcześniej wyraźniej informacji, aby przygotować certyfikat szczepień, co utrudniało wejście. Brak również informacji że nie można robić zdjęć czy nagrywać. W sumie to rozumiem, bo też nie lubię jak ktoś cały czas świeci telefonem, ale nawet nie można było wykonać jakiegoś pamiątkowego zdjęcia. Do tego to był koncert siedzący i nie można było nawet na chwilę wstać do jakiegoś chwytliwego kawałka i się pobujać. Mieliśmy miejsca na balkonie sali i co chwilę pani z ochrony do kogoś podchodziła i zwracała uwagę, aby usiąść lub chować telefon. Sam koncert jak dla mnie za krótki, to była długość na jakiś festiwal, a nie na biletowany koncert. Przy dwóch piosenkach słychać było jak wykonawczyni fałszowała. Muzyka była częściowo podkładana, a nie grana na żywo. Widać było że artyści się oszczędzają, bo przed nimi jeszcze jeden koncert i trzeba zachować siły oraz czas na przygotowanie do drugiego występu. W trakcie koncertu była też próba nauczenia publiczności jednego zwrotu, jednak było to tylko raz pokazane i nawet fragment nie był wytłumaczony co oznacza. Denerwowały również światła, na które wydano pewnie sporo kasy, a jedynie rozpraszały i nie pasowały do wykonywanych utworów.
Świetny koncert!
Przepiękny występ, Darka jak zawsze w rewelacyjnej formie! Polecam wszystkim ♡♡♡
Księgowy Chachmęt 05.12.2021 14:12
Koncerty zwykle kojarzą się ze stojącą publicznością. Inaczej jest w CKK Jordanki w Toruniu. Tu sala koncertowa wyposażona jest w stałe krzesła. Jest to o tyle dziwne dla artystów-nietypowa formuła spotkania z publicznością, to dla wielu osób jest wręcz oczekiwana i chwalona. Nie każdy lubi "skakać", za to wielu lubi usiąść i posłuchać dobrej muzyki. Może się starzeję. Ale polubiłem taką formę spotkania z artystą. Płyta nigdy nie zastąpi spotkania z ulubionym artystą. Zapraszam do Torunia.
Świetny koncert! Daria jest nie tylko wspaniałą wokalistką, ale też przemiłą osobą.
Smutno jest mi to pisać, ale był to chyba najgorszy koncert na jakim byłem. Po pierwsze był to koncert praktycznie siedzący ze względu na miejsce wydarzenia (CKK Jordanki w Toruniu), przez co praktycznie nikt się nie bawił. Po drugie skoro w tym miejscu jest zakaz nagrywania i robienia zdjęć na wydarzeniach, to warto było to nagłośnić przed wydarzeniem, tak jak była informacja o maseczkach (będąc w 1 rzędzie co chwilę rozpraszał mnie ochroniarz biegający od lewej do prawej upominający ludzi). Po trzecie wokalistka także nie zachwyciła, ponieważ spodziewałem się dłuższego koncertu (spóźnienie 15 minut, a po godzinie koncertu już był bis). Takiej setlisty to można spodziewać się na festiwalach, a nie w trakcie biletowanego koncertu.
Niestety był to najsłabszy koncert Darii Zawiałow na jakim byliśmy. Światła nad scena(zielone) oślepiały ludzi na sektorze 5. W trakcie koncertu zaś wyszły dwie sprawy. Playback(wokal, gitara akustyczna) oraz fakt, że bilety były kupione na Ostatni raz w Helsinkach a to była trasa promująca nowe wydawnictwo. Do tego koncert trwał nieco ponad godzinę do czego przywykłem n kolejnych występach podczas festiwali muzycznych - nie zaś podczas normalnego biletowanego koncertu.
Przepiękny koncert, świetna szata graficzna z wielka chęcią poszedłbym jeszcze raz 😁😁
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii koncert