Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-12-2023

koncert

Dzieciuki i De Łindows w Białymstoku!

koncert

Dzieciuki i De Łindows w Białymstoku!

Dzieciuki i De Łindows w Białymstoku! - koncert

 Bilety
Dodaj do ulubionych
Ulubione

De Łindows powstał w Katowicach w 2002r.
Mają za sobą koncerty w Polsce, Czechach i na Słowacji.
Występowali m.in. na takich festiwalach jak: Przystanek Woodstock/Pol'and'Rock Festival (zagrali tam trzykrotnie), B-Festival, Jarocin, Punk Island (SK), Underground Fest (SK), Keltska Noc (CZ), Hajnówka Rock Festival, Punk Fest, Czad Festiwal gdzie zagrali obok The Offspring, Billy Tallent czy Antiflag, Trasa Punky Regge Live.
W 2018r. 2019r. i 2022r wystąpili na "Pomarańczowej Trasie" zespołu Kult.
Zespół w 2022r. został zaproszony do Antyradia gdzie promował nowa płytę grając koncert na żywo. W październiku odbył się koncert urodzinowy XX lat De Łindows, z koncertu będzie wydana płyta live zespołu, a cały koncert jest już dostępny na YT.
W tym roku zespół wystąpił jako gość na trasie 35 lat Big Cyc-a.
Zagrali PunkoSka Rockets Tour wraz z zespołem Skankan - jubileuszowa trasa 30 lat Skankan i 20 lat De Łindows. Trasa obejmowała 12 miast oraz wystąpili ponownie w ramach trasy Punky Reggae Live.

Dzieciuki (Białoruś folk/punk)
Grający punk-folk zespół z Grodna powstał w 2012 roku z muzyków wywodzących się z różnych undergrundowych formacji. Ma na swoim koncie dwa albumy Haradzieński Harmidar (2014) i Recha (2016). Większość tekstów traktuje o historii Białorusi. Zespół wykorzystuje, każdą okazję by zagrać dla swoich fanów na Białorusi, jednak z różnych przyczyn często jest to niemożliwe. Dlatego częściej grają za granicą - mają za sobą koncerty w Czechach, Austrii, Słowacji, Węgrzech, Niemczech, Litwie, Ukrainie, Łotwie i oczywiście w Polsce. W naszym kraju zagrali już około 50 koncertów. Dosyć szerokim echem odbiła się tu ich interpretacja piosenki Jerzego Filasa "Czarny Chleb i Czarna Kawa"(biał."Čorny chleb i harbata)", a także utwór z ostatniej płyty "Tadevuš Kasciuška". Dzieciuki wraz z krakowską formacja Hańba stworzyli projekt "Hańbuki".
Zespół brał udział w licznych festiwalach w Polsce - Rock na Bagnie, Cieszanów Rock Festiwal, Sever Rock w Węgorzewie, Solidarni z Białorusią, Basowiszcza, Jeżowe Rock Festiwal, na Ukrainie Taras Bulba Festiwal, w Niemczech - Nustock, na Białorusi - Chavajsia ŭ Bulbu, Naš Fest

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń w: Białystok

Brak wydarzeń w: Białystok

Podaruj bliskim niezapomniane emocje!

Kup voucher

Recenzje i opinie: Dzieciuki i De Łindows w Białymstoku!


Jak działają recenzje?

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert