koncert

Dni Ciechowskiego - Hanna Rani & Dobrawa Czocher - Biała Flaga

koncert

Dni Ciechowskiego - Hanna Rani & Dobrawa Czocher - Biała Flaga

Dni Ciechowskiego - Hanna Rani & Dobrawa Czocher - Biała Flaga - Bilety na koncert

Na zakończenie Dni Ciechowskiego wystąpią dwie utalentowane artystki Dobrawa Czocher i Hanna Rani. 25 września ukazała się ich debiutancka płyta z klasycznymi aranżacjami utworów lidera Republiki. Podchodząc w zupełnie nowy sposób do piosenek Ciechowskiego, młode artystki nadały doskonale znanym utworom drugie muzyczne życie.

Na płycie Biała flaga, dziewczyny starały się pokazać Grzegorza Ciechowskiego przez ich własne ja. Klasyczne wykształcenie, akustyczne instrumenty, zupełnie inne czasy i środowisko, w których przyszło dwóm młodym instrumentalistkom dorastać, sprawiły że otrzymaliśmy piosenki, które chociaż znamy bardzo dobrze, są dla nasz czymś zupełnie nowym.

Na zakończenie Dni Ciechowskiego piękne wykonawczynie zaprezentują swoje wersje takich utworów jak Mamona, Odchodząc, Telefony czy Śmierć na pięć. W Dworze Artusa (w którym Grzegorz Ciechowski odbywał swoje pierwsze próby) piosenki te z pewnością zabrzmią wyjątkowo, a my po raz kolejny będziemy mogli docenić ich niezwykłą siłę oddziaływania.

Niebezpieczeństwo porażki pojawiło się już na wstępie ? co z tekstami ? Czy kompozycjom Grzegorza Ciechowskiego można odebrać tak ważny ich element jak tekst, słowo, poezja? Czy po raz kolejny sprawdzi się sentencja, że ?muzyka potrafi wyrazić więcej niż słowa?. I tak projekt zrealizowany z myślą jednokrotnego wykonania, cały czas gdzieś nam towarzyszy i cieszymy się, że przyjmowany jest tak ciepło.

Hanna Rani

Wystąpią:

Dobrawa Czocher - wiolonczela

Hanna Rani - fortepian, aranżacja

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Dni Ciechowskiego - Hanna Rani & Dobrawa Czocher - Biała Flaga

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert