koncert

Dobry wieczór u Hanki Wójciak

koncert

Dobry wieczór u Hanki Wójciak

Dobry wieczór u Hanki Wójciak - Bilety na koncert

Dobry wieczór u Hanki Wójciak | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2020, 2021

Dobry wieczór u Hanki Wójciak
Termin: 10.10.2020 (sobota) g.19.00
Bilety ulgowe: 30 zł
Bilety normalne: 40 zł

Dobry wieczór u Hanki Wójciak w Nowohuckim Centrum Kultury - koncert i performance Hanki oraz Jej Przyjaciół w 10 urodziny pewnego „Śpiewnego Świata”…

Kiedy 10 lat temu wygrywała 46. Studencki Festiwal Piosenki radość mieszała się z goryczą. „Wyrosła” i „w świat poszła” - emocje i uczucia, które nią targały, zaklinała w piosenki. Nie potrafiąc odmienić rzeczywistości, stworzyła przestrzeń, w której mogła „wykrzyczeć w niebo wszystkie żale”, odmieniać przeznaczenie „siłą czarów znachorki” czy prosić „jasne duchy” o siłę i utulenie. To wtedy zawiązała się jej KAPELA i pojawili się LUDKOWIE, którzy chcieli słuchać tych opowieści, wyśpiewywać je wspólnie, śpiewem i tańcem nacieszyć się „do syta”.

Ta dziewczyna to ja - Hanka Wójciak. Dziś, przepełniona wdzięcznością, po góralsku Was przywołuję:

Chebojcie na 10-te urodziny Śpiewnego Świata, który bez Was byłby NIEMOŻLIWY.

Oj, LUDKOWIE, żebyście wiedzieli, jakie szykujemy Wam niespodzianki! Performance ZARANNA będzie jedną z nich, umożliwi nam on swoistą podróż w czasie, ku zaraniu współdzielonego Uniwersum, ku zaraniu pieśni.

Nie zabraknie piosenek, które dobrze znacie z albumów ZNACHORKA i ZASŁONA, acz kilka z nich zabrzmi zupełnie inaczej niż się spodziewacie! Zaśpiewam dla Was także pieśni, o których… ptaszki ćwierkają, że to zaczyn naszej trzeciej płyty: ZAMIŁOWANA.

Dobry Wieczór odbędzie się w NOWOHUCKIM CENTRUM KULTURY - przestrzeni, w której poczujecie się bezpiecznie, gdzie będziecie zaopiekowani; w miejscu nakręcającym kulturę!

Na scenie pojawią się trzy magnetyczne osobowości: Susanna Jara, Asia Nawojska i Alicja Tanew - moje śpiewne duszki, jakże wspaniałe w swej inności! Dzięki Nim ten wieczór będzie niepowtarzalny, jedyny.

O reszcie niespodziewajek - cicho sza…

Chebojcie LUDKOWIE! Hanka.

"KAPELA Hanki Wójciak" w składzie:

Hanka Wójciak - śpiew
Tomasz Czaderski - instrumenty perkusyjne
Jacek Długosz - gitara
Mateusz Frankiewicz - kontrabas
Jakub Piechnik - mandola
Tomasz Pawlak - skrzypce

oraz zaproszeni Goście:

Susanna Jara - śpiew
Asia Nawojska - śpiew, piano
Alicja Tanew - śpiew, piano


Hanka Wójciak – wokalistka, autorka tekstów i muzyki, dziennikarka.

Laureatka m.in. Festiwalu "Pamiętajmy o Osieckiej", Studenckiego Festiwalu Piosenki, Festiwalu Twórczości "Korowód", Rock & Chanson Festival.

Jej głos można usłyszeć m.in. na płytach Jarka Śmietany, Anny Treter, Naked Mind.

W Radiu Kraków prowadzi autorską audycję "Dobry wieczór u Hanki Wójciak", a w TVP Kraków – odcinki specjalne programu " Pod Tatrami" poświęcone wydarzeniom kulturalnym w Zakopanem.

Założycielka i liderka "KAPELI Hanki Wójciak", z którą wydała dwie autorskie płyty: " Znachorka" (2014) i " Zasłona" (2017).
Wiosną przyszłego roku planowana jest premiera trzeciego albumu pt. "Zamiłowana".

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń

Recenzje

Brak recenzji

Polecane