koncert

Don Vasyl i Cygańskie Gwiazdy

koncert

Don Vasyl i Cygańskie Gwiazdy

Don Vasyl i Cygańskie Gwiazdy - Bilety na koncert

Don Vasyl i Cygańskie Gwiazdy - Sochaczew Sochaczewskie Centrum Kultury Boryszew | Kupuj Bilety Online

Zapraszamy na wspaniały, niezapomniany i porywający koncert,największe cygańskie przeboje DON VASYL i Cygańskie Gwiazdy. Na scenie prym wiedzie oczywiście DON VASYL, cygański król, ikona romskiej muzyki w Polsce., który bardzo szybko nawiązuje kontakt z publicznością. Artysta opowiada też anegdoty i historie ze swojego życia. DON Vasylowi na estradzie towarzyszą gwiazdy cygańskiej pieśni i tańca na które żywo reaguje publiczność, jak również na solowe występy wnuków gwiazdora. Finał koncertu to oczywiście słynna piosenka "Ore,ore", którą śpiewa cała sala. Zapewniamy wspaniałą wspólną zabawę i Wielkie Kolorowe Widowisko.

Po zakończeniu koncertu artyści są do dyspozycji publiczności na chwilę rozmowy, wspólną fotografię czy dedykację na płycie, którą będzie można nabyć.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń w: Sochaczew

Brak wydarzeń w: Sochaczew

Recenzje

Na tą imprezę zabrałem rodziców na ich rocznicę ślubu, byli Zachwyceni. Wszyscy, którzy mieli to szczęście uczestniczyć w tym wydarzeniu z tego co zaobserwowałem Bawili się Świetnie !!!!
Super koncert
Bardzo pięknie spędzony wieczór, super nastrój i wrażenia. Pan Don Wasyl wspaniały człowiek, potrafi rozbawić publiczność, jego piosenki są nieśmiertelne. Za mało było kobiet, myślałam, że popatrzę sobie na ich piękne stroje. Ogólnie jestem zadowolona.

Polecane