koncert
Dżem - 40-lecie

koncert

Dżem - 40-lecie

Dżem - 40-lecie - Bilety na koncert

Dżem - 40-lecie - Częstochowa Filharmonia Częstochowska | Kupuj Bilety Online

Tak, tak.. to już 40-lecie DŻEM... 
Czas leci nieubłagalnie a muzyka DŻEM jak wino:))
Zapraszamy serdecznie na jubileuszowy THE BEST OF DŻEM

Mówi się o nich „polscy Rolling Stonesi”... I faktycznie – coś w tym jest. Choćby ze względu na źródła muzyki, żonglowanie stylami, konsekwencję. Ze względu na staż, pod względem którego coraz mniej mają równych. Ze względu na nieharcerski tryb życia oczywiście też. No i ze względu na skomplikowane, nie wolne od dramatów dzieje...

Dżem, bo o nich mowa to zespół, który nie wymaga większej reklamy. Mało jest w Polsce festiwali, na których ich nie było. Koncertowali też wielokrotnie za granicami kraju.
W ciągu 40 lat wiele wydarzyło się w historii zespołu, włącznie z tragediami. Przetrwali do jednak i do dzisiaj zachwycają w niezliczonej liczbie miejsc.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Częstochowa

Recenzje

Dwugodzinny koncert, pełen hitów i wspaniałej zabawy.
Super wystep!!
SUPER KONCERT
Super impreza!!!!
Koncert super. Minus,to kontrola biletów.Nie sprawdzany po kodzie kreskowym tylko aby przedzierany.Wystarczyło skserować i kolejne osoby mogły wejść.
Wspaniały koncert. Warto żyć dla takich chwil.
Dżem jest ponadczasowy, przefantastyczny, najlepszy na świecie. Niepowtarzalny klimat 🔥❤️
Basia198010@wp.pl 13.10.2019 08:36
Jeden z najlepszych koncertów Dżemu na jakim byłem. Dali ostro czadu!
Koncert super ale organizacja tragedia, wyjazd z parkingu ponad 30 min. W CKK Jordanki całkowity zakaz filmowania , nawet telefonem komórkowym - tragedia.Na żadnym koncercie ochrona tak agresywnie nie zakazuje nagrywania. Rozumiem jeśli bym nagrywał profesjonalnym sprzętem cały koncert- ochrona praw autorskich. Ale nagranie fragmentu utworu i atmosfery sali zabronione? 3 razy nagrałem po 1 min utworu i ochrona straszyła wyprowadzeniem z koncertu.
Koncert super!!! Czas spędzony rewelacyjnie :)
Poezja.
Najlepszy polski zespół w historii. Widziałem już kilka razy i MUSZĘ zobaczyć kolejne kilka. Coś wspaniałego. Dają z siebie wszystko i znakomicie im to wychodzi, przednia zabawa. Pozdrawiam skazanych na bluesa :)
Koncert świetny. Super atmosfera:)
Super koncert,świetna impreza,gorąco polecam.
Genialny koncert, wspaniała atmosfera, cudowna muzyka. Na ten koncert warto iść. Polecam.
Sam Koncert na bardzo wysokim poziomie. Jak zawsze!!!!! P.S. Jordanki niestety to nie miejsce na takie kapele. Siedzieć na takim występie. No cóż.
Dżem, ja zawsze najlepsi, rewelacja
To ocena koncertu bo niestety miejsca i organizatorów byłaby niższa. Temperatura - nie do zniesienia. Brak możliwości robienia zdjęć i nagrywania wideo - dla mnie niezrozumiała. Sam koncert REWELKA!!!
koncert fantastyczny, faceci trzymają poziom. Jeśli, dorosłemu mężczyżnie napływają łzy do oczu, to czy może być piękniej. pozdrawiam Zbyszek
Piękny koncert w pięknym miejscu!
Świetna zabawa, wspaniały zespół i cudowną atmosfera,!!!
Koncert super chociaż wokalista mógłby mieć większy kontakt z publicznością.
Fantastyczna atmosfera. Pozytywni muzycy. Spełnianie oczekiwań publiczności. Idealny dźwięk na sali koncertowej.
Świetny występ. Wspaniała atmosfera i liczni fani, którzy jak zawsze nie zawiedli. Bardzo dobra widoczność z miejsc siedzących. Koncert wart posłuchania i zobaczenia. Szkoda tylko, że nie było ani jednego nowego utworu. Sama końcówka i bisy, to najpiękniejsze stare utwory. Dziękuję za mile spędzony czas.
Świetna zabawa Polecam wszystkimi
Było Super,zagrali wszystkie kawałki których oczekiwaliśmy.. Bardzo wysoki poziom ,jak zawsze :-)
Koncert należy ocenić w dwóch aspektach 1. DŻEM - rewelacja 2. Powołanie się na ustawę o ochronie praw autorskich i tropienie ludzi, którzy chcieli zrobić fotkę - porażka na całej linii. Rozumiem, że nie można filmować komercyjnie, ale na użytek własny? Tym bardziej, że internet jest pełen nagrań z innych koncertów... Porażka przez duże P
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane

Częstochowa inne wydarzenia