koncert

ENEJ - Kolędowanie z Enejem

koncert

ENEJ - Kolędowanie z Enejem

ENEJ - Kolędowanie z Enejem - Bilety na koncert

ENEJ - Kolędowanie z Enejem | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2020, 2021

Enej - koncert kolęd w Imparcie!

Ethno Jazz Festival zaprasza na “Kolędowanie z Enejem”, czyli wieczór kolędowy z jednym z najpopularniejszych zespołów folkowych w Polsce.

Uwielbiany przez publiczność w każdym wieku zespół Enej zaśpiewa najpiękniejsze kolędy 27 stycznia w sali teatralnej Impartu przy u. Mazowieckiej 17.

“Kolędowanie z Enejem” to niezwykły projekt muzyczny, który odwołuje się do bogatej, tak ukochanej przez nas wszystkich tradycji kolędowania. Już zimą zespół ENEJ daje swoim słuchaczom możliwość uczestniczenia w niesamowicie klimatycznym wydarzeniu, jakim bez wątpienia będą koncerty kolędowe. Wszyscy uwielbiamy wspólne śpiewanie znanych, bożonarodzeniowych melodii, a energia, młodość i radość, tak dobrze znane wszystkim fanom grupy, dodadzą uroku każdemu wspólnie spędzonemu wieczorowi.

“Kolędowanie z Enejem” to najbardziej znane, najbliższe naszym sercom polskie kolędy i pastorałki w autorskich aranżacjach zespołu, urozmaicone melodiami rodem z Ukrainy, to niepowtarzalny klimat, to w końcu możliwość spotkania z młodymi i pełnymi pasji ludźmi kultywującymi tradycję, odwołującymi się do korzeni.

Gore Gwiazda:
https://www.youtube.com/watch?v=LcBDsTLWplg

Skrzypi wóz:
https://www.youtube.com/watch?v=64TNwPY37rw

Przybieżeli do Betlejem:
https://www.youtube.com/watch?v=EzBmm-uIi4I

A wczoraj z wieczora:
https://www.youtube.com/watch?v=TzZqIVAA6lk

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Brak recenzji

Polecane

Cleo

Cleo

(25)

najbliższe wydarzenie
07.08.2020 19:30

bilety od 30.00 PLN