Edyta Geppert - Jubileusz 35 lat pracy artystycznej - Szczecin Event Arena | Kupuj Bilety Online - biletyna.pl

koncert Edyta Geppert

Edyta Geppert - Jubileusz 35 lat pracy artystycznej

koncert Edyta Geppert

Edyta Geppert - Jubileusz 35 lat pracy artystycznej

Edyta Geppert - Jubileusz 35 lat pracy artystycznej - Bilety na koncert

Zapraszamy na koncert Edyty Geppert w ramach jubileuszowej trasy koncertowej z okazji 35-lecia działalności artystycznej.

Edyta Geppert znana jest z tego, że z wielką starannością buduje swój repertuar. Jej precyzyjnie wyreżyserowane recitale są rzadką okazją usłyszenia prawdziwych perełek polskiej piosenki literackiej. Wśród autorów tekstów odnajdujemy: Magdę Czapińską, Agnieszkę Osiecką, Jacka Cygana, Marka Dagnana, Jerzego Ficowskiego, Jonasza Koftę, Wojciecha Młynarskiego, Andrzeja Poniedzielskiego, Jana Kazimierza Siwka , a wśród kompozytorów: Henryka Albera, Włodzimierza Korcza, Seweryna Krajewskiego, Andrzeja Rybińskiego. Recital Edyty Geppert to interpretatorski kunszt i niezwykła umiejętność budowania ostro skontrastowanych nastrojów: piosenki liryczne zderzone są z dramatycznymi, a dramatyczne z zabawnymi, a nawet kabaretowymi - te ostatnie z tekstami klasyka gatunku - Mariana Hemara. To wreszcie niezwykła okazja przeżycia emocji, jakich mogą dostarczyć publiczności tylko nieliczni, obdarzeni prawdziwą charyzmą artyści.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

10.09.2021, 20:00 Event Arena
 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Szczecin

Recenzje

Rodzice, otrzymali bilety z okazji Dnia Babci i Dziadka :) Czekali wytrwale półtora roku na ten koncert. Są bardzo zadowoleni i ze wzruszeniem opowiadają o koncercie. Dziękujemy!
Koncert dobry. Tylko nikt nie poinformował mnie kiedy się odbędzie dowiedziałem się przez przypadek o dacie koncertu
Genialne wydarzenie! Klasa na najwyższym poziomie. Chętnie bym poszła jeszcze raz :)
Fantastyczny koncert. Zachowano wszystkie środki bezpieczeństwa. Jedyną sugestią jest wysyłanie oświadczeń na maila przed koncertem zamiast wypełnienia ich na miejscu, gdzie nie ma miejsca i ludzie muszą wymieniać się długopisami.
Fantastyczny koncert. Oczywiste było, że będzie to koncert niekwestionowanej gwiazdy polskiej piosenki poetyckiej ale show, które zrobili Pani Edyta i jej mąż Piotr to już kunszt. Rewelacyjna gra w temacie damsko-męskim rozbawiła do łez całą widownię. Trafność tekstów bezdyskusyjna! Genialne!!!
Pani Edyta dała wspaniały pokaz artystyczny. Jest w znakomitej formie. Reszta zespołu też na baaardzo wysokim poziomie. Sama organizacja w porządku. Minus: koncert był za krótki! :)
Był to cudowny czas piękny koncert kobieta o niesamowitym głosie śpiewająca mądre teksty
Bardzo dobrze się bawiłem😄
Było super!
Profesjonalny występ ,pani Edyty głos i wykonanie zachwyca .Dla mnie niezapomniane wrażenia
Przepiękny koncery. Z chcecia zobaczymy i usłyszymy Panią Edytę jeszcze raz.
Wspaniała!
Koncert wspaniały, bo taka też jest Pani Edyta Geppert i jej twórczość. Organizacja koncertu bardzo dobra, minus za zaduch na sali i brak klimatyzacji oraz trochę niewygodne krzesła. Pozostaje też pytanie o kulturę niektórych "oglądaczy", którzy wychodzili z sali w trakcie koncertu, przechadzając się za potrzebą, otwieranie, zamykanie drzwi, dekoncentracja słuchających , a przede wszystkim Artysty; zaś pod koniec żenujące gonitwy do szatni, gdzie nie zamilkły jeszcze brawa , a na scenie stoi Artystka.
Wspaniały koncert, i wzruszający, i zabawny. Pani Edyta, jak zawsze z klasą. Bardzo polecam zwłaszcza dla tych widzów, którzy lubią poezję śpiewaną, niebanalne teksty oraz cudowny głos Pani Edyty.
Zaskoczyło nas poczucie humoru pani Edyty, nie śpiewała jedynie smutnych i poważnych piosenek, ale też lżejsze i żartobliwe. Kolejnym zaskoczeniem był mąż artystki, a zarazem jej "jednoosobowy personel", który na dodatek wystąpił z nią w humorystycznym duecie. Minusem była muzyka z playbacku - poza pianinem elektrycznym, które było na żywo. Przy dość wysokiej cenie biletu można było oczekiwać przynajmniej skromnego bandu.
Wspaniała artystka, potrafi wzruszyć i rozbawić. Całkiem dobrze się sprzedało ;)
Bardzo sympatyczny, ciepły koncert. Na wysokim poziomie artystycznym - SŁOWA pięknie brzmiące!
Było zjawiskowo! Było...poruszająco, przerażająco, wzruszająco, smutnie i zabawnie. Fantastyczny spektakl muzyczny a Pani Edyta cudowna!
Coś pięknego . P.Edyta jak zawsze genialna . Koncert na najwyższym poziomie .
Wspaniały koncert. Klasa i profesjonalizm Pani Edyty Geppert budziły zachwyt.
Przepiękne wydarzenie 🤩
Koncert wzbudzający bardzo wiele pozytywnych refleksji społecznych wykonany w pięknym, oryginalnym stylu artystycznym właściwym Pani Edycie Geppert i Jej mężowi. Bardzo miłe przeżycie.
Zdzisław Pilarski 11.02.2020 11:23
Bez jednego Hitu ale super! Kameralnie a nawet wesoło!:)
Jedyna w swoim rodzaju atmosfera, a przy tym melancholia, wypływająca z charakteru z utworów Pani Edyty Geppert. Super!
Cudowny koncert. Wrażenia jak najbardziej pozytywne. Mnóstwo wzruszeń.
Fantastyczne wrażenie sceniczne, byłam po raz pierwszy na koncercie EG i pod ogromnym wrażeniem jej lekkości i burzącego stereotypy optymizmu życiowego. polecam tym którzy lubią jej twórczość.
Znakomity koncert,nastrojowy,liryczny,niezwykły przekaz.Doskonała oprawa muzyczna,światła,dopełnienie to świetna dykcja i emisja głosu Pana Loretza.
Nietuzinkowy, zabawny i prawdziwy! Publiczność szczerze zaangażowała się w emocje ze sceny. Spójność tematyczna co do kolejności utworów, łagodne przejścia, zabawne anegdoty. Prawda w każdym z tekstów i w ich zaprezentowaniu, ogromne wczucie się w przekaz i wyczucie. Optymistyczne, życiowe, poruszające do łez. Wspaniały! Tak wiele lat twórczości trudno zawrzeć w zdawałoby się krótkim czasie, ale koncert został domknięty klamrą i trafną puentą.
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane