koncert
Edyta Górniak - Akustycznie

koncert

Edyta Górniak - Akustycznie

Edyta Górniak -  Akustycznie - Bilety na koncert

Edyta Górniak - Akustycznie - Kalisz Hala Widowiskowo - Sportowa | Kupuj Bilety Online

Jako Firma LUX Jerzy Grazda - mam zaszczyt i wielką radość zaprosić Państwa na Akustyczną Trasę Koncertową Edyty Górniak.

Usłyszymy jej największe przeboje, ale także utwory z płyt, które wcześniej nie były wykonywane publicznie. To wielka gratka, szczególnie dla największych smakoszy twórczości Edyty.

Zapraszamy na wyjątkowe muzyczne i długo oczekiwane spotkanie z Artystką najwyższej klasy głosu, w towarzystwie muzyki na żywo.

Terminy trasy:
Centrum Kongresowe ICE w Krakowie - 8.11.2019 r.
Sala Miasto Ogrodów Katowice10.11.2019 r.
Sala Ziemi w Poznaniu - 15.11.2019 r.
Teatr Muzyczny w Łodzi - 16.11.2019 r.
Wrocławskie Centrum Kongresowe – 17.11.2019 r.
Filharmonia Szczecińska - 12.12.2019 r.
Polska Filharmonia Bałtycka – 14.12.2019 r.
Opera i Filharmonia Podlaska - 16.01.2020 r.
Mała Hala w Kaliszu 25.01.2020 r.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Kalisz

Recenzje

Pani Edyta jest artystka na światowym poziomie. Na koncercie czułam się jak w bajce, była to muzyczna uczta dla duszy. Urok pani Edyty jest bezdyskusyjny tak jak jej talent.
Było super :) Miło spędzony czas.
Wspaniałe wydarzenie, unikatowy głos! Jedyny w swoim rodzaju wieczór!
Zdecydowanie za mało gwiazdek, było rewelacyjnie!!!!!
Wokalnie Edyta jest nie z tej Ziemi. Po prostu super. Nagłośnienie całkiem dobre. Bardzo dobry zespół muzyków. Oczywiście można się spierać czy repertuar był satysfakcjonujący - dla mnie na 4,5. Minusy - jak zwykle bardzo dużo mówi do publiczności - nie jestem zwolennikiem. Zadziwiające jest, że nikt w Polsce nie potrafi napisać utworu dla Edyty, w którym mogłaby pokazać pełnie swojego kunsztu. Aktualny "hit" - Jesteś królem - w porównaniu do "staroci" co najmniej nie błyszczy
Koncert przez duże K. Wspaniały.
Super koncert. Nie byłam zbytnią fanką Edyty, ale pokazała klasę na tym koncercie i była taka normalna w konwersacji z publicznością. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona i zadowolona, z pewnością kiedyś wybiorę się ponownie.
Koncert sam w sobie super. Dwa minusy: 1. sektor 3G i odpowiadający mu sektor po drugiej stronie były oświetlone. Uczestnicy przez cały czas trwania koncertu bylu oślepiani mocnym niebieskim światłem co bardzo obniżało przyjemność oglądania koncertu. 2. Ochrona chyba niezbyt dobrze wywiązuje się z obowiązków, bo na sali była osoba, która na koncert przyniosła sobie piwo w puszce, a przecież na salę alkoholu wnosić nie wolno.
Wspaniały, magiczny koncert. Edyta to bez wahania najlepsza wokalistka obecnie na świecie. Przepiękna i bardzo ciepła kobieta. Zachwyca w każdym calu.
Koncert Edyty Górniak to wydarzenie za każdym razem gdy się odbywa. Osobiście emocje jakie przeżyłem nie są do opisania. Zawsze zazdroszczę tym, którzy idą na koncert tej znakomitej wokalistki pierwszy raz bo nie wiedzą co ich czeka podczas Jej śpiewu. Odnośnie samego koncertu to wszystko było idealne. Wokal Edyty zdawał się nie mieć końca, nowa wersja Króla urzekła wszystkich na sali. Repertuar dobrany zacnie. Do tego piękna Edyta w świetle reflektorów, która wyglądała cudownie i świetnie brzmiała w sali, która ma wręcz wymarzoną akustykę. Polecam!
Królowa polskiej sceny muzycznej - nie zawiodła. Warto za każdą cenę.
Rewelacja!
Nie banalnie! Zjawiskowo! Magia! Chce się przeżyć to po kolejny raz..
Wspaniały koncert. Jesteśmy zachwyceni.
Cudowna! Koncert na najwyższym poziomie. Ogrom emocji, wrażeń i wzruszeń.
Bardzo pozytywnie zaskoczona.Pelen profesjonalizm i p.Edyta super pozytywna osoba.No i ten głos naprawdę jestem pod wrażeniem...
Przepiękny, magiczny koncert dopracowany co do najmniejszego szczegółu. Edyta jest urocza i jedyna w swoim rodzaju.
Koncert "anielski" 🥰
Wieczór pełen wzruszeń i wspomnień . Cudownie , jestem pod wielkim wrażeniem. Niezapomniane chwile
Niesamowity koncert, magia i moc emocji przekazanych przez Edytę. Mój pierwszy koncert, ale na pewno nie ostatni. Do zobaczenia!
Przyemna atmosfera, wieczór fajnie prowadzony przez Edytę (naturalnie) o wspaniałym czystm brzmieniu i fantastycznej tonacji. B.dobrzy muzycy, fajna gra światłem - polecam wydarzenie. Przyjny, nostalgiczny wieczór.
Cudo , klimatyczne cudowne wydarzenie ...Polecam każdemu . Pani Edyta to mistrzyni sceny ,a jej głos wywołuje niesamowite odczucia . Pani Edyto- dziękuje
Bardzo udany występ Edyty. Szkoda tylko, że nie wyszła do fanów po koncercie.
Absolutnie fenomenalna! Edyta po raz kolejny udowodniła, że Jej pozycja jest niezagrożona i jest najlepszą polską wokalistką!
Na koncercie Edyty Górniak byłam po raz pierwszy. I nie żałuję. Koncert trwał blisko 2 godziny (z jednym bisem). Edyta w znakomitej formie wokalnej, świetni muzycy. Nastrojowo i wesoło. Dobry kontakt z publicznością. Szkoda tylko, że zdecydowana większość repertuaru to covery...
Fantastyczny koncert - magia , dziekuje
Wspaniały koncert!polecam kazdemu, wspaniała atmosfera, profesjonalny występ i wspaniała wokalistka w doskonałej formie
Przefantastyczny występ, Edytka wiadomo jaki ma fenomenalny glos i swoj urok. Polecam
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane

Kalisz inne wydarzenia