Recenzje
Edyta Górniak - Akustycznie

Recenzje

Edyta Górniak - Akustycznie

Uczta dla uszu, Edyta Górniak jak zwykle fenomenalna !
Cudowny koncert, wyjątkowe aranżacje, świetni muzycy a Edyta po prostu boska. Organizacja całej imprezy bardzo dobra.
Agnieszka 19.12.2018 01:23
Wspaniałe emocje, głos, kontakt z publicznością. Artystka klasy światowej. Czekam na następną trasę!
gigi 12.12.2018 11:05
Piękny- koncert który na długo zachowam w pamięci. ,czekam na kolejny w naszych stronach.
Koncert przecudowny😃emocje towarzyszące na widowni,ciężkie to opisania słowami.Wszystkim polecam,to trzeba przeżyć i doświadczyć samemu.Ja jestem zachwycona😃
Koncert był cudowny, do chwili tego muzycznego święta bardzo lubiłem Panią Edytę, natomiast po koncercie przekwitło w miłość. Super przeżycie dla ducha, włączając w to bardzo mądre przekazy, które Pani Edyta kierowała do publiczności. 5 gwiazdek to zdecydowanie za mało, aby ocenić to wydarzenie, oby więcej takich w Suwałkach! Swoją drogą bardzo dobre nagłośnienie oraz praca świateł, brawa dla ekipy zajmującej się sferą techniczną. Pozdrawiam.
Koncert Edyty niesamowity. Polecam to coś wspaniałego, warte każdych pieniędzy. Oprawa i wykonanie super. Coś naprawdę pięknego.
Fantastyczny koncert, moja żona która za Edytą nie przepada - stwierdziła,że to najlepszy koncert na jakim była w życiu, podzielam jej opinię w 100 % :)
Fantastyczny koncert. Edyta jest the best. Mam miód na sercu.
Niesamowite wydarzenie! Choć twórczość artystki nie jest tym czego bym słuchał bezustannie na co dzień, tak koncert sprawił, że zagościłem w jej "domu" muzycznym. Koncert niemal jak terapia psychologiczna, gdzie się pacjent leży na kozetce w gabinecie. Artystka zagrała na strunach mojej wrażliwości. Zresztą cały zespół umiejętnie dozował emocje. Raz wokalistka wraz z muzykami doprowadzała do całkowitego rozbicia, wewnętrznej rozpaczy i łez, które oczyszczały duszę. Innym razem potrafiła wyciągnąć z tego dołka emocjonalnego. Koncert - terapia udał się w 100%. Jako pacjent wychodzę nowym lepszym i wrażliwszym człowiekiem. Poza tym, było intymnie. Wspaniałe doświadczenie, które pozostanie w mojej pamięci i duszy na długi czas. Nagłośnienie rewelacja!
Jestem pod ogromnym wrażeniem,masa emocji poprostu nie da się tego opisać❤❤
Koncert super, doskonale nagłośnienie , atmosfera. Bardzo dziękujemy
Koncert to petarda. Nie byłam fanka Edyty i poszłam jedynie dla towarzystwa, ale bardzo miło się rozczarowałam. Piekny głos na zywo, przeplatany refleksjami, zartami i spontanicznymi sytuacjami. Na prawde zero fałszu i aranzacja dopracowana na tip top. Być może umiejscowienie blisko sceny spowodowala, ze widz czul się jak u siebie w domu, kameralnie albo atmosfera była cudowna ogolnie. Mysle , ze to drugie, patrząc na owacje na stojąco dla Edyty. Był to koncert we Wroclawiu,, kolejne już ponoc miasto z akustycznym koncertem Edyty górniak. Polecam oczywiście i myśle, ze ponownie skusze się na taki koncert z Edytką w roli głownej.
Wspanialy koncert. Królowa jest tylko jedna. Pozdrawiam Edytę Górniak.
Tak pięknego i wzruszającego wieczoru dawno (oj dawno) nie przeżyłam. Wspaniały koncert i wspaniała nasza suwalska publiczność. Po powrocie do domu ten potężny głos Pani Edyty brzmiał długo w moich myślach i sercu. Dziękuję ❤️❤️❤️ Mam nadzieję że wróci Pani do nas. ŻYCZĘ WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE. ❤️❤️❤️
występ genialny
Koncert na najwyższym poziomie. Wrażenia niezapomniane. Gwiazda największego formatu. Świetna akustyka. Nagana dla architekta parkingu. Nigdy więcej tam kazać mi parkować !
Bylo swietnie ale pani Gorniak now udzielila autografu po koncercie dla 2 Oct fanek spoza kraju ktore przylecialy na hej koncert..
Niesamowity koncert. Jak najwięcej takich koncertów Edyty.