koncert
Edyta Górniak

koncert

Edyta Górniak

Edyta Górniak - Bilety na koncert

Edyta Górniak - Katowice | Kupuj Bilety Online

Wspaniały głos (obliczony na 4 oktawy!), wrażliwość, niesamowite emocje, chwile wzruszenia – tego dostarczy słuchaczom koncert Edyty Górniak.

EDYTA GÓRNIAK- to piosenkarka, autorka tekstów, kompozytorka. Jest laureatką wielu prestiżowych nagród muzycznych, zdobywczyni Fryderyków, Wiktora, Bursztynowego Słowika, statuetki Eska Music Award.
Jedna z największych gwiazd polskiego POP, najbardziej utalentowana postać na polskiej scenie muzycznej, doceniana również za granicą- zdobywczyni międzynarodowej nagrody przyznawanej przez Hiszpanów za „Najlepszy głos Europy”.

Podczas koncertu wybrzmią największe przeboje…

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje

Rewelacyjny Koncert światowej klasy Artystka
Szymi 06.12.2019 19:19
Wyśmienicie, wspaniale, uczuciowo. Królowa sceny jest tylko jedna. Brawo Edyta!!
Piękny, magiczny koncert . Brawo dla Edyty Górniak! Niezapomniane przeżycia.
Przepiękny koncert, świetny wokal. Szczerze polecam, ja z przyjemnością wybrałbym się drugi raz.
Było F E N O M E N A L N I E!!! Edyta pięknie śpiewała. Wiele wzruszeń i łez. Cudowny koncert, cudowna Edi.
występ Edyty Górniak fenomenalny, jestem pod ogromnym wrażeniem - polecam
sebastian 22.11.2019 14:57
Koncert super. Polecam
Fanastyczny koncert pod każdym względem. Siła głosy Edyty Górniak jest fenomenalna do tego oprawa muzyczna fantastycznych muzyków i genialnych oświetleniowców. To wszystko nadaje wyjątkowego charakteru. Wieczór idelany :)
Koncert był świetny! Dobre nagłośnienie, oprawa. Cudowna, ciepła atmosfera. Dobry kontakt z publicznością i co najważniejszy - niesamowity głos. Mam nadzieję, że za chwile odbędzie się kolejny koncert p. Edyty.
Koncert cudowny! Edytka pokazała klasę, szyk, wrażliwość jakiej brakuje w naszych czasach. Artystka i występ na miarę światową. Talent nad talenty! Brawo! Niezapomniane przeżycie :)))
Przepiękny występ, Edyta ma niezwykły, mocny głos. Uczta dla duszy, niepowtarzalny klimat, z którego trudno wyjść jeszcze długo po opuszczeniu teatru. :) Polecam wszystkim !
Fantastyczny koncert! Świetny klimat, piękny głos i bardzo dobry kontakt z publicznością. Edyta Górniak
misiorzg 19.11.2019 10:23
Cudowny koncert💕
Mara 18.11.2019 20:34
Jestem urzeczony koncertem. Edi w formie jakby czas się cofnął o 25blat. Jade do Kalisza!
Dziękuję i świetnie się bawiłam szkoda że tak mało. Dziękuję
Pani Edyta Górniak- pełen profesjonalizm. Jej głos to wielki dar od Boga. Polecam!!!
Było fantastycznie! Edyta jest profesjonalna i bardzo sympatyczna. Żałuję, że dopier teraz zdecydowałam się zobaczyć ją na żywo. Bardzo polecam!
Coś niesamowitego! Cały koncert przepłakałam. Totalna magia, cudowna atmosfera i niezapomniane przeżycie!!!!
I kolejny raz koncert Edyty spowodował niesamowite przeżycia. Profesjonalizm i ciepło jakie panuje podczas występu jest przeogromne roztapiając serca i wzruszając nawet mojego Tatę. Mam wielką nadzieję ,że zapis z tej trasy zostanie wydany na płycie analogowej po którą będę mogła sięgać raz po raz gdyż wokal takiej Artystki potrafi przewiać najgorsze chmury codzienności. JESZCZE RAZ DZIĘKUJĘ za te doznania.
Cudowny niezapomniany czas :)
Edzia jest NIESAMOWITA!!! 😍😍😍
Fantastyczny koncert
Ania 18.11.2019 12:17
Mega fantastyczny koncert, rozrywka na najwyższym poziomie. Piękny wokal, wspaniałe aranżacje. Wszystko dopracowane na ostatni guzik. Było warto. Można się pośmiać i wzruszyć. Edyta dostarcza słuchaczowi pełną gamę emocji.
Wspaniały koncert. Edyta jak zwykle genialna. Jestem szczęśliwa, że po raz kolejny na żywo mogłam usłyszeć te wspaniałą artystkę i posłuchać utworów: "Szyby", "To nie ja", "When you comeback to me", "Kasztany" czy "Nie proszę o więcej" Edyta Regimowicz
Koncert byl przepiekny i wyjatkowy. Dziękujemu !!
Koncert boski!!! Wspaniała uczta muzyczna! Edyta Górniak jak zawsze pełny profesjonalizm, piękno i elegancja! Zapłacę każde pieniądze za jej koncert. Sala WCK natomiast straszna, to jest najgorsze miejsce na koncert. Siedzenia głębokie i mega niskie, oparcia wysokie! Jakby siedziało się na ziemi. Nic nie widać, a miałam najdroższy bilet. Kto zaprojektował te siedzenia ? Koszmar.
Przepiękny magiczny koncert polecam z całego serca .
Koncert rewelacyjny 😄 Pani Edyta czaruje głosem 😍 polecam wszystkim 👍
Alina 18.11.2019 10:35
Jak każdy koncert Edyty- wspaniały, niesamowite przeżycie , cudowne doznania dla uszu jak i dla ducha. Fantastyczny wieczór.
Marta.G, 18.11.2019 10:31
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane

Katowice inne wydarzenia