Recenzje
Edyta Górniak

Recenzje

Edyta Górniak

Wspaniały koncert w cudownej scenerii. Edyta Górniak dala z sobie wszystko prezentując swoje wielkie przeboje w pięknych aranżacjach. Wielkie wrażenia zrobiła także oprawa świetlna sceny.
Pieknie fajnie jest ok
Koncert na światowym poziomie. Wrażenia po koncercie pozostaną na zawsze w pamięci. Edyta Górniak to GWIAZDA .
Byłam pierwszy raz na koncercie Edyty. I nie ostatni... Jeden z nielicznych artystów który na żywo wypada lepiej niż na nagraniu. Meeega głos, brak słów... Super, extra
Piękna sceneria Kazimierskiego zamku, niesamowite show, energia oraz cudowny głos Edyty. Perfekcyjnie przygotowane wydarzenie które na długo pozostanie w pamięci.
ZAMEK,EDYTA PIĘKNY DUET ,POZAZDROŚCIĆ GŁOSU CÓŻ WIĘCEJ MOŻNA NAPISAĆ .KUPUJĄC BILETY MIAŁAM MIESZANE UCZUCIA!!!!!!! JEDNAK NIE ŻAŁUJĘ .NA PEWNO PÓJDĘ JESZCZE RAZ ,EDYTA BYŁA JEST ARTYSTKĄ PRZEZ DUŻA A A JEDNOCZEŚNIE NORMALNĄ KOBIETĄ
Edyta piękno, klasa i niesamowity głos. Brawo za nagłośnienie!
Brakuje skali, aby ocenić ten występ! Nieziemskie doświadczenie! Edyto, nie masz sobie równych, każdy krytykant powinien obejrzeć wczorajszy koncert, aby zamknąć mu usta. Artystka jest w życiowej formie.
Koncert mega mega 😍 wrażenia nie do opisania ❤
Rewelacyjne wręcz magiczne miejsce do robienia koncertów. Edyta klasa sama w sobie. Oby tylko więcej koncertowała na jesień, bo to się po prostu słucha.
Koncert był bardzo wspaniały, rodzinna atmosfera, przeżyłem go bardzo emocjonalnie w grupą moich znajomych. Repertuar piosenek był dobrany bardzo dobrze. Bardzo przeżyłem ten koncert w dobrym słowa temu znaczeniu i powtórzyłbym to jeszcze raz mając taką możliwość. Byłem na nim po raz pierwszy i nie myślałem że Edyta jest tak cudowna i otwarta dla publiczności. Miałem "ciary" na rękach słuchając jej piosenek. Pełen szacun Edyta za wykonanie!!!!!
Było wspaniale. Nie moge się doczekać następnych koncertów
Edyta jest cudowna! Wspaniały koncert ❤ Jestem szczęśliwa, że mogłam tam być i cieszyć się tą piękną chwilą ❤ Polecam każdemu! Oby więcej takich wydarzeń!
Niesamowity i pełen wzruszeń koncert... Do tego magiczna atmosfera zamku w Kazimierzu Dolnym. Jestem zachwycona.
Mega impreza ...
Bardzo dobry występ. Świetna sceneria.
Wspaniały koncert ever!!!! Edyta jest zjawiskiem!!!
Co tu pisać, Edyta rozwaliła pod każdym względem, i jest jedynym number one w Polsce!m i dalej ❤️
Pani Edyto winszuję, wielki talent, wspaniała atmosfera i cudowny kontakt z publicznością. Mój pierwszy koncert Edyty i zapewne nie ostatni. Polecam gorąco!!!
Zbyszek Lublin 07.07.2019 11:20
Edyta rozwaliła scene 💪