koncert
Eleni

koncert

Eleni

Eleni - Bilety na koncert

Eleni - Dębica Kino Kosmos | Kupuj Bilety Online

Helena Dzokalub Tzoka z domu Milopulos, powszechnie znana jako Eleni (ur. 27 kwietnia 1956 w Bielawie) polska piosenkarka pochodzenia greckiego.

Jej rodzice, Perykles i Despina Milopulos są emigrantami z Grecji, osiadłymi w Polsce w latach 50. W Bielawie ukończyła podstawową i średnią szkołę muzyczną w klasie gitary. Zadebiutowała w szkolnym zespole Niezapominajki, później śpiewała w licealnym zespole Ballada. Po maturze zaczęła występować w studenckim zespole Hellen. Od 1975 działała w zespole Prometheus, od 1980 rozpoczęła karierę solową.

Pierwszą płytę długogrającą Po słonecznej stronie życia nagrała z Prometheusem w 1977. Śpiewała piosenkę w czołówce polskiej wersji serialu Bouli i Pinokio.

W 2006, z okazji 30-lecia pracy artystycznej, Eleni wydała książkę Nic miłości nie pokona (wyd. Edycja Świętego Pawła, Częstochowa 2006). Książka jest rozmową z o. Robertem Mirosławem Łukaszukiem z Biura Prasowego klasztoru jasnogórskiego o jej życiu, miłości, cierpieniu i rozmowach z Bogiem.

Na wniosek dzieci została Kawalerem Orderu Uśmiechu.

W 1996 została odznaczona Czerwoną Kokardką.

24 września 2008 Rada Miasta przyznała jej tytuł Honorowego Obywatela Miasta Bielawy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje

Niesamowite doznania, refleksje .Koncert był lekiem na moje smutki. Wspaniała atmosfera. Dziękuję
Kocham Eleni i szanuję za jej ciepło, szacunek dla widza i oczywiście Cudowny głos. Spotkanie, bo tak określiła to Eleni było przesympatyczne i dodając odnowioną salę w CKiS to cudownie spędzone popołudnie .
Koncert był przepiękny. Śpiewaliśmy, klaskaliśmy i bujaliśmy się w rytm pięknych piosenek.
Było super,Niepołomice proszą o więcej takich koncertów
Eleni jak zwykle rewelacyjna! Bawiłam się znakomicie!
Super koncert!
Wspaniały Koncert!.:) Jestem uduchowiona na długi czas. Polecam wszystkim!
Piękny koncert, życiowy repertuar skłaniający do refleksjii
Jestem bardzo zadowolona, występ dostarczył mi niezapomnianych wrażeń, Eleni sprawiła, że mogłam zapomnieć o istnieniu problemów. Sama wokalistka to ciepła, miła osoba. Świetna dykcja. Poczułam się wyjątkowo.
Cudowny pełen ciepła koncert
Koncert bardzo udany. Eleni bardzo ciepłą i pozytywną osobą , która widać, że lubi i szanuje swoją publiczność. Warto było się wybrać
Bardzo dobrze przygotowany koncert super. Gorąco polecam
Fantastyczny występ, 2-godzinna uczta muzyczna.
Bardzo udany koncert!!!
Było mega super
Super. Piękny występ.
Cudowny występ
Wyjątkowe spotkanie, wspaniały czas spędzony z Artystami. Jestem bardzo zadowolona.
Piękne wydarzenie kulturalne. Polecam koncerty tej Piosenkarki. Można było usłyszeć stare i dobrze znane utwory, również w j. greckim, ale także te nowsze.
Piękny poruszający koncert. Dziękuję bardzo
Bardzo klimatyczny koncert, z klasą i kulturą. Starsze osoby zachwycone, śpiewały, klaskały. Ja mimo młodszego wieku (34 lata) też wróciłam zadowolona. Trochę razi muzyka z podkładów ale Eleni śpiewa na żywo i jest jeszcze 2 panów grających na instrumentach więc była też muzyka na żywo. Na koncercie głównie znane przeboje. Serdecznie polecam i dziękuję za miły wieczór.
Bardzo dobry koncert. Dziękuję i pozdrawiam.
Super
kasiak839@tlen.pl 16.05.2019 12:10
Koncert moich marzeń ♥️♥️♥️
Waldemar 16.05.2019 10:44
Wszystko super tylko żeby wszystkie rzędy widowni były coraz wyżej.
Koncert który odbył się wczoraj był piękny zarówno dla młodych i nieco starszych. Piosenki znane i lubiane przez co można było pośliewać.Nagłośnienie bez zarzutu z dobrą akustyką. Sam występ oceniamy na bardzo wysokim poziomie. Ceny biletów adekwatne do występu. Bawiliśmy się super i oby wiecej takich wydarzeń.
Brawo Eleni
Piękny śpiew, fajny klimat, jedno ale. Muzyka - podkład. Słychac w tle kobiecy chórek kt nie było
Zakup biletów bezproblemowy, polecam. Koncert wyjątkowy, przepiękny. Eleni to wspaniała Artystka z klasą, głosem Anioła i jednocześnie Wielki Człowiek. . Dziękuję za piękne i wzruszające chwile.
Koncert 1,5 godzinny cudowny.Eleni i zespół cudowni.Dziękuję super się bawiłam
WIĘCEJ
ZWIŃ

PROMOCJA DNIA

-25%

Gdynia
23.11.2019 19:00

bilety od 45,00 zł

KUP BILET

Polecane

Dębica inne wydarzenia