koncert

Eleni

koncert

Eleni

Eleni - Bilety na koncert

Eleni - Sandomierz Sala Domu Katolickiego | Kupuj Bilety Online

Helena Dzokalub Tzoka z domu Milopulos, powszechnie znana jako Eleni (ur. 27 kwietnia 1956 w Bielawie) polska piosenkarka pochodzenia greckiego.

Jej rodzice, Perykles i Despina Milopulos są emigrantami z Grecji, osiadłymi w Polsce w latach 50. W Bielawie ukończyła podstawową i średnią szkołę muzyczną w klasie gitary. Zadebiutowała w szkolnym zespole Niezapominajki, później śpiewała w licealnym zespole Ballada. Po maturze zaczęła występować w studenckim zespole Hellen. Od 1975 działała w zespole Prometheus, od 1980 rozpoczęła karierę solową.

Pierwszą płytę długogrającą Po słonecznej stronie życia nagrała z Prometheusem w 1977. Śpiewała piosenkę w czołówce polskiej wersji serialu Bouli i Pinokio.

W 2006, z okazji 30-lecia pracy artystycznej, Eleni wydała książkę Nic miłości nie pokona (wyd. Edycja Świętego Pawła, Częstochowa 2006). Książka jest rozmową z o. Robertem Mirosławem Łukaszukiem z Biura Prasowego klasztoru jasnogórskiego o jej życiu, miłości, cierpieniu i rozmowach z Bogiem.

Na wniosek dzieci została Kawalerem Orderu Uśmiechu.

W 1996 została odznaczona Czerwoną Kokardką.

24 września 2008 Rada Miasta przyznała jej tytuł Honorowego Obywatela Miasta Bielawy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Sandomierz

Recenzje

Bardzo udany występ, wspaniałe wykonanie pięknych piosenek zarówno starszych utworów jak również tych z najnowszej płyty!
Gwiazda z anielskim głosem, posiadająca bardzo dobry kontakt z publicznością. Ciekawy repertuar. Powrót do dawnych lat.. Wspaniały koncert!!!
Wspaniała atmosfera, cudowne przeżycie, teksty z przesłaniem, polecam wszystkim wybrać się na koncert!
Uczestniczka 18.02.2020 16:03
Świetna impreza, Eleni nawiązuje czarujący kontakt z publicznością.
CUDOWNIE!!!
Fantastyczny koncert, doskonała zabawa! Stare piosenki - jak stare wino :) Nowe - równie piękne i melodyjne. Do tego skłaniająca do przemyśleń część refleksyjna... Eleni potrafi sprawić, że na każdej twarzy pojawia się uśmiech, a człowiek na pewien czas zapomina o codziennych problemach... Tego koncertu się nie słuchało - w nim się UCZESTNICZYŁO! Polecam wszystkim, bez względu na wiek!
Joanna 03.12.2019 11:14
Świetny koncert, to trzeci już w tym roku, na którym byłam.Eleni jest wspaniała!
Bardzo miły sympatyczny wieczór ! Eleni w doskonałej formie z humorem poprowadziła występ. Przyjazna Gwiazda pozowała do zdjęć i rozdawała autografy . Chcemy jeszcze zobaczyć Eleni na żywo
Koncert fajny tylko nagłośnienie średnie
To wydarzenie Moja Rodzina zapamięta na długo. Bawili się świetnie . :)
Koncert wspaniały!Głos nieziemski!Zespół fantastyczny!Widać profesjonalizm, kulturę bycia na scenie i szacunek do widza. Na żywo przeżycie ponadczasowe!
Występ Eleni cudowny. Uwielbiam ją, jej ciepły i miły głos. Sposób integracji z widownią. Jej świetne piosenki przypominają mi młodość. Piękne teksty piosenek i muzyka są jedyne w swoim rodzaju. Dziękuję Eleni, było świetnie🤗😃❤
Renata 19.11.2019 17:08
Wspaniale
Niesamowite doznania, refleksje .Koncert był lekiem na moje smutki. Wspaniała atmosfera. Dziękuję
Kocham Eleni i szanuję za jej ciepło, szacunek dla widza i oczywiście Cudowny głos. Spotkanie, bo tak określiła to Eleni było przesympatyczne i dodając odnowioną salę w CKiS to cudownie spędzone popołudnie .
Koncert był przepiękny. Śpiewaliśmy, klaskaliśmy i bujaliśmy się w rytm pięknych piosenek.
Było super,Niepołomice proszą o więcej takich koncertów
Eleni jak zwykle rewelacyjna! Bawiłam się znakomicie!
Super koncert!
Wspaniały Koncert!.:) Jestem uduchowiona na długi czas. Polecam wszystkim!
Piękny koncert, życiowy repertuar skłaniający do refleksjii
Jestem bardzo zadowolona, występ dostarczył mi niezapomnianych wrażeń, Eleni sprawiła, że mogłam zapomnieć o istnieniu problemów. Sama wokalistka to ciepła, miła osoba. Świetna dykcja. Poczułam się wyjątkowo.
Cudowny pełen ciepła koncert
Koncert bardzo udany. Eleni bardzo ciepłą i pozytywną osobą , która widać, że lubi i szanuje swoją publiczność. Warto było się wybrać
Bardzo dobrze przygotowany koncert super. Gorąco polecam
Fantastyczny występ, 2-godzinna uczta muzyczna.
Bardzo udany koncert!!!
Było mega super
Super. Piękny występ.
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane

Sandomierz inne wydarzenia