koncert

Ewa Bem - Największe przeboje

koncert

Ewa Bem - Największe przeboje

Ewa Bem - Największe przeboje - Bilety na koncert

Natura obdarzyła EWĘ BEM głosem niezwykłej barwy, urzekającą muzykalnością i wyczuciem swingu, chociaż sama jest przekonana, że muzykę ma w genach dzięki muzykalnym przodkom. Piosenkarka jest zawsze i równocześnie wokalistką jazzową, i takie jej podejście do materii muzycznej – nieczęsto spotykane w polskiej tradycji piosenkarskiej – jest źródłem jej oryginalnych kreacji wokalnych. Śpiewała z grupą Mainstream, Swing Session, z kwartetem Jana „Ptaszyna" Wróblewskiego, z grupą Quintessence i Walk Away, z zespołem Old Timers, Studiem Jazzowym PR, Alex Bandem i Orkiestrą Zbigniewa Górnego. Współpracowała też z Markiem Blizińskim, Janem Jarczykiem, Zbigniewem Jaremką, Wojciechem Karolakiem, Henrykiem Miśkiewiczem, Januszem Muniakiem, Zbigniewem Namysłowskim. Od 1987r, z krótkimi przerwami, współpracuje z Andrzejem Jagodzińskim.

W koncercie usłyszymy największe przeboje z dorobku Artystki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Ewa Bem - Największe przeboje

Charyzmatyczna, urocza, przecudowna Artystka! Niesamowity kontakt z publicznością i wciąż niezmiennie czarujący i magnetyzujący głos:-)
Cudnie było. Wszystko się wyrywało do tańca ;). Było pięknie, melodyjnie, dowcipnie i z przytupem. Dziękuję.
Organizacja bardzo słaba,układ siedzeń teatralny niezgodny z normami bhp i ppoż,nie było jak wyjść do toalety,żeby czegoś lub kogoś nie potącić,do niektórych miejsc nie było jak się dostać,tak było upchane jedno przy drugim.Gdyby odpukać wydarzył się wypadek,właściciel poszedłby siedzieć. Nie siedziałem na swoim miejscu bo nie można było się do niego dostać. Co do samegp występu i artystki to jestem bardziej niż zadowolony, na takie występy warto czekać, zwłaszcza, że Pani Ewa często nie występuje. Jej niezwykła osobowość i wspaniały głos potrafią zdziałać cuda - genialna.
Bardzo udany koncert. Warto było czekać tak długo. Pani Ewa ma znakomity kontakt z publicznością, co powoduje znakomitą atmosferę na widowni.
Organizacja bez zarzutu a sam koncert wspaniały. Dziękujemy
Kunszt Pani Ewy i radość ze słuchania jej utworów, powoduje że nawet jeśli są jakiekolwiek niedociągnięcia organizacyjne, to trudno je zauważyć. Posiłki przygotowane w restauracji - świeże i smaczne, podane w dobrym czasie przez miłych i pomocnych kelnerów. Jestem b.zadowolona J.Kłys
Dawno nie byłem na koncercie w którym publiczność tak aktywnie uczestniczyła. Świetna atmosfera, zwłaszcza w drugiej części, kiedy Pani Ewa śpiewała własny repertuar zamiast Skaldów. Pozdrawiam
Świetna, kameralna atmosfera.
Czekałam na GŁOS Ewy Bem, doczekałam się - pod koniec koncertu. Jeszcze w piosenkach anglo- czy frankojęzycznych śpiewała w pełni, w polskich piosenkach na początku koncertu ani siły głosu ani tej cudownej barwy nie było.... żadna piosenka nie poruszyła mnie emocjonalnie. Atmosfera początkowo też była taka sobie, potem Pani Ewa chyba zobaczyła sympatie publiczności i ciut się rozruszała.
Znakomity wystep i atmosfera !
sam wystep super. Zarowno wokalistka jak i Pan Andrzej Jagodzinski w doskonalej formie. Istotnym bledem organizatorow bylo upchniecie krzesel tak ze 1 rzad byl o 0,5m!!!!!!!!!!!!od sceny. Nie do przyjecia dla widzow z pierwszych 3 rzedow. Chec zwiekszenia wplywow przesadna.
komentator 18.01.2017 11:30
Byliśmy po raz pierwszy i bardzo nam się podobało. Ewa Bem miała niesamowity kontakt z publicznością.
Doskonały koncert. Pani Ewa Bem w świetnej formie. Bawiła publiczność zarówno muzyką, jak i swoim poczuciem humoru. Dodatkowy bonus to Pan Andrzej Jagodziński towarzyszący artystce na fortepianie. Pycha!
Bilet na koncert był prezentem dla Mamy - jest zachwycona!

Polecane z kategorii koncert