koncert

Fisz Emade Tworzywo

koncert

Fisz Emade Tworzywo

Fisz Emade Tworzywo - Bilety na koncert

Fisz Emade Tworzywo - jeden z najważniejszych zespołów na polskim rynku fonograficznym. Od 2001 roku wydali 10 płyt utrzymanych w stylistyce hiphopowej lub okołohiphopowo-eklektycznej.

Jako pierwsi na tak wysokim poziomie wprowadzili w polskim hip hopie miękkie brzmienia i teksty nawiązując swego czasu do klimatów Native Tongues. Od tamtego momentu, do dzisiaj bracia stale eksperymentują, starając się jednak by wszystkie ich wynalazki łączył jeden składnik - wysoka jakość i zaangażowanie. W wersji koncertowej występują jako FISZ EMADE TWORZYWO w mocno poszerzonym składzie wsparci znakomitymi muzykami.

Ich płyta „Mamut”, wydana w 2014 roku, to jedno z największych dokonań zespołu. Uznana przez wielu dziennikarzy muzycznych za płytę roku, uzyskała status Platynowej Płyty, została również laureatem Fryderyka 2015 w kategorii Album Roku Elektronika/ Indie/Alternatywa. 9 marca ukazała się kompilacja nagrań zespołu podsumowująca działalność Fisz Emade w latach 2000- 2011.

To czas kiedy płyty Tworzywa zdominowane były przez rap, narracyjne utwory, nie tak melodyjne i rozśpiewane jak późniejszy okres twórczości. Pełne dystansu i poczucia humoru ale i refleksyjne teksty, to często długie monologi, narracyjne formy doskonale oddające klimat muzyczny lat 90, kiedy to hiphop był gatunkiem dla braci wręcz rewolucyjnym. „Chociaż trudno mi określić dzisiaj gatunek muzyki, którą dzisiaj tworzymy, to nie ma wątpliwości, że nie brzmiała by tak a być może w ogóle nie było by nas na scenie muzycznej gdyby nie hiphop lat 90tych i muzyka takich grup jak Tribe Called Quest i BEASTIE BOYS” mówi Fisz.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Fisz Emade Tworzywo - Ballady i protesty

 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Bydgoszcz

Recenzje i opinie: Fisz Emade Tworzywo

Panowie są cudownie piękni...:)
Koncert Fisz emade tworzywo w Starej Kopalni... Koncert bardziej do siedzenia niż dreptania więc dobrze, że były miejsca siedzące nienumerowane choć w opisie koncertu było jako stojące. Repertuar dobrany niezbyt ani pod siedzenie ani pod tańczenie - niejednorodnie: pod koniec część ludzi stała pod sceną bo jeden z ostatnich utworów był żywy ale potem znowu smelęt....
Super koncert. Czekam na kolejny występ!
Świetny koncert, super muzyka. Dobra organizacja. Opłacało się czekac :) oby czesciej!!!
Wspaniały koncert!👍😊
genialni jak zawsze! świetnie nagłośniony koncert, akustyk 10/10
Rewelacyjny koncert
Koncert super, niesamowita energia. Artyści nie zawiedli. Miejsca siedzące nieporozumienie jak i tak każdy siedział obok siebie
Występ jak zawsze na najwyższym poziomie 👍😍 Koncert był wyczekiwany i był poprostu rewelacyjny 😁😁
Fenomenalna podróż...w świat muzyki. mega zagrane i wykonane kawałki...długie rozbudowane wersję... Było WOW... Od strony technicznej super...dźwięk i światło.. Brawo....gdy wrócą...w pobliże Wałbrzycha my wrócimy na koncert Fisz i Tworzywo BRAWO
Fajny koncerty - super atmosfera
Ucinam gwiazdkę za pojawienie się... krzeseł! Na bilecie miejsca stojące, a na sali porozstawiane krzesełka, ludzie nie mieli gdzie się pobawić, potańczyć. Bardzo na minus!
Koncert zajebisty
Koncert niesamowity. Szkoda tylko, że organizatorzy ograniczyli miejsca do zabawy poprzez rozłożenie krzeseł. Po bokach sceny,pod ścianą, gdzie można było potańczyć,niestety nagłośnienie było gorszej jakości. Muzyka była za głośno w stosunku do wokalu.
Unikalne i niepowtarzalne słuchowisko.
Za głośno jak na tą salę, wokal extra, jeden utwór mocno przekombinowany w wersji techno psychodeli. Ogólnie super
Rewelacja! To najlepszy koncert Zespołu na jakim byłam, nowe aranżacje dodały nowego tchnienia w utwory.
Rewelacja
Wojciech 24.11.2019 09:07
co tu recenzować, występ jak zawsze doskonały :)
Świetny występ.Zasłużone owacje publiczności, nagrodzone zresztą trzema utworami na bis. Odjęłam jedną gwiazdkę za nagłośnienie sali koncertowej.Jak dla mnie za głośno. Nie zawsze docierały słowa piosenek.
Fajnie, oj fajnie będę wracał do tego klubu.
Pełny profesjonalizm, płyta Radar+ hity. Bardzo fajny koncert, prawie 2 h grania.
SUPER KONCERCIK
Uwielbiam ten klub !!! Kto nie był polecam. Koncert super jestem bardzo zadowolona . Nie ma nic lepszego jak muzyka na żywo ❤️
Genialny koncert i mistrzowska solówka na basie
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii koncert