koncert
Fryderyk. Festiwal

koncert

Fryderyk. Festiwal

Fryderyk. Festiwal - Bilety na koncert

Fryderyk. Festiwal | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2019, 2020

Fryderyk. Festiwal
MĘSKIE GRANIE ORKIESTRA oraz goście: Ørganek (kierownictwo muzyczne), Miuosh, Mela Koteluk, Rogucki, Kowalonek, Ostrowska
| Dawid Podsiadło | Mela Koteluk | Łąki Łan | The Dumplings

Podczas festiwalu FRYDERYK w Katowicach wystąpią gwiazdy polskiej piosenki, wielkie indywidualności sceny muzycznej i elektryzujące unikalnym stylem zespoły. Każdy z artystów zagra wyjątkowy koncert.

Międzypokoleniowe spotkanie gwiazd podczas wspólnego koncertu Męskie Granie Orkiestra na FRYDERYK Festiwal będzie z pewnością wyjątkowym wydarzeniem drugiego dnia. Szczegóły tego specjalnego projektu pozostają tajemnicą, ale wiadomo już, że będzie poświęcony klasyce polskiej piosenki z lat 80. Kierownictwo muzyczne Orkiestry obejmie Tomasz Organek, a na scenie wesprą go Miuosh, Mela Koteluk, Piotr Rogucki, Michał Kowalonek, Małgorzata Ostrowska.

„Małomiasteczkowy” Dawida Podsiadło bez wątpienia był jednym z najbardziej wyczekiwanych polskich albumów 2018 roku. Poczwórna platyna, znakomita trasa i wyprzedane największe hale widowiskowe w Polsce. Artysta wystąpi w Katowicach ze swoim najnowszym materiałem.

Wysublimowane, ale wciąż energetyczne brzmienia podczas niedzielnego koncertu na festiwalu FRYDERYK zapewni Brodka. Opublikowana pod koniec 2018 roku płyta „Unplugged” to zapis zeszłorocznego koncertu artystki dla kultowego cyklu MTV. Brodka zaśpiewała wówczas swoje największe przeboje w zupełnie nowych, wzbogaconych wersjach i aranżacjach. Podobny spektakl zaczaruje publiczność w Katowicach.

Laureatką dwóch Fryderyków jest też Mela Koteluk, która zaprezentuje swój nieprzeciętny talent
w niedzielę na festiwalu. Wokalistka wróciła na scenę po kilkuletniej przerwie i wydała w 2018 roku trzecią w karierze, doskonale przyjętą płytę, nominowaną do nagrody FRYDERYK.

Kolejnymi gośćmi festiwalu FRYDERYK jest grupa Łąki Łan. Słyną z alternatywnych brzmień
i niezwykle energetycznych występów na żywo. W ich muzyce funk łączy się z rockiem i elektroniką,
a wątki słowiańskie z kosmicznymi. Z pewnością rozbujają w niedzielę katowickie MCK.

Polski alternatywny pop reprezentować będzie także rewelacja ostatnich lat, czyli The Dumplings. Duet z Zabrza, który tworzą Justyna Święs i Kuba Karaś, zdobył popularność dzięki piosenkom publikowanym na YouTube. Debiutancki album grupy „No Bad Days” został uhonorowany Fryderykiem. The Dumplings zagrają na festiwalu w niedzielę 10. marca.

Otwarcie bram dla publiczności nastąpi o godzinie 15:00 .

Uwaga! Kupno biletu jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystanie swojego wizerunku.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Super energia, świetny pomysł z dwoma scenami, nadal czuję ten klimat. Będę z niecierpliwością czekać na kolejne Fryderyki (mam nadzieję, że w Katowicach). ;-)
Mamy zastrzeżenia jedynie do artystów występujących na scenie. Niektóre występy, jak na przykład kajah, reni jusis, lanberry,skaldowie i edyta gorniak - tragedia. Nie powinno być ich w ogóle. Mamy tylu wspaniałych artystów, naprawdę jest w czym wybierać. Liczymy, ze w przyszłym roku posłuchamy lepszej muzyki.
Artyści pierwsza klasa, światła i nagłośnienie robimy wrażenie.
Koncert na 100%, jedyna uwaga do organizatora - za małą ilość punktów gastronomicznych
Fenomenalny festiwal! Świetnie się bawiłam.
Impreza udana. Zacne grono artystów. Nagłośnienie bardzo dobre. POLECAM!
świetny koncert, jaka niespodzienka, tylu wykonawców z prawie godzinnymi występami, mam nadzieje, że w przyszłym roku znowu w Katowicach
Niesamowity koncert!
Świetna impreza! Wspaniałe koncerty! Mam nadzieję że za rok znowu będą w Kato!
Świetna atmosfera i profesjonalna obsługa
jeden z najlepszych koncertow na jakim byłem! Muzycznie i wizualnie uczta! Dziękuję :)
Świetna oprawa audiowizualna. Dobre nagłośnienie. Podobnie zrealizowane jak Męskie Granie: większe koncerty przeplatane mniejszymi. Występ Brodki - klasa światowa. Trochę mało do jedzenia i prawie nic na ciepło. W przyszłym roku powinny być różnokolorowe opaski na poszczególne sektory zamiast wielokrotnego pokazywania coraz bardziej pomiętego papierowego biletu. Nie rozumiem też czemu (wiem, wiem: chodzi o kasę) wcześniej wycofano najtańsze bilety, mimo że w sektorze M było jeszcze mnóstwo miejsca. Artyści mało wykorzystywali też ten catwalk, więc można by go albo zmniejszyć i ścieśnić sektory, by dalsze były bliżej sceny (choć i stamtąd było dobrze widać) albo skłonić artystów by częściej z niego korzystali (może wejście było mało wygodne, może nie lubią mikrofonu bez kabla, może...).
Świetny koncert Brodki, Łąki łan jak zawsze mistrzostwo! Każda z gwiazd dała świetny występ, jedynie Mela trochę odstawała ale by ok ;)
Było fantastycznie. Wykonawcy nie zawiedli. Największe pozytywne zaskoczenie-The Dumplings. Występ na poziomie międzynarodowym. Scenę rozwalili artyści z Męskiego Grania. Dawid Podsiadło-wiadomo-fenomenalny! Jedyne do czego mogę się doczepić, to organizacja. Brakowało gorących przekąsek dla wszystkich, a wydarzenie trwało 7 h, więc niektórzy chodzili głodni :(.
Występy na wysokim poziomie, bardzo dobre nagłośnienie oraz animacje towarzyszące koncertą. Bardzo polecam to miejsce ;) Artyści klasa sama w sobie!!
Świetna organizacja, świetni wykonawcy, piękny obiekt. Trochę za krótkie koncerty poszczególnych wykonawców.
Organizacja słaba, na biletach pisze, że rozpoczęcie 16:00, wejście od 15:00, a wg lineup pierwsza gwiazda o 17, gdzie i tak było opóźnienie o 10 minut... Sledzilem wydarzenie na fb i żadnego zapowiedzi i rozplanowania koncertu... Dopiero na miejscu zobaczyłem rozklad

Polecane

KULT

KULT

(77)

najblizsze wydarzenie
03.11.2019 18:00

bilety od 60.00 PLN