koncert

Gala Wiedeńska

koncert

Gala Wiedeńska

Gala Wiedeńska - Bilety na koncert
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Podczas galowego wieczoru, zabrzmią największe przeboje króla walca - Johanna Straussa, a także innych kompozytorów związanych z muzycznym Wiedniem. Nie zabraknie także popisowych arii z najsłynniejszych operetek "Zemsta nietoperza", "Baron cygański", "Wesoła Wdówka", "Noc w Wenecji", "Ptasznik z Tyrolu", "Wiedeńska Krew".
Publiczność usłyszy m.in.:, Arię Barinkaya "Wielka sława to żart", przebojowe i popisowo wykonywane "Brunetki, blondynki", czy arie i kuplety kapryśnej Adeli "Taki pan, jak pan", "W roli skromnego dziewczęcia", Duet wszech czasów "Usta milczą dusza śpiewa" czy polki "Grzmoty i błyskawice" i "Tritsch- Tratsch" w zabawnej choreografii baletu. Mile widziany na widowni będzie także kowal, który wcieli się w rolę perkusisty w zabawnej Polce z tym niezwykłym instrumentem. Będziecie także mieli Państwo okazję zatańczyć wspólnie z naszymi tancerzami
przepięknej urody walca "Kaiser" (Cesarskiego).
Koncert programowo nawiązywał będzie do tradycyjnych gali i noworocznych koncertów, odbywających się w Wiedniu. Nie zabraknie licznych dowcipów i anegdot! Wystąpią wybitni soliści śpiewacy z powodzeniem odnoszący sukcesy na arenie międzynarodowej, wirtuozi skrzypiec i fortepianu - związani z takimi instytucjami jak Operetka Wrocławska, Opera Wrocławska i Mazowiecki Teatr Muzyczny. Całości dopełni piękna scenografia, rekwizyty i bajeczne kostiumy. Zapraszamy na to niezwykłe wydarzenie muzyczne!
Gala Wiedeńska Teatru Scena Kamienica od kilku lat podbija sceny muzyczne całej Polski: bawiąc, wzruszając i porywając do tańca zgromadzoną Publiczność. Świadczą o tym owacje na stojąco i pozytywne recenzje.

Występują:
Liza Wesołowska – sopran
Tomasz Maleszewski – tenor
Balet Sceny Kamienica
Kameraliści Operetki Wrocławskiej
Maciej Michałkowski – prowadzenie
czas trwania koncertu: 110' (w tym jedna przerwa 15')

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń w: Brześć Kujawski

Brak wydarzeń w: Brześć Kujawski

Recenzje i opinie: Gala Wiedeńska

Miło, nastrojowo ale również z humorem. Artyści zaangażowani i profesjonalni chociaż większa ilość instrumentów wzbogaciła by doznania. Super!!!
graj1 06.03.2022 11:37
Bardzo ciekawa Gala! Cudownie prowadzona, zabawnie,ciekawie. Z humorem. Jestem zachwycona i jeśli będę miała okazję pójdę jeszcze raz!
Dominika 01.03.2022 13:09
Dziękuję za miły wieczór.
Anna P 28.02.2022 17:36
Piękne widowisko...Dużo dobrych wrażeń.
Ela 27.02.2022 21:33

Polecane z kategorii koncert