Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-03-2023

koncert

Gala Wiedeńska - Koncert Sylwestrowy

koncert

Gala Wiedeńska - Koncert Sylwestrowy

Gala Wiedeńska - Koncert Sylwestrowy - koncert
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Podczas galowego wieczoru zabrzmią największe przeboje króla walca - Johanna Straussa, a także innych kompozytorów związanych z muzycznym Wiedniem. Nie zabraknie także popisowych arii z najsłynniejszych operetek "Zemsta nietoperza", "Baron cygański", "Wesoła Wdówka", "Noc w Wenecji", "Ptasznik z Tyrolu", "Wiedeńska Krew". Publiczność usłyszy m.in.:, Arię Barinkaya "Wielka sława to żart", przebojowe i popisowo wykonywane "Brunetki, blondynki", czy arie i kuplety kapryśnej Adeli "Taki pan, jak pan", "W roli skromnego dziewczęcia", Duet wszech czasów "Usta milczą dusza śpiewa" czy polki "Grzmoty i błyskawice" i "Tritsch- Tratsch" w zabawnej choreografii baletu.

Mile widziany na widowni będzie także kowal, który wcieli się w rolę perkusisty w zabawnej Polce z tym niezwykłym instrumentem. Będziecie także mieli Państwo okazję zatańczyć wspólnie z naszymi tancerzami przepięknej urody walca "Kaiser" (Cesarskiego).

Koncert programowo nawiązywał będzie do tradycyjnych gali i noworocznych koncertów, odbywających się w Wiedniu. Nie zabraknie licznych dowcipów i anegdot!

Wystąpią wybitni soliści śpiewacy z powodzeniem odnoszący sukcesy na arenie międzynarodowej, wirtuozi skrzypiec i fortepianu - związani z takimi instytucjami jak Operetka Wrocławska, Opera Wrocławska i Mazowiecki Teatr Muzyczny. Całości dopełni piękna scenografia, rekwizyty i bajeczne kostiumy.

Zapraszamy na to niezwykłe wydarzenie muzyczne!
Gala Wiedeńska Teatru Scena Kamienica od kilku lat podbija sceny muzyczne całej Polski: bawiąc, wzruszając i porywając do tańca zgromadzoną Publiczność. Świadczą o tym owacje na stojąco i pozytywne recenzje.

Występują:
Liza Wesołowska – sopran
Tomasz Maleszewski – tenor
Balet Sceny Kamienica
Kameraliści Operetki Wrocławskiej
Elżbieta Szomańska – prowadzenie

Czas trwania koncertu: 120 min. (w tym jedna przerwa)

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Nie masz pomysłu na prezent?

Kup voucher na dowolne wydarzenie i podaruj bliskim niezapomniane emocje

50,00 zł
100,00 zł
200,00 zł

Klikając w przycisk wybierasz voucher wartościowy wielokrotnego użycia ważny 48 miesięcy

Recenzje i opinie: Gala Wiedeńska - Koncert Sylwestrowy

Wielkie słowa a rzeczywistość diametralnie inna. Czuję się oszukany... "Gala Wiedeńska"? "Koncert Sylwestrowy"? W rzeczywistości - pianista, skrzypaczka (drugie skrzypce, nie pierwsze) i klarnecista (bez nagłośnienia) 3 osoby śpiewające oraz 6 osobowy balet. Rozczarowanie, rozczarowanie, rozczarowanie....
Michał 01.01.2023 01:21
Przedstawienie było na wysokim poziomie z dużą dawka humoru.Prowadzenie przez panią Elzbiete rewelacja.Wszystko godne polecenia szampan i wino dobre
Asia 31.12.2022 16:54

Polecane z kategorii koncert