koncert

Gala Wiedeńska

koncert

Gala Wiedeńska

Gala Wiedeńska - Bilety na koncert

Gala Wiedeńska - Głuchołazy Centrum Kultury | Kupuj Bilety Online

Podczas galowego wieczoru, zabrzmią największe przeboje króla walca - Johanna Straussa, a także innych kompozytorów związanych z muzycznym Wiedniem. Nie zabraknie także popisowych arii z najsłynniejszych operetek "Zemsta nietoperza", "Baron cygański", "Wesoła Wdówka", "Noc w Wenecji". Publiczność usłyszy m.in.: Walc "Nad Pięknym Modrym Dunajem", Arię Barinkaya "Wielka sława to żart", przebojowe "Brunetki, blondynki", czy arie i kuplety kapryśnej Adeli, Duet wszech czasów "Usta milczą dusza śpiewa" czy polki "Grzmoty i błyskawice" i "Tritsch- Tratsch" w zabawnej choreografii baletu. Koncert programowo nawiązywał będzie do tradycyjnych gali i noworocznych koncertów, odbywających się w Wiedniu.

Obsada:
Liza Wesołowska – sopran
Tomasz Maleszewski – tenor
Balet Sceny Kamienica
Kameraliści Straussowscy

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń w: Głuchołazy

Brak wydarzeń w: Głuchołazy

Recenzje

Występ oceniam b.dobrze. przepiękne utwory w dobrym wykonaniu, piękne dziewczyny, wspaniały nastrój. Świetna zabawa dla odpowiedniej grupy wiekowej / i nie tylko /. Więcej takich "klasycznych" przedstawień. "Polecam się na kolejne występy. /Tylko...było zbyt ciepło na sali/
Piękne wykonania, wspólne śpiewanie, sypiący dowcipami prowadzący i do tego przeuroczy tancerze, czyli bardzo miły wieczór w doborowym towarzystwie.
Bardzo przyjemny koncert. Wrażenia jak najbardziej pozytywne- zarówno wzrokowe jaki i dźwiękowe. Miła kameralna sala Teatru Starego w Bolesławcu. Oby więcej takich przedstawień.
Nuda. Stroje artystow archaiczne.
Boleslawianin 25.11.2019 09:41
ŚWIETNA ZABAWA!!! Wspaniałe wykonanie i miłe wrażenia artystyczne
Bardzo fajna impreza
Super widowisko. Wspaniale wrażenia.

PROMOCJA DNIA

-25%

Gdynia
23.01.2020 19:00

bilety od 45,00 zł

KUP BILET

Polecane

Głuchołazy inne wydarzenia