Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-12-2023

koncert

Game music

koncert

Game music

Game music - koncert

 Bilety
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Game Music to absolutnie nowatorski koncert, będący niezwykłą gratką dla fanów gier komputerowych. Podczas koncertu na żywo, muzycy i soliści Prestige Chamer Orchestra (w składzie: instrumenty smyczkowe, instrumenty dęte, sekcja rytmiczna, popowy band) zaprezentują największe hity muzyczne znane z gier komputerowych. Usłyszymy świetne, nowatorskie aranżacje najpopularniejszych leitmotivów z takich gier komputerowych jak: Cyberpunk 2077, Resident Evil 4, Fallout 4, Doom Eternal, Crysis 2, Super Mario Bros, Wiedźmin 3, Red Dead Redemption 2, League of Legends. Silent Hill 4, Gothic 3.
Ale myliłby się ten, kto uzna, że to koncert dedykowany wyłącznie fanom cyfrowego świata. Muzyka z gier komputerowych jest bowiem tak interesująca i wszechstronna (od muzyki średniowiecznej po nowoczesną muzykę elektroniczną), że koncert ten zaciekawić może także melomanów muzyki niewtajemniczonych w wirtualny świat gier.
Obok muzyki na żywo, jak przystało na koncert dla miłośników wirtualnego świata, podczas koncertu, na ekranie kina, w którym odbywa się koncert wyświetlane zostaną fantastyczne wizualizacje multimedialne. Nasz nowatorski koncert po prostu wbije publiczność w fotel.

Czas trwania koncertu: 60 minut
Organizator koncertu: Piotr Adam Nowak Production; Copernicus Sp. z o.o.
Pomysłodawca koncertu: Franciszek Nowak
Nasze poprzednie realizacje to: Muzyczny życiorys Franka Sinatry, Freddie Mercury Rock Operowo, Whitney Houston Symfonicznie Michael Jackson Symfonicznie, Abba – miłosna opowieść symfoniczna, The 3 Tenors & Soprano i wiele innych.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Kup voucher na dowolne wydarzenie

Podaruj bliskim niezapomniane emocje

50,00 zł
100,00 zł
200,00 zł

Klikając w przycisk wybierasz voucher wartościowy wielokrotnego użycia ważny 48 miesięcy

Recenzje i opinie: Game music


Jak działają recenzje?
No tak średnio bym powiedział. "Orkiestra" to za dużo powiedziane - 6 osób na scenie. Artyści sami w sobie wydawali się w ogóle nie zgrani ze sobą. Muzyka się rozjeżdżała i w przypadku kilku utworów, to gdyby na ekranie nie wyświetlał się tytuł gry, to nie zgadł byś o którą chodzi (pomimo że samą grę i utwór znasz). Przykre też było to, że na scenie ewidentnie były przygotowane miejsca dla wokalistów, kolejne klawisze i kilka innych, a cały występ były puste. Prowadzący na siłę próbował zachowywać się jakby był gamerem, a mylił lub źle wymawiał tytuły gier. Ogólnie to sprawiał wrażenie jakby 10 minut przed seansem ktoś go złapał na ulicy, wcisnął kartkę z tytuami i kazał prezentować. Podsumowując, cały występ wydawał się zrobiony byle jak, na odwal się. Jestem zawiedziony i za taką cenę biletów, czuję się oszukany. Byłem na kilku tego typu koncertach i ten był najgorszy z nich. Nie polecam.
R4Z0R 05.11.2023 09:27

Polecane z kategorii koncert