koncert

Golec uOrkiestra - Kolędy i Pastorałki

koncert

Golec uOrkiestra - Kolędy i Pastorałki

Golec uOrkiestra - Kolędy i Pastorałki - Bilety na koncert

Serdecznie zapraszamy na wyjątkowe koncerty kolęd i pastorałek w wykonaniu zespołu Golec uOrkiestra!

Najpiękniejsze, nastrojowe, niepowtarzalne - przyjdź i poczuj klimat Świąt Bożego Narodzenia z kolędami Golec uOrkiestry!

Wyjątkowy świąteczno-noworoczny koncert Golec uOrkiestra - wydarzenie, na którym usłyszycie najpiękniejsze polskie kolędy i pastorałki w wykonaniu bawiącej Polaków od lat kapeli, to doskonała okazja, aby choć na chwilę poczuć góralski, bożonarodzeniowy klimat. Niezwykle pozytywna energia i mnogość dźwięków wykorzystywanych przez zespół to gwarancja doskonałej zabawy na wysokim poziomie. Przyjdź na koncert, by przekonać się o mocy kolęd Golec uOrkiestry!

Golec uOrkiestra – grupa muzyczna założona w 1998 roku przez braci bliźniaków, Pawła i Łukasza Golców. Jej nazwa nawiązuje do pisowni gwarowej („u” przed wyrazem „orkiestra”). Zespół napisał i wypromował takie przeboje jak Lornetka, Crazy is my life, Słodycze, Pędzą konie, Nie ma nic, Kto się ceni, Młody maj, a także słynne, cytowane przez prezydenta Stanów Zjednoczonych George'a Walkera Busha, Ściernisco. Zespół podczas swojej dwudziestoletniej działalności zagrał ponad tysiąc pięćset koncertów w Polsce, Europie i Ameryce Północnej.

Drodzy Państwo, zapowiadając koncerty Golców, śmiało można użyć stwierdzenia: potrafią zagrać wszystko, ale... na szczęście grają to co chcą! I niech tak zostanie. Co najmniej przez kolejne 20 lat.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Golec uOrkiestra - Kolędy i Pastorałki

Było bardzo fajnie Polecam wszystkim Pozdrawiam
Koncert super, niesamowita zabawa, siła i dużo radości. Rodzice byli zachwyceni, a publiczność ponoć szalała. Polecamy wszystkim!
Golec_to_Pewna_Marka! 28.01.2017 07:29
SUPER KONCERT, SUPER ATMOSFERA, GOLEC UORKIESTRA SUPER SUPER SUPER :) :) :)
Sam koncert, rewelacja! Byłam bardzo zadowolona. Jest jednak coś, co mnie troszkę zniesmaczyło... Kupując bilety kupowałam udział w przedstawieniu Golec uOrkiestra, a nie 35 minutowy monolog o zasadach BHP. Nie podobało mi się to. Nie byłam o tym przez nikogo uprzedzona. Gdyby nie ta 35minutowa STRATA CZASU, było naprawdę OK.
występ kapeli oceniam na 5 Spóźnienie o 15 min , a następnie prelekcja strażaka drugie 15 min nie mogło się podobać,dla mnie był to brak szacunku dla widza
Koncert bardzo udany, warto było przyjść. Zespół stworzył tak miłą atmosferę,że publiczność ciągle chciała więcej. Minusem całej imprezy było aż półgodzinne ględzenie i filmiki o sprawach głównie p.pożarowych i telefonach alarmowych
sam 23.01.2017 08:00
Wspaniały koncert!
Ania K. 22.01.2017 22:40
Koncert super. Golce jak zwykle dali z siebie 200%.Bawiliśmy się przednio. Dawno tak dużo i głośno nie śpiewałam. Następnym razem pójdę znowu. Natomiast zbyt długa i zupełnie zbędna była poprzedzająca występ pogadanka edukacyjna. Ludzie czekali na koncert i nikt nie słuchał wykładu. Po twarzach widać było znudzenie.
Porywający i energetyczny koncert! Piękne wykonanie i wspaniała muzyka!
Koncert wspaniały Uwielbiam Golców. Kolędy znane , do pośpiewania i nucenia. Nie podobało mi się "szkolenie"ppoż.Strata czasu, a na biletach nic o tym nie było mowy.Trzeba to było przeprowadzić przed 18.
Cudowne przeżycie, wszyscy byli zachwyceni, dzieci i dorośli.
Justyna 17.12.2016 11:47

Polecane z kategorii koncert