koncert Gooral

Gooral: Ethno Elektro 2

koncert Gooral

Gooral: Ethno Elektro 2

Gooral: Ethno Elektro 2 - Bilety na koncert

sala: Broadway
wstęp: 20 zł, bilety do nabycia online lub w DK Kadr

Gooral wydaje swoją 4. płytę studyjną „Ethno Elektro 2”. Z tej okazji artysta wyrusza w trasę koncertową po kilkunastu miastach Polski.
Pierwszym singlem promującym album jest utwór pt „Pokochali”, w którym możemy usłyszeć wokal i piszczałkę Macieja Szymonowicza. Niebawem ukaże się również klip wyreżyserowany przez Bartłomieja Spasowskiego. Na płycie obok Goorala będzie można usłyszeć również lub przede wszystkim Stanisława Leszczyńskiego.

Gooral to jeden z najciekawszych polskich twórców tej dekady poruszających się w obrębie elektroniki. Stworzył niepowtarzalny styl zwany Ethno Elektro.
Artysta łączy muzykę klubowa i elektroniczna z polska góralszczyzna. Zagrał ok tysiąca żywiołowych koncertów w kraju i za granica. M.in Opener, Exit, Sziget, Colours of Ostrawa, Orange, Coke, Woodstock i Audioriver. Odwiedził koncertowo ponad 20 krajów min Japonię, Kanadę, Azerbejdżan i większość Europejskich państw.
Współtworzy również inne projekty muzyczne: Psio Crew, CUDA i Górny, czyli Gooral w odsłonie techno.
Gooral wydał w sumie 5 albumów studyjnych i jeden dvd z Mazowszem.
Stworzył muzykę do dwóch filmów, spektaklu teatralnego, kilku reklam i wydał wiele singli. Ma na koncie m.in. kultowego Machinera, nominacje do Fryderyków
I nagrodę na Nowej Tradycji. Jego muzyką reklamował się m.in. Opener na swoje 10 lecie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje i opinie: Gooral: Ethno Elektro 2

świetna muzyka, zdolni i sympatyczni muzycy, super udana impreza,
Fantastyczne wydarzenie, około dwóch godzin świetnego brzmienia, niebanalnych rozwiązań i ogromnego talentu.
Muza świetna jak zawsze, ale światło fatalne - przez większość koncertu świecące prosto w publiczność i oślepiające, niedopasowane do wielkości sali.
Koncert świetny!! Jak zawsze mega energia.
Swietny beat. Doskonały kontakt artysta-publiczność.
Niezapomniane chwile, przy klimatycznej muzyce. Atmosferę koncertu oceniam na mocną 5! Z pewnością wybiorę się po raz kolejny.
Super koncert!!! Śmiało polecam zabawę z Gooralem
Super koncert, swietne chlopaki!!!
Piękny, bardzo pozytywny koncert. Fantastyczne nagłośnienie, aczkolwiek miejsca siedzące na tego typu wydarzeniach są trochę bez sensu, co widać było po publiczności, która wstała już przy drugim utworze i poszła tańczyć pod scenę (choć miejsca za dużo nie było ;)).
Świetny koncert, nagłośnienie, efekty specjalne. Rewelacja a chłopaki rozwalili scenę☺☺
Koncert bardziej taneczny. Miejsce nie do końca trafione. Ale osoby chcące się poruszać znalazły rozwiązanie. Bilety z telefonu nie były skanowane. Artysci 10/10

Polecane z kategorii koncert