koncert

Grażyna Brodzińska - Dusza śpiewa...

koncert

Grażyna Brodzińska - Dusza śpiewa...

Grażyna Brodzińska - Dusza śpiewa... - Bilety na koncert

Tej wyjątkowej Artystki chyba nikomu przedstawiać nie trzeba. Grażyna Brodzińska jest bez wątpienia niekwestionowaną gwiazdą polskiej estrady, wielką divą operetkową, następczynią swoich znakomitych poprzedniczek – Barbary Kostrzewskiej, Beaty Artemskiej czy Wandy Polańskiej, wspaniale kontynuującą najlepsze tradycje polskiej operetki i musicalu. Utalentowana, pełna uroku osobistego i wdzięku – znakomicie wciela się w role kreowanych przez siebie bohaterek, a jej kunszt wokalny zachwyca swobodą interpretacyjną, poczuciem humoru i nieograniczonymi możliwościami. Repertuar artystki obejmuje klasyków gatunku, jak m.in. Offenbach, Strauss, Kálmán, Abraham, ale też i największe przeboje światowego musicalu.

W każdym zresztą gatunku muzycznym Grażyna Brodzińska odnajduje się znakomicie, dowodząc tym samym, że nie ma muzyki lepszej i gorszej, że może być jedynie źle wykonana.
W koncercie „Dusza śpiewa” Artystce towarzyszy na scenie energetyczny Kosma Band.

Zapraszamy na wyjątkowy koncert, jakim z pewnością będzie spotkanie z pierwszą damą polskiej operetki. W programie usłyszymy wiązankę najpiękniejszych melodii operetkowych, musicalowych, przebojów muzyki filmowej i muzyki światowej.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Przyjemny koncert Oczywiście mogłoby być więcej utworów śpiewanych Przydałby się jakiś tenor gościnne
Pięknie akompaniujący band. Artystka mało zaangażowana!
Wspaniały koncert, gwiazda wieczoru i Jej zespół muzyczny umieli sobotni wieczór.Pani Grażyna Brodzinska to największa operetkowa Gwiazda.
Występ wspaniały dla duszy i ciała. Uroda Pani Grażyny ponadczasowa !! Do tego super miła Pani, pozwala zrobić ze sobą pamiątkowe zdjęcie. Daj Jej Boże dużo zdrowia aby spełniała radości fanów i nie tylko.

Polecane