koncert

Grażyna Brodzińska - Dusza śpiewa...

koncert

Grażyna Brodzińska - Dusza śpiewa...

Grażyna Brodzińska - Dusza śpiewa... - Bilety na koncert

Tej wyjątkowej Artystki chyba nikomu przedstawiać nie trzeba. Grażyna Brodzińska jest bez wątpienia niekwestionowaną gwiazdą polskiej estrady, wielką divą operetkową, następczynią swoich znakomitych poprzedniczek – Barbary Kostrzewskiej, Beaty Artemskiej czy Wandy Polańskiej, wspaniale kontynuującą najlepsze tradycje polskiej operetki i musicalu. Utalentowana, pełna uroku osobistego i wdzięku – znakomicie wciela się w role kreowanych przez siebie bohaterek, a jej kunszt wokalny zachwyca swobodą interpretacyjną, poczuciem humoru i nieograniczonymi możliwościami. Repertuar artystki obejmuje klasyków gatunku, jak m.in. Offenbach, Strauss, Kálmán, Abraham, ale też i największe przeboje światowego musicalu.

W każdym zresztą gatunku muzycznym Grażyna Brodzińska odnajduje się znakomicie, dowodząc tym samym, że nie ma muzyki lepszej i gorszej, że może być jedynie źle wykonana.
W koncercie „Dusza śpiewa” Artystce towarzyszy na scenie energetyczny Kosma Band.

Zapraszamy na wyjątkowy koncert, jakim z pewnością będzie spotkanie z pierwszą damą polskiej operetki. W programie usłyszymy wiązankę najpiękniejszych melodii operetkowych, musicalowych, przebojów muzyki filmowej i muzyki światowej.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Grażyna Brodzińska - Dusza śpiewa...

Przyjemny koncert Oczywiście mogłoby być więcej utworów śpiewanych Przydałby się jakiś tenor gościnne
Pięknie akompaniujący band. Artystka mało zaangażowana!
Wspaniały koncert, gwiazda wieczoru i Jej zespół muzyczny umieli sobotni wieczór.Pani Grażyna Brodzinska to największa operetkowa Gwiazda.
Występ wspaniały dla duszy i ciała. Uroda Pani Grażyny ponadczasowa !! Do tego super miła Pani, pozwala zrobić ze sobą pamiątkowe zdjęcie. Daj Jej Boże dużo zdrowia aby spełniała radości fanów i nie tylko.

Polecane z kategorii koncert