koncert

Grażyna Brodzińska & Kosma Band

koncert

Grażyna Brodzińska & Kosma Band

Grażyna Brodzińska & Kosma Band - Bilety na koncert

Niekwestionowana gwiazda polskiej sceny muzycznej; obdarzona niezwykłą siłą wyrazu, czarująca osobowością – GRAŻYNA BRODZIŃSKA.
Towarzyszyć jej będzie zespół muzyczny „Kosma Band” - czyli młodzi i utalentowani muzycy, którzy swoją pasją, talentem oraz niezwykłym entuzjazmem sprawiają, iż każdy zagrany przez nich utwór nabiera klasycznego, a jednak świeżego i niespotykanego brzmienia.

Koncert wypełnią dźwięki największych przebojów muzyki klasycznej, musicalowej, utwory ze światowego repertuaru oraz polskie piosenki lat 20 i 30-tch!
Będą to między innym; czardasz „Perła z Tokaju”, uwodzicielskie „Tango Jalouse” oraz wyjątkowy duet „Usta milczą dusza śpiewa ”. Nie zabraknie także hiszpańskiego „Besame mucho” oraz roztańczonego „Przetańczyć całą noc”,
a także szlagierów piosenki międzywojennej z utworem „Sexappeal” na czele!

GRAŻYNA BRODZIŃSKA
Pierwsza Dama Polskiej Sceny Muzycznej . Króluje na scenie i podbija serca publiczności na całym świecie. Perfekcyjna w każdym geście. Prezentując najwyższy kunszt sztuki wokalnej, swoim repertuarem obejmuje zarówno klasykę, musical jak i światowe przeboje z gatunku różnych nurtów muzycznych. Zachwyca widzów głosem, elegancją i temperamentem. Niezmiennie pełne sale koncertowe i problemy w zdobyciu biletów na kolejne występy, to fakt najlepiej podsumowujący charakterystykę artystki.
Jak powiedział Bogusław Kaczyński: „Jej pojawienie się na scenie wywołuje dreszcz emocji, a potem burzę oklasków. Potrafi ona, jak nikt inny, wzruszać i bawić, ujmuje nowoczesnością interpretacji i teatralną prostotą, lecz kiedy trzeba zniewala należnym gatunkowi patosem. Dodatkowo potrafi obnosić po scenie swoje przepiękne suknie z maestrią godną największych”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Grażyna Brodzińska & Kosma Band

Występ był ciekawy, tylko trochę krótki. Ogólnie o.k.
Pani Brodzińska się oszczędzała i dlatego czuję się zawiedziona. Sadziłam, że Pani Brodzińska będzie główną gwiazdą a zespół będzie jej tylko towarzyszył a tak nie było. Tak ten koncert odebrałam nie tylko ja ale wiele osób .
Koncert był udany aczkolwiek spodziewałam się repertuaru bardziej operetkowego, wydaje mi się iż, Pani Grażyna nie mogła w pełni wykazać się swoimi walorami wokalnymi. Jednak reasumując- ELEGANCJA I KLASA !!!!!
wspaniały koncert, Pani Grażyna jak zwykle niepowtarzalna, Kosmoband wspaniali
Najwyższej klasy solistka, bardzo dobry zespół muzyczny.
Występ ciekawy ale liczyłam, że Pani Brodzińska będzie więcej śpiewać i częściej pojawiać się na scenie.
Wspaniały występ. Pani Brodzińska jak zwykle dała cudowny popis talentu.
bardzo miło spędzony wieczór ... dziękuję !
Nie ma w Polsce drugiej takiej kobiecej, utalentowanej i eleganckiej prawdziwej gwiazdy. Jest przeurocza. Miło, że promuje młodych muzyków, chociaż Ona powinna występować z dużą orkiestrą i wspaniałym dyrygentem np. Maciejem Niesiołowskim czy Jackiem Błaszczykiem.
Bardzo cenię p.Brodzińską.Wystep jak zwykle bardzo udany,jednak sceny w Polsce są bardzo nijakie.Brakuje mi wystroju np kwiatów-to by wzbogaciło odbiór.Warto się uczyć od Niemców.
Występ na bardzo wysokim poziomie. Dość ciekawa scenografia. Przepiękne utwory śpiewane po polsku. Śpiew artystów i muzyka w wykonaniu orkiestry dostarczyła wiele radości i pozytywnych wrażeń. Dziękuję Pani Grażynie Brodzińskiej za cudowne przeżycia.
REWELACJA

Polecane z kategorii koncert