koncert

Grażyna Brodzińska i Jacek Wójcicki - Nie zapomnij mnie

koncert

Grażyna Brodzińska i Jacek Wójcicki - Nie zapomnij mnie

Grażyna Brodzińska i Jacek Wójcicki - Nie zapomnij mnie - Bilety na koncert

"Nie zapomnij mnie"- to koncert , z udziałem Grażyny Brodzińskiej, Jacka Wójcickiego oraz orkiestry Krakowska Młoda Filharmonia pod batutą Tomasza Chmiela.

Koncert „Nie zapomnij mnie” jest inspirowany muzyką lat 20-tych, 30-tych i jestnwynikiem tęsknoty za pięknem jakie towarzyszyło tamtym czasom. Dlatego został on zbudowany ze szczególną dbałością o doznania nie tylko muzyczne, ale również estetyczne. Ma na to wpływ oprawa muzyczna w nowych aranżacjach, jak również scenografia. Muzyczną wędrówkę do tamtych wspaniałych lat przeplatają niezapomniane, wzruszające wspomnienia z filmów międzywojennych. Piosenki okresu międzywojennego nigdy nie tracą uroku. Bo któż nie lubi gdy Eugeniusz Bobo śpiewa „ Umówiłem się z nią na dziewiątą „ lub nie wzrusza się na przejmującym oraz pełnym dramatyzmu utworze Hanki Ordonówny „Miłość Ci wszystko wybaczy".

Grażyna Brodzińska – Pierwsza Dama Polskiej Operetki. Króluje na scenie i podbija serca publiczności na całym świecie. Perfekcyjna w każdym geście, obdarowuje widzów delikatną wirtuozerią głosu. Prezentuje najwyższy kunszt sztuki wokalnej. W repertuarze Grażyny Brodzińskiej znajdziemy klasykę, musical, światowe przeboje z gatunku różnych nurtów muzycznych. Artystka zachwyca widzów głosem, elegancją i temperamentem. Potrafi ona, jak nikt inny, wzruszać i bawić, ujmuje nowoczesnością interpretacji i teatralną prostotą, lecz kiedy trzeba zniewala należnym gatunkowi patosem. Dodatkowo potrafi obnosić po scenie swoje przepiękne suknie z maestrią godną największych”.
Jacek Wójcicki jest jednym z najbardziej znanych polskich artystów estradowych. Jacek Wójcicki to znakomity interpretator utworów muzycznych, doskonały odtwórca arii operetkowych i operowych ze światowego repertuaru, śpiewa również piosenki poetyckie, występował w legendarnej „Piwnicy pod Baranami” oraz w Kabarecie Olgi Lipińskiej.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Grażyna Brodzińska i Jacek Wójcicki - Nie zapomnij mnie

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert