Grażyna Łobaszewska & Ajagore | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2021, 2022 - biletyna.pl

koncert

Grażyna Łobaszewska & Ajagore

koncert

Grażyna Łobaszewska & Ajagore

Grażyna Łobaszewska & Ajagore - Bilety na koncert

Grażyna Łobaszewska, jedna z najwybitniejszych polskich piosenkarek zaprezentuje materiał składający się z największych przebojów, które towarzyszą artystce od lat! W repertuarze ponadczasowe hity: "Czas nas uczy pogody", "Brzydcy", "Gdybyś" , "Za szybą". Nie zabraknie również przepięknych utworów z wcześniejszych płyt: "Prowincja jest piękna", "Przepływamy" oraz z najnowszego wydawnictwa "Sklejam się..."

Kto ma lepiej zrozumieć Płeć Piękną jak nie Kobieta. W związku z tym Pierwsza Dama Polskiej piosenki przedstawia: KOBIETA KOBIETOM - "GREATEST HITS" !

Grażynie na scenie towarzyszyć będzie supergrupa AJAGORE:
Grażyna Łobaszewska - śpiew
Sławomir Kornas - bas, śpiew
Maciej Kortas - gitara
Michał Szczeblewski - perkusja

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Bardzo przyjemny koncert, świetny klimat, dobra akustyka.
Niestey już nie umie śmiewać, jak dawniej i aranżacje typu hip-hop
Koncert przepiękny ale okupiony bóle głowy ' poziom nagłośnienia chwilami nie do zniesienia' dziwię się że nie było żadnej reakcji w trakcie i zmiany ustawień ' widziałam wyraz cierpienia na innych twarzach '
koncert SUPER!. Kocham głos Pani Grażyny Łobaszewskiej!!! :-) Refleksyjny, świetna muzyka, akustyka, teksty, jestem zachwycona :-)!!!
Piękny koncert. Cudny. I nie ma żadnego ale. Jednocześnie wyrażam rozczarowanie faktem, że podczas koncertu ze sceny padają polityczne deklaracje: jakiekolwiek!. Tak się składa, że tez płaciłem za bilety i chciałbym posłuchać muzyki a nie mądrości co to artystka i artysta uważają na temat PiS. Ze przeczekamy, ze damy radę, ze skład dla normalnych. Szczególnie ohydne były słowa o tych „ brzydalach” w sejmie wyśpiewane przez basistę . Wstyd. To jest czysty hejt i mowa nienawiści.
Wspaniały, wyjątkowy koncert. Muzycy genialni dali czadu, a Pani Grażyna .......dla takich chwil chce się żyć
Małgorzata 17.10.2019 11:47
Świetny koncert, Grażyna Łobaszewska w życiowej formie, kapitalny zespół Ajagore. Piękne, współczesne interpretacje starych przebojów i niebanalne nowe utwory. Artyści świetnie się "zgrywają" i tworzą na scenie wyjątkową atmosferę. Jeden z lepszych koncertów w jakich ostatnio miałam okazję uczestniczyć. Zdecydowanie polecam, każdemu komu bliski jest blues i będzie miał okazję być na koncercie tej grupy.
Koncert Grażyny Łobaszewskiej był wspaniały!!! Wprawdzie reszta państwa repertuaru nie do końca jest w moim guście (Grupa Mozarta, Kabaret Moralnego Niepokoju itp.). Kupiłam bilety na Mikę Urbaniak, bardzo żałuję, że został odwołany. W każdym razie byłam już nie pierwszy raz u Państwa i jestem bardzo zadowolona. Przede wszystkim ze względu na artystkę i jej poziom muzyczny oraz fakt, że podczas koncertu można było usiąść sobie spokojnie przy stoliku i zamówić coś do picia.
Niesamowite miejsce,mega kameralne. Idealne na spotkanie z ulubionym artystą bez przepychanek i tłoków. Nie muszę dodawać że sam koncert był fantastyczny. :) Na pewno tam wrócę :)
Wspaniała
cudowny koncert !! bardzo dziękuję i polecam wszystkim . Były nowe utwory ale i piękne piosenki sprzed lat
Niesamowity wieczór z niesamowitą wokalistką niesamowitym zespołem i niesamowitą muzyką. To był bardzo dobry zakup.
Cudowna Pani Grażyna. Dziękuję, że Pani jest.
Koncert, organizacja na medal złoty!!!
Głęboka emocjonalność wykonań zarówno Pani Grażyny, jak i towarzyszących jej muzyków. Koncert na wysokim poziomie, uczta dla ducha.
Koncert był bardzo klimatyczny,pani Lobaszewska śpiewała pięknie,zespół grał cudnie, z miłością,czułam,że z serca i bawią się muzyką,nawiązali dobry kontakt z publicznością.Jednak na niewielkiej widowni było wielu starszych ludzi ,dla których głośność koncertu była wręcz bolesna.Do tego agresywne oświetlenie.Gdyby było ciszej i mniej jaskrawo miałabym szansę na cieszenie się klimatycznymi utworami i słuchanie tekstu ,do czego Artystka namawiała.
KONCERT WYŚMIENITY...WOKALISTKA Z KRWI I KOŚCI ,PERKUSISTA KUSZĄCY ,PEŁEN UROKU I POCZUCIA HUMORU POLECAM I CZEKAM NA NASTĘPNY WYSTĘP
Rewelacyjny koncert! Cudowni, ciepli ludzie - Pani Grażyna i Panowie z zespołu. Świetna atmosfera. Szczecin prosi o więcej!
Wspaniały występ, było super .
Bardzo dobry koncert.
znakomity koncert!
Jestem ukontentowana występem Pani Grażyny i zespołu Ajagore

Polecane