koncert

Grażyna Łobaszewska & Ajagore

koncert

Grażyna Łobaszewska & Ajagore

Grażyna Łobaszewska & Ajagore - Bilety na koncert

Grażyna Łobaszewska - Największe Przeboje !!! Jeśli szukasz w muzyce piękna, prawdy czy kunsztu wykonawczego, jeżeli Chcesz wysłuchać ciekawych opowieści, to w sierpniowy wieczór w lubelskiej Za Kulisami znajdziesz się we właściwym miejscu. Poznasz "Ludzi z duszą". O ile nie zabraknie Ci cierpliwości, "Czas nauczy Cię pogody", jakże potrzebnej nam wszystkim, zwłaszcza w popandemicznej atmosferze. Przekonasz się, że i "Brzydcy" potrafią pięknie kochać." Artystka od lat zachwyca publiczność nie tylko wykonaniem piosenek napisanych specjalnie dla niej przez najwybitniejszych polskich kompozytorów muzyki rozrywkowej, ale także jej własnymi interpretacjami standardów jazzowych czy gospel. Połączenie jednego z najwybitniejszych głosów i charyzmy z doskonałym repertuarem w często odświeżonych aranżacjach stanowi gwarancję niezapomnianych przeżyć i wzruszeń na najwyższym artystycznym poziomie.

Zapowiada się więc magiczny wieczór!!!

Grażynie towarzyszyć będzie supergrupa Ajagore w składzie:
Sławomir Kornas - bas,
śpiew Maciej Kortas - gitary
Michał Szczeblewski - perkusja

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

09.10.2021, 19:30 Kalinowe Serce
 KUP BILET

Brak wydarzeń

Recenzje Grażyna Łobaszewska & Ajagore

Było magicznie!
Bardzo przyjemny koncert, świetny klimat, dobra akustyka.
Niestey już nie umie śmiewać, jak dawniej i aranżacje typu hip-hop
Koncert przepiękny ale okupiony bóle głowy ' poziom nagłośnienia chwilami nie do zniesienia' dziwię się że nie było żadnej reakcji w trakcie i zmiany ustawień ' widziałam wyraz cierpienia na innych twarzach '
koncert SUPER!. Kocham głos Pani Grażyny Łobaszewskiej!!! :-) Refleksyjny, świetna muzyka, akustyka, teksty, jestem zachwycona :-)!!!
Piękny koncert. Cudny. I nie ma żadnego ale. Jednocześnie wyrażam rozczarowanie faktem, że podczas koncertu ze sceny padają polityczne deklaracje: jakiekolwiek!. Tak się składa, że tez płaciłem za bilety i chciałbym posłuchać muzyki a nie mądrości co to artystka i artysta uważają na temat PiS. Ze przeczekamy, ze damy radę, ze skład dla normalnych. Szczególnie ohydne były słowa o tych „ brzydalach” w sejmie wyśpiewane przez basistę . Wstyd. To jest czysty hejt i mowa nienawiści.
Wspaniały, wyjątkowy koncert. Muzycy genialni dali czadu, a Pani Grażyna .......dla takich chwil chce się żyć
Małgorzata 17.10.2019 11:47
Świetny koncert, Grażyna Łobaszewska w życiowej formie, kapitalny zespół Ajagore. Piękne, współczesne interpretacje starych przebojów i niebanalne nowe utwory. Artyści świetnie się "zgrywają" i tworzą na scenie wyjątkową atmosferę. Jeden z lepszych koncertów w jakich ostatnio miałam okazję uczestniczyć. Zdecydowanie polecam, każdemu komu bliski jest blues i będzie miał okazję być na koncercie tej grupy.
Koncert Grażyny Łobaszewskiej był wspaniały!!! Wprawdzie reszta państwa repertuaru nie do końca jest w moim guście (Grupa Mozarta, Kabaret Moralnego Niepokoju itp.). Kupiłam bilety na Mikę Urbaniak, bardzo żałuję, że został odwołany. W każdym razie byłam już nie pierwszy raz u Państwa i jestem bardzo zadowolona. Przede wszystkim ze względu na artystkę i jej poziom muzyczny oraz fakt, że podczas koncertu można było usiąść sobie spokojnie przy stoliku i zamówić coś do picia.
Niesamowite miejsce,mega kameralne. Idealne na spotkanie z ulubionym artystą bez przepychanek i tłoków. Nie muszę dodawać że sam koncert był fantastyczny. :) Na pewno tam wrócę :)
Wspaniała
cudowny koncert !! bardzo dziękuję i polecam wszystkim . Były nowe utwory ale i piękne piosenki sprzed lat
Niesamowity wieczór z niesamowitą wokalistką niesamowitym zespołem i niesamowitą muzyką. To był bardzo dobry zakup.
Cudowna Pani Grażyna. Dziękuję, że Pani jest.
Koncert, organizacja na medal złoty!!!
Głęboka emocjonalność wykonań zarówno Pani Grażyny, jak i towarzyszących jej muzyków. Koncert na wysokim poziomie, uczta dla ducha.
Koncert był bardzo klimatyczny,pani Lobaszewska śpiewała pięknie,zespół grał cudnie, z miłością,czułam,że z serca i bawią się muzyką,nawiązali dobry kontakt z publicznością.Jednak na niewielkiej widowni było wielu starszych ludzi ,dla których głośność koncertu była wręcz bolesna.Do tego agresywne oświetlenie.Gdyby było ciszej i mniej jaskrawo miałabym szansę na cieszenie się klimatycznymi utworami i słuchanie tekstu ,do czego Artystka namawiała.
KONCERT WYŚMIENITY...WOKALISTKA Z KRWI I KOŚCI ,PERKUSISTA KUSZĄCY ,PEŁEN UROKU I POCZUCIA HUMORU POLECAM I CZEKAM NA NASTĘPNY WYSTĘP
Rewelacyjny koncert! Cudowni, ciepli ludzie - Pani Grażyna i Panowie z zespołu. Świetna atmosfera. Szczecin prosi o więcej!
Wspaniały występ, było super .
Bardzo dobry koncert.
znakomity koncert!
Jestem ukontentowana występem Pani Grażyny i zespołu Ajagore

Polecane z kategorii koncert