koncert

Groniec śpiewa Osiecką

koncert

Groniec śpiewa Osiecką

Groniec śpiewa Osiecką - Bilety na koncert

14 października zainaugurujemy kulturalną jesień w „Amfiteatrze” koncertem znakomitej wokalistki – Katarzyny Groniec. Artystka wystąpi w programie „ZOO”, na który składają się piosenki Agnieszki Osieckiej. Awangardowe aranżacje utworów wybitnej poetki i pisarki usłyszymy w zmodernizowanej przestrzeni „Kawiarni artystycznej”, rozpoczynając tym samym jej nowe życie.

Program „Zoo” Katarzyny Groniec miał swoją premierę na Festiwalu Pamiętajmy o Osieckiej 29 września 2014 roku. Od tamtej pory wokalistka ma już na koncie ponad 160 koncertów, podczas których w niebanalny, zaskakujący, nierzadko przewrotny, ale artystycznie mistrzowski sposób interpretuje teksty nieśmiertelnej, lirycznej Osieckiej.

Katarzyna Groniec znana jest publiczności od lat, ceniona za ironię, liryzm, wdzięk, sceniczny pazur, ale przede wszystkim za wybitne umiejętności interpretacyjne. Podczas koncertu „ZOO” wokalistka konfrontuje własną wrażliwość artystyczną z przesyconymi emocjami tekstami Osieckiej.

Magda Umer tak opisała swoje wrażenia po wysłuchaniu występu Groniec: „(…) Tego wieczoru inaczej płynął czas i jakaś niebywała energia tej pozornie kruchej artystki i jej muzyków udzieliła się wszystkim. Owacja na stojąco i okrzyki zachwytu młodych ludzi. Mistrzostwo świata!”

Artystka występuje z zespołem w składzie:
Łukasz Damrych - klawisze
Łukasz Sobolak - perkusja
Tomasz Pierzchniak – kontrabas

Koncert „ZOO” Katarzyny Groniec 14 października 2017 roku w „Kawiarni artystycznej”.

Początek o godz. 19.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Groniec śpiewa Osiecką

Artystka na pięć, co do organizacji mam jeden zarzut za dużo (o kilkanaście) krzeseł, jak musiałem usiąść w zaułku za ścianą skąd widziałem pół sceny aż się zagotowałem. PZDR.
To był niezwykły wieczór! Śpiew i głos Pani Kasi - cudo! Muzyka i muzycy - fantastyczni! Akustyk - mistrz! MAGIA jednym słowem! Sympatyczne spotkanie z uroczą Panią Kasią po Koncercie w czasie podpisywania płyt - dopełniło całości.
Występ cudowny. Bardzo dobrze nagłośniona sala. Ten koncert był balsamem dla mojej duszy. Pozdrawiam. Paulina S.
Fenomenalny spektakl muzyczny.Wspaniała aranżacja,a Pani Katarzyna wprost cudowna.
Koncert magiczny, Pani Kasia jest cudowną artystką o wielkim talencie.

Polecane z kategorii koncert