koncert

Grzegorz Turnau "L - Live" Koncert urodziNOWY

koncert

Grzegorz Turnau "L - Live" Koncert urodziNOWY

Grzegorz Turnau "L - Live" Koncert urodziNOWY - Bilety na koncert

Grzegorz Turnau “L - LIVE”

“L - LIVE” to Grzegorz Turnau z zespołem w jubiLeuszowym muzycznym spektakLu.

“L” to aLbum, na którym znajduje się kiLkadziesiąt nigdy dotychczas niewydanych nagrań audio i video.

“L - LIVE” to koncertowa retrospekcja, będąca wyborem najbardziej, mniej i najmniej znanych utworów, z tymi wcaLe nieznanymi - w tLe.

L - jak labirynt. L - jak lamus. L - jak 50.

PoLecamy!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Grzegorz Turnau "L - Live" Koncert urodziNOWY

Muszę powiedzieć, że Pan Grzegorz na żywo to jest niesamowity, Dziękuję bardzo za super 2 godz.
darek2100 31.01.2018 19:25
Występ na bardzo wysokim poziomie
Fantastyczny koncert, cudowna atmosfera! Bardzo miło spędziłam czas, słuchając jednego z najlepszych polskich wykonawców wraz z zespołem.
Organizacja imprezy znakomita. Repertuar artysty (ulubionego ) wspaniały. Znakomita rozrywka i przeżycie. Dziękuję.
Wspaniały koncert. Dziękujemy
Piękna impreza urodzinowa Grzegorza z udziałem zaproszonych przez niego i z nim współpracujących muzyków.Zaprezentował wiele nowych utworów nigdzie wcześniej, jak sam powiedział,w taki sposób nie wykonywanych. Na koniec kilka bisów i owacja na stojąco.W trakcie występu wywołał z widowni Pana Jana Pawluśkiewicza i zaprosił na estradę dziękując mu przy tym za wiele lat współpracy.Po występie, w holu ICE, Pan Grzegorz rozdawał autografy i niestrudzony stawał z wieloma fanami do pamiątkowych zdjęć.
Świetny występ, jak zwykle! Za każdym razem koncert lepszy niż płyta, choć i te są świetne. Plus za dobre rozłożenie dawniejszych i aktualnych utworów.
Było super!!! Jeszcze jestem pod wrażeniem dzisiaj :-)Wybitni artyści!
Po prostu rewelacja!!!
Grzegorz jak zwykle rewelacyjny z poczuciem humoru potrafił stworzyć fajną atmosferę podczas całego dwugodzinnego koncertu.Gorąco polecamy!
Wspaniały koncert, oby więcej takich w Lublinie!
Wspaniały występ!
REWELACJA. Fenomen Turnaua polega na powrocie do czasów kiedy tekst piosenki jeszcze miał znaczenie... A jego spokój i refleksyjność wycisza nawet najbardziej rozedrgane dusze.
Świetny koncert, dobrzy muzycy towarzyszący, sala ze świetną akustyką. Same plusy.
Rewelacyjny koncert, przepiękna muzyka, wykonawcy grający wspaniale na wielu instrumentach... a prowadzenie koncertu przez P. Grzegorza - bezcenne :)
Byłyśmy z przyjaciółką, która szła na... Gintrowskiego... ;). Tak też się zdarza. Ale obie wyszłyśmy bardzo zadowolone z koncertu. Dla mnie ciekawe było zobaczyć wszystkich razem na scenie.
Grzegorz w formie! 10/10
Adam1970 16.01.2018 11:16
Jestem oczarowana. Niesamowity klimat, znana część przywołała wspomnienia, nieznana obudziła ciepłe emocje. Najlepszy koncert na jakim byłam.
Piękny koncert. Prawdziwi Artyści. Występ mógł być nieco krótszy (zwłaszcza o utwory multi-instrumentalne - lepiej wypadają te najbardziej "wyczyszczone", cicho grane piosenki). Niemniej, było pięknie. Prawdziwa uczta duchowa, zwłaszcza poetycka.
Bardzo dobry koncert, lepszy niż się spodziewałem.
Koncert, jak zwykle, rewelacyjny.
bardzo dobry występ. jestem pod wrażeniem
Koncert na wysokim poziomie artystycznym! Wspaniała uczta duchowa! Zachęcamy wszystkich- relaks i niezwykłe doznania muzyczne. Grzegorz Turnau w świetnym kontakcie z publicznością.
Cudowny koncert, uwielbiam P. Turnaua i jego muzykę, jestem zadowolona!!!
Bardzo udany koncert- Grzegorz Turnau i zespół w świetnej formie ! 😊
Muszę przyznać, że osobiście mi się podobało, choć zabrakło sztandarowej "Cichoszy" czy innych piosenek, takich jak "Między ciszą a ciszą" lub "Pamięć", na które liczyłem. Pojawiła się za to "Bracka" obok "Tak samo" i "Tutaj jestem". Natomiast najpiękniejszy moment całego koncertu, to klimatyczne "Naprawdę nie dzieje się nic", które śpiewały dziesiątki gardeł całej sali, cudownie współgrając z muzykami na scenie. A to wszystko okraszone interesującymi wizualizacjami wyświetlanymi w tle. Bardzo pozytywne wrażenia :)
Wyżynny Teacher 14.01.2018 11:44
To było genialne wydarzenie pod względem muzycznym - zarówno głos Pana Grzegorza, ale i talent 6 muzykow towarzyszących mu naprawdę porywały serce. Niestety brakuje ciągle treści tej muzyce. Słowa ( pierwsze utwory wogóle bym usunęła z programu) tekstów były niekiedy wręcz mierne. Myślę, że przekazywanie takich treści ludziom to ich zabijanie. Marzy mi się, żeby ktoś napisał pełne głębi słowa pod tą genialną muzykę... może tego nie dożyję ale:)
Anna Harasim 14.01.2018 11:36
Wspaniały spektakl muzyczny dający ogromne przeżycia. Połączenie mniej znanych utworów z najpopularniejszymi dawało prawdziwa ucztę muzyczną. Warto tez zwrócić uwagę na wyświetlane projekcie, które były ciekawym urozmaiceniem.
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii koncert