koncert

Grzegorz Turnau z Zespołem

koncert

Grzegorz Turnau z Zespołem

Grzegorz Turnau z Zespołem - Bilety na koncert

Artysta poprowadzi sentymentalną podróż poprzez najbardziej znane piosenki takie jak „Znów wędrujemy” czy „Bracka”, której celem jest przedstawienie publiczności muzycznej drogi artysty i doprowadzenie do piosenek z najnowszych nagrań. Koncert współtworzony przez jednych z najlepszych, polskich muzyków takich jak: Robert Kubiszyn, Jacek Królik, Cezary Konrad czy Leszek Szczerba obfituje w wiele muzycznych niespodzianek nawiązujących do fascynacji i inspiracji muzycznych Grzegorza np. Billy Joela czy The Beatles.

Grzegorz Turnau będąc przewodnikiem publiczności prowadzi z nią dialog spełniając nierzadko jej oczekiwania dotyczące repertuaru. W zależności od emocji, które towarzyszą podczas koncertu zmienia się lista utworów wykorzystywanych przez Grzegorza. Dlatego każde spotkanie z widzami jest inne i niepowtarzalne. Każdy spektakl jest unikatowy.

W koncercie udział biorą:

Grzegorz Turnau – śpiew, fortepian

Robert Kubiszyn/Łukasz Adamczyk – gitara basowa

Jacek Królik - gitary

Cezary Konrad – perkusja

Leszek Szczerba – saksofony

Michał Jurkiewicz – skrzypce, altówka, keyboard

http://www.turnau.com.pl/

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Grzegorz Turnau z Zespołem

Pan Turnau to klasa sama w sobie
Bardzo fajny koncert, sprawna organizacja, jedyny minus to brak oparć w Amfiteatrze w Parku Sowińskiego
Świetny występ niebanalnego artysty. Do tego doskonałe teksty, niepowtarzalny styl muzyczny i atmosfera wspólnej zabawy z publicznością. Kto nie był, niech żałuje.
Super koncert. Miło spędzony czas. Polecam
Pierwszy raz byłem na koncercie Pana Grzegorza i muszę powiedzieć, że to było bardzo ciekawe widowisko :) Wspaniale śpiewał, grał i zabawiał publiczność swoją osobą :) REWELACJA :)
Świetna muzyka, świetni artyści, udany wieczór!
Koncert wspaniały.Grzegorz Turnau jak zwykle pięknie zaprezentował się muzycznie, dowcipnie. Muzycy - profesjonaliści. To był bardzo udany wieczór.
Bardzo energetyczny i zywiolowy wystep :)

Polecane z kategorii koncert