koncert

Gwiazdka z Maestro Andre Rieu

koncert

Gwiazdka z Maestro Andre Rieu

Gwiazdka z Maestro Andre Rieu - Bilety na koncert

Zupełnie nowy świąteczno-noworoczny show
Prezent dla Ciebie i Twoich bliskich

Chodźcie z nami do kina na „Gwiazdkę z maestro André Rieu”!
Rozgrzejcie Wasze serca tym pełnym niespodzianek koncertem.
Dzięki niemu poczujecie magię Bożego Narodzenia i Nowego Roku.

Na tę premierę wszyscy długo czekaliśmy. Maestro nagrał to show podczas serii gwiazdkowych koncertów na żywo w 2019 roku i chciał je pokazać widzom kinowym na Gwiazdkę 2020 roku. Pandemia jednak pokrzyżowała te plany.

Na szczęście jednak wróciliśmy do kin i w końcu możemy wspólnie obejrzeć tę długo wyczekiwaną premierę. A co Was czeka na wielkim ekranie?

André Rieu i jego urocza Orkiestra Johanna Straussa przygotowali dla Was przepełnione świąteczno-noworoczną atmosferą magiczne show. Maestro „wybudował” własny Pałac Zimowy w swoim rodzinnym Maastricht. Wśród 200 lśniących weneckich kandelabrów i żyrandoli z sopli lodu, wśród łyżwiarzy i zasypanego śniegiem zimowego krajobrazu rozebrzmią tradycyjne kolędy, romantyczne walce i inne nieśmiertelne bożonarodzeniowo-noworoczne przeboje.

„Jingle Bells”, „O Holy Night”, „Oh Happy Day” czy „Mary’s Boy Child” to tylko niektóre hity, które usłyszymy w wykonaniu André, jego solistów i Orkiestry Johanna Straussa, ale także chóru gospel.

Sam André tak mówi o premierowym koncercie w kinach: „Boże Narodzenie i Nowy Rok to moja ulubiona pora roku. Nie ma nic lepszego niż spędzenie jej z przyjaciółmi, rodziną i fanami w moim rodzinnym mieście. Dlatego zapraszam moją kinową publiczność z całego świata w tę piękną podróż do świątecznej krainy czarów”.

To prezent dla Was od maestra, ale przecież możecie obdarować nim także swoich bliskich: zabierzcie ich do kina w ramach Gwiazdki!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń w: Włoszczowa

Brak wydarzeń w: Włoszczowa

Recenzje i opinie: Gwiazdka z Maestro Andre Rieu

Wspaniałe widowisko. Polecam .
Spotkanie z Maestro Andrea Rieu i jego zespołem to niezwykła uczta dla duszy wrazliwej na piekno muzyki. Szczegolnie utwory o tematyce bozonarodzeniowej oraz zimowej porywają i chwytają za serce kazdego widza i sluchacza. Polecam kazdemu.
Przepiekny koncert , szkoda, że nas na nim nie było osobiście ale nawet obejrzenie na ekranie to super wydarzenie .Polecam
Rewelacyjny koncert, wieczór spędzony w fantastycznym humorze, nogi sam rwały się z miejsc :)

Polecane z kategorii koncert