Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-03-2023

koncert HAPPYSAD

Happysad - Inaczej

koncert HAPPYSAD

Happysad - Inaczej

Happysad - Inaczej - koncert
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Zespół Happysad, którego koncerty chwalone są za wyjątkowo żywiołową i poruszającą atmosferę, wyrusza w być może najbardziej emocjonalną trasę w swojej historii. Tej wiosny zaprezentują się w wersji „Inaczej”. Na tę okoliczność do prezentacji swojej twórczości wybrali sale z miejscami siedzącymi i wyjątkowy program, sentymentalny, melancholijny, z dyskretnymi, alternatywnymi aranżacjami.
We Wrocławiu spotkamy się 9 marca w klimatycznych wnętrzach Synagogi pod Białym Bocianem przy ul Włodkowica 7

„Ponad rok temu zagraliśmy mini koncert w jednej ze stacji radiowych. Musieliśmy ograniczyć instrumentarium, zagrać zdecydowanie ciszej, bez wrzeszczących przesterów, ściany gitar, hałasu blach. Zaskoczeni byliśmy, jak wszystkie grane tego wieczoru utwory zyskiwały na interpretacji. Z jaką uważnością każdy z nas traktował swój instrument i jak dobrze poczuliśmy się w tej aurze. Wtedy zrodził się pomysł koncertów Happysad Inaczej. Chcemy powtórzyć ten klimat, bo jest dla nas bardzo inspirujący i satysfakcjonujący” - tłumaczy genezę powstania pomysłu Łukasz Cegliński, gitarzysta zespołu.

Publiczność może liczyć na utwory rzadko pojawiające się na koncertach, ale nie zabraknie także odświeżonych wersji utworów dobrze znanych.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Kup voucher na dowolne wydarzenie

Podaruj bliskim niezapomniane emocje

50,00 zł
100,00 zł
200,00 zł

Klikając w przycisk wybierasz voucher wartościowy wielokrotnego użycia ważny 48 miesięcy

Recenzje i opinie: Happysad - Inaczej

Bardzo dobrze się bawiłem na koncercie. Miałem okazję posłuchać ulubionych piosenek w innej formie. Wydarzenie jak najbardziej udane i mam nadzieję że nie ostatnie.
Plumkator 10.03.2023 09:43
Było przecudowne, bardzo mi się podobało. Jedynie czasami światło z reflektorów mnie oślepiało, ale muzyka zrekompensowała mi to.♥️♥️♥️
Jumbo 10.03.2023 08:33

Polecane z kategorii koncert