II Mazurski Festiwal Operowy Belcanto | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2021, 2022 - biletyna.pl

koncert

II Mazurski Festiwal Operowy Belcanto

koncert

II Mazurski Festiwal Operowy Belcanto

II Mazurski Festiwal Operowy Belcanto - Bilety na koncert

Pomysł Festiwalu powstał w 2016 r. z myślą o umożliwieniu zarówno mieszkańcom jak i licznie przebywającym w naszym mieście turystom obcowania ze światem opery na najwyższym poziomie, a jego inicjatorem jest Fundacja na Rzecz Kultury i Sztuki AVANGART we współpracy z Miastem Mrągowo oraz Centrum Kultury i Turystyki.

W drugiej edycji Festiwalu wystąpią: znana już z pierwszej edycji sopranistka Katarzyna Zając – Caban, Luciana Pansa – brazylijska mezzosopranistka, Max Jota – tenor, również pochodzący z Brazylii, zdobywca wielu nagród w prestiżowych konkursach wokalnych na świecie oraz Piotr Wołosz – znany już mrągowskiej publiczności bas, pomysłodawca festiwalu. Solistom towarzyszyć będzie orkiestra symfoniczna Fundacji AVANGART pod dyrekcją Marty Kosielskiej. Podczas gali finałowej wystąpią także młodzi artyści Studia Wokalnego SUKCES z Mrągowa. Koncert poprowadzą Magdalena Fedor i Jan Połowianiuk.

W programie usłyszymy nie tylko przepiękne utwory operowe, operetkowe, musicalowe i filmowe, ale także hity muzyki pop w aranżacjach na solistów, chór i orkiestrę symfoniczną. Przygotowaliśmy również wiele innych niespodzianek muzycznych, wśród których pojawi się gość specjalny.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Występ bardzo się podobał szczególnie orkiestra oraz artyści polecam
Występ rewelacyjny, artyści świetni... ale po co ta półgodzinna przerwa? Już było chłodno, późna pora, więc niestety niektórzy skorzystali z tej przerwy - i już nie wrócili. :(

Polecane