koncert IRA

IRA Akustycznie

koncert IRA

IRA Akustycznie

IRA Akustycznie - Bilety na koncert

Każdy, kto choć raz był na koncercie Iry, wie, jak magiczną i gorącą atmosferę mają ich występy. Tym razem podczas koncertów „Ira – Akustycznie” grupa zaprezentuje delikatniejsze i bardziej liryczne oblicze.

Ira jest jak dobre wino – im starsze, tym lepsze. Legendy polskiej sceny rockowej przygotowali w tym roku dla swoich fanów wyjątkowe wydarzenie: „Ira Akustycznie”. Zespół z udziałem kwartetu smyczkowego wykona pod kierownictwem Jacka Piskorza nowe, akustyczne aranżacje znanych wszystkim przebojów.

Ira – koncerty 2021 i 2022

Po doskonale przyjętej trasie „Ira – The Best Of” zespół rusza w nową trasę. Na koncertach nie zabraknie takich hitów jak „Ona jest ze snu”, „Wiara”, „Mój dom” czy „Nadzieja”. Zespół zagra również piosenki z ostatnich lat twórczości zespołu, np. „Londyn 8.15”, „Nie daj mi odejść” czy „Dlaczego nic”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje i opinie: IRA Akustycznie

super
Cała sala tańczy z nami . Świetny koncert zespół dał czadu cała publiczność poderwała się do zabawy i tańca . Było zaje fanie .Polecam . Na Bis bo się zrobiła świetna impreza Pan Artur Gadowski i zespół wykonali dodatkowe trzy pełne piosenki przy aplauzie i radości całej publiczności . Chyba sami też się świetnie bawili :) Gdańsk czeka kiedy kolejna impreza ???
Justyna z mężem 08.10.2021 18:19
Wspaniały koncert 😎
Świetny kontakt z publicznością i dużo dobrej zabawy zespołu wspólnie z nami! Do tego świetny dźwięk. Szkoda, że tak rzadko jest okazja do takiego spędzania czasu.
Koncert był bombowy !!!!!!
Koncert zespołu był świetny. Niestety wszystko popsuła końcówka występu gdy zabrakło prądu i zespół był zmuszony do zejścia ze sceny. Pan "techniczny" praktycznie wygonił zespół ze sceny, to było żenujące. Myślę, że na koncertach zespołów takiego formatu jak IRA organizator powinien zrobić wszystko aby nie dopuścić do tego typu sytuacji. Rozumiem, że są sytuacje nie do przewidzenia ale można to było załatwić inaczej. Szkoda mi jedynie zespołu bo naprawdę się starali i dali z siebie wszystko.
Rewelacyjny koncert 😁
Występ Iry jak zwykle na wysokim poziomie, szkoda że nie było informacji że nie bedzie można zająć swoich miejsc i z 2 rzędu wylądowałyśmy niestety na balkonie czego chciałyśmy uniknąc przy zakupie biletu a po za tymi było super :)
Miła sympatyczna atmosfera. Koncert przebiegał OK
super atmosfera szkoda tylko ze przy rezerwacji i kupnie biletów były zajęte miejsca które fizycznie były wolne na każdym sektorze.
Wszystko SUPER!!!
Koncert był super. Wszystko zostało pięknie zaplanowane.
Świetny koncert!
Świetny koncert, polecam
Mega polecamy😍
Nadzwyczajne przeżyciu. Super. Kocham ten zespół!!!!!
Świetny koncert. Z chęcią pójdę na kolejny koncert IRY!!! Jak najbardziej polecam!!!
Cudowny koncert, z niespodziewanymi utworami. Prawdziwa muzyczna uczta. Zresztą takie są koncerty IRY!. Goraco polecam!
Koncert rewelacyjny 😊

Polecane z kategorii koncert