koncert

IRA

koncert

IRA

IRA - Bilety na koncert

IRA to jeden z najważniejszych zespołów polskiego rocka. Każda płyta grupy sprzedaje się w wielu tysiącach egzemplarzy, a różnorodność gatunków muzycznych po które sięga sprawia, że zdobywa serca zarówno fanów mocniejszych brzmień, jak i wielbicieli rockowych ballad.
IRA powstała w 1987 roku w Radomiu, a już rok później zadebiutowała na Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Pierwsza płyta zespołu pt.IRA ukazała się w 1989 roku. Wydana w roku 1991 płyta Mój dom, a następnie 1993 i koncertowa Live odniosły niebywały sukces, zapewniając grupie awans do czołówki polskich zespołów rockowych. W drugiej połowie lat 90. zespół zmienił swoje oblicze, sięgając na płycie Znamię do nieco cięższych brzmień. W 1996 roku, po wydaniu płyty Ogrody, z zespołu odszedł gitarzysta i założyciel Kuba Płucisz, a kilka miesięcy później IRA zawiesiła działalność. Po 7 latach przerwy grupa powróciła na scenę i ruszyła w trasę koncertową pod hasłem: IRA - Wracamy!, która gromadząc rzesze fanów, utwierdziła muzyków o słuszności tej decyzji.
W maju 2021 ukazała się najnowsza płyta Zespołu IRA „ Jutro”. Znaleźć można na niej takie single jak "W górę patrz", "Zimowa", "Chciałbym" czy "Za późno już", nie brakuje mocnego gitarowego grania oraz pięknych ballad, które rozgrzewają publiczność podczas koncertów i zapewniają niezapomniane wrażenia.

CZYTAJ WIĘCEJ

IRA

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Gdańsk

Inne wydarzenia powiązane z IRA

Recenzje i opinie: IRA

Głos Artura jak zawsze na największym poziomie
Bardzo fajny koncert , o dobrej akustyce i dobrym repertuarze. Jedynie obawa braku maseczek na twarzach publiczności. Ale to odrębny temat.
Koncert rewelacja, zresztą jak zawsze
Niezapomniane wrażenia, doskonały koncert mimo uduchowionego miejsca koncert z pełną parą i prawdziwie rockowym klimacie. Publika zamiast siedzieć na krzesełkach chętnie skakała do ulubionych przebojów i wspólnie z zespołem śpiewała ile sił w płucach. Doskonały koncert.
Koncert super. Świetny występ. Muzyka i wokal klasa sama w sobie.
Młodszy o 30 lat :)
Wspaniały koncert! 100 % integracji zespołu z publicznością. Mam wrażenie, że w sali byli tylko i wyłącznie najwięksi fani Roberta i jego grupy. Perkusista - WOW! Koncert zdecydowanie za krótki :)!
Rewelacyjny koncert!!
Super emocje, mega zabawa. IRA nie ma sobie równych
Super było polecam wszystkim
Koncert super. Szkoda ze tak krótko.
Super atmosfera. Bardzo przyjemnie spędzony czas.
super
Cała sala tańczy z nami . Świetny koncert zespół dał czadu cała publiczność poderwała się do zabawy i tańca . Było zaje fanie .Polecam . Na Bis bo się zrobiła świetna impreza Pan Artur Gadowski i zespół wykonali dodatkowe trzy pełne piosenki przy aplauzie i radości całej publiczności . Chyba sami też się świetnie bawili :) Gdańsk czeka kiedy kolejna impreza ???
Justyna z mężem 08.10.2021 18:19
Wspaniały koncert 😎
Świetny kontakt z publicznością i dużo dobrej zabawy zespołu wspólnie z nami! Do tego świetny dźwięk. Szkoda, że tak rzadko jest okazja do takiego spędzania czasu.
Wspaniały koncert! Warto było czekać od marca 2020. Zespół w formie.
super zespół , super koncert :-)
Piosenki zespołu jak zwykle super! Ale wybór miejsca na koncert nie trafiony! Raczej opcja na stojąco pod sceną jest ok a nie siedzieć i aż cię wyrywa z tych fotelików!
Było fantastycznie 🤩
Rewelacyjny koncert, wspaniała atmosfera. Polecam!
bardzo dobry koncert, choć w nie najlepszym miejscu...
super super pomimo że: "moje siwe włosy to jest cos co lubie", IRA pięknie dojrzewa, teksty niektórych utworów są napisane z głębi serca. Koncert świetny choć w sali gorącoooooo i duszno.
Wspaniały koncert wielkiego zespołu, atmosfera euforyczna. Polecam!
Ira w super formie, koncert super
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii koncert