koncert IRA

IRA - The Best Of

koncert IRA

IRA - The Best Of

IRA - The Best Of - Bilety na koncert

Zespół IRA zapracował na miano legendy polskiej muzyki rockowej. Przeboje takie jak „Ona jest ze snu” czy „Nie daj mi odejść” znają i nucą wszyscy. Trasa koncertowa „The Best Of” to okazja, żeby posłuchać na żywo ulubionych piosenek IRY. Muzycy mają też w zanadrzu nowości!

IRA jest jednym z najważniejszych zespołów w historii polskiego rocka. Każda płyta grupy była sprzedażowym hitem. Muzycy starają się czerpać z różnych gatunków muzycznych, dzięki czemu zawsze są w stanie zaskoczyć swoich fanów.

Formacja powstała w 1987 roku. Wiele utworów, takich jak „Nadzieja” czy „Nie daj mi odejść”, stało się hymnami dla osób, których młodość przypadała na lata 90.

Zespół ma na koncie 12 płyt. Ostatni album – „Jutro” – właśnie miał swoją premierę. To 11 rockowych ballad, ale nie brakuje tu też cięższych, rockowych brzmień. Jak to wszystko brzmi na żywo? Najlepszą okazją, żeby to sprawdzić, są koncerty IRY w ramach trasy „The Best Of”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje IRA - The Best Of

super.....jak zawsze..pozdro
Magiczny koncert. Znane i nowe kawałki. Wspaniały wokal Artura [i nie tylko :)] Mistrzowski warsztat instrumentalny. Ekstra interakcja z widownią. Szkoda, że czas tak szybko minął. Sentymentalna podróż w czasie wraz z iskrą nowości. Wybacz-cie, że Nie zatrzymam się napisać, że jest moc i Nadzieja :)
Świetna organizacja, czadowy koncert.
Klasyka gatunku..Prawdziwa historia w pięknym wydaniu:) Koncert super!
Bardzo dobry występ. Mocny, stabilny głos Artura jak zawsze dający ukojenie również mądrymi tekstami piosenek. Wokalista z ogromnym sukcesem zachęcił publiczność do wspólnego śpiewania.
REWELACJA!!! Chłopaki dali czadu.
CUDOWNIE, chociaż za krótko....
Było super👍👍👍
Najlepszy koncert na jakim byłam🥰🥰🥰
Rudzielec 26.07.2021 20:01
Po co jest podział miejsc skoro i tak nie było to sprawdzanie nikt nie był na swoim miejscu, a najtańsze bilety mogły stać pod samą sceną. Mało prestiżowe
Koncerty Iry to zawsze i wszędzie super zabawa 🎸😁polecam gorąco było mega 👍💪
Super energia super brzmienie publika szalała
Super impreza bawiliśmy się świetnie.
Super - tylko krótko
Świetny koncert i wspaniała organizacja i atmosfera. Dziękujemy.
Koncert super fajowy organizacja ok
Super występ
Występ zespołu niesamowity, mocne rockowe brzmienie, charyzmatyczny głos wokalisty oraz świetne piosenki stanowiły magię tego wyjątkowego wydarzenia!!! Cały zespół dał czadu!
IRA to najlepszy polski zespół rockowy . Wspomnienia bezcenne. Świetny koncert .
Koncert za krótki

Polecane z kategorii koncert