Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-12-2023

koncert Ich Troje

Michał Wiśniewski Akustycznie IV

koncert Ich Troje

Michał Wiśniewski Akustycznie IV

Michał Wiśniewski Akustycznie IV - koncert

 Bilety
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Zapraszamy na muzyczne Walentynki w Watrze! Jak co roku zapewniamy gorącą atmosferę! Michał Wiśniewski Akustycznie po raz czwarty...! Zaczarują nas dźwięki płynące z pianina, basu, gitary oraz instrumentów perkusyjnych... Te koncerty z pewnością pozostaną na długo w pamięci każdemu, kto postanowi udać się na to muzyczne wydarzenie! Podczas koncertów usłyszymy jednak nie tylko samego Michała, ale również Anię Świątczak - wokalistkę zespołu Ich Troje, której wspaniały głos w przepięknych balladach przyprawia widza o wzruszenie. Oprócz największych hitów Michała, takich jak "A wszystko to…" , "Powiedz", "Zawsze z Tobą chciałbym być", "Kochaj mnie Kochaj" czy "Wypijmy za to!", usłyszymy również utwory z pierwszych płyt, które bardzo dawno nie były wykonywane na koncertach!

Zapraszamy serdecznie na 120 minut muzycznej uczty! Artysta przygotował na ten koncert trzy różne rodzaje biletów, a dwa z nich dają Państwu możliwość spotkania z Michałem twarzą w twarz po koncercie!

Szczegóły znajdą Państwo poniżej:

BILET NORMALNY - uprawnia tylko do uczestnictwa w koncercie.

BILET VIP BACKSTAGE PASS - Posiadacze biletów Vip Backstage Pass otrzymują możliwość spotkania z Artystą po koncercie, a także zrobienia pamiątkowego zdjęcia. *Zdjęcie z Artystą wykonuje obsługa zespołu - do pobrania dzień po koncercie z oficjalnego profilu Michała Wiśniewskiego na Facebooku.

BILET SPONSOR PACKAGE - Posiadacze biletów Sponsor otrzymają możliwość uczestniczenia w próbie* zespołu, a po koncercie - możliwość spotkania z Artystą i zrobienia zdjęcia** w pierwszej kolejności. Ponadto każdy posiadacz biletu Sponsor otrzyma również kolekcjonerską koszulkę Artysty.

*Informacja o godzinie próby zespołu podana zostanie dzień przed wydarzeniem, na oficjalnym profilu Michała Wiśniewskiego na Facebooku.

**Zdjęcie z Artystą wykonuje obsługa zespołu - do pobrania dzień po koncercie z oficjalnego profilu Michała Wiśniewskiego na Facebooku. ***

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

06.02.2024, 19:00 NCPP - Sala Kameralna
 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Opole

Podaruj bliskim niezapomniane emocje!

Kup voucher

Recenzje i opinie: Michał Wiśniewski Akustycznie IV


Jak działają recenzje?
Super!!!
Przemek 13.10.2023 10:49
Michał Wiśniewski Akustycznie IV
Koszalin, 12.10.2023
Teatr Variete Muza
Koncert mega. Michał jak za dawnych lat. Na pewno pojadę za rok ❤️❤️
Dorota 13.10.2023 08:58
Michał Wiśniewski Akustycznie IV
Koszalin, 12.10.2023
Teatr Variete Muza

Polecane z kategorii koncert