koncert Irena Santor

Irena Santor - Jubileusz. Śpiewam, czyli jestem

koncert Irena Santor

Irena Santor - Jubileusz. Śpiewam, czyli jestem

Irena Santor - Jubileusz. Śpiewam, czyli jestem - Bilety na koncert

Irena Santor - Jubileusz. Śpiewam, czyli jestem - Katowice Filharmonia Śląska | Kupuj Bilety Online

Diamentowy JUBILEUSZ IRENY SANTOR
Irena Santor - niekwestionowana Pierwsza Dama Polskiej Piosenki, uwielbiana przez kolejne pokolenia słuchaczy, w tym roku obchodzi Diamentowy Jubileusz pracy. Artystka świętować go będzie wspólnie z Państwem podczas wyjątkowej trasy koncertowej „JUBILEUSZ. Śpiewam, czyli jestem”.

Nie sposób wyliczyć wybitnych osiągnięć, które składają się na trwającą od kilku dekad karierę Artystki, uhonorowaną przyznaniem tytułu doctor honoris causa Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi. Irena Santor nagrała ponad tysiąc piosenek, z których wiele stało się niezapomnianymi przebojami jak np. „Tych lat nie odda nikt”, „Powrócisz tu”, „Już nie ma dzikich plaż”, „Embarras”. Kryształowo czysty głos i wyjątkowa muzykalność oraz kunszt interpretacyjny czynią z niej Artystkę wielkiego formatu – ponadczasową. Znają Ją wszyscy, w każdym wieku a Jej piosenki są wciąż aktualne i nadal brzmią z tą samą ogromną siłą, a publiczność niezmiennie ma potrzebę obcowania z Jej osobowością wypełniając po brzegi sale koncertowe.

Zapraszamy na wyjątkowy koncert, który wypełnią piosenki starannie na tę okazję wybrane przez Artystkę, piosenki które z Jej punktu widzenia były i są ważne, melodie które wpisały się w Jej życie, ale także w Państwa serca i wspomnienia. Zabrzmią zatem niezapomniane przeboje, a także nowe piosenki, które niosą przesłanie Artystki i już znalazły uznanie publiczności. Muzyczną podróż dopełnią opowieści i wspomnienia Ireny Santor.

Zapraszamy na spotkanie z legendą polskiej sceny, wypełnione czułością dźwięków, melancholijnym urokiem oraz unikatowymi emocjami, z których zrodziły się najznakomitsze kompozycje Artystki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje

Sala w Toruniu wspaniała. Irena Santor jak zawsze na wysokim poziomie, ale scenariusz spotkania słaby. Występ skupił się na wykonywaniu nowszych, lirycznych utworów. Publiczność czekała przede wszystkim na szlagiery sprzed lat, (w końcu to jubileusz!), które można wspólnie odśpiewać, a tego było zdecydowanie zbyt mało. P.S. Do menedżera/menedżerki - Pani Irena powinna mieć na scenie dodatkową osobę, która prowadzi całe spotkanie, żeby artystka mogła odpoczywać a nie cały czas być przy mikrofonie.
Swieta organizacja, swieta artstka . Dziekuje za zorganizowanie koncertu.
Super. Duża klasa. Moja mama dawno tyle nie śpiewała. Polecam z całego serducha.
Wspaniały koncert.Uczta dla ducha.Cudownie było powspominać i pośpiewać.Irena Santor to prawdziwa dama.
Było cudownie 🙂
Wspanialy
Wspaniały koncert, pięknie prowadzony przez Panią Irenę. Cały koncert oglądałem przez łzy. Były to łzy radości i wzruszenia śpiewem Pani Ireny.
Było naprawdę pięknie 😄
Super koncert !!!
Wspaniale przeżycia, kameralna atmosfera, cudowna Pani Santor. Dziękuję bardzo za miły wieczór
Pani Irena wyglądała zjawiskowo! Śpiew, prowadzenie i występ Pani Ireny wraz z towarzyszącymi Muzykami był na najwyższym poziomie! Publiczność była oczarowana! Byłem już po raz drugi na koncercie naszej Pierwszej Damy Polskiej Piosenki! Cudowne przeżycia!
Cudowny koncert. Pani Irena - kobieta z klasa. Pieknie spiewa, pieknie opowiada. Niech gosci na naszych estradach jak najdluzej...
Cudowna ! Wspaniały repertuar i doskonała aranżacja Pani Irena Anielska jak zawsze !
Bardzo się cieszę, że mogłam posłuchać Pani Santor LIVE. A przyleciałam specjalnie na ten koncert ze Stuttgartu. Było bardzo wzruszające i piękne przeżycie!!!
Organizacja wspaniala, wielka artystka, cudowny głos, jestem zachwycony recitalem Pani Ireny Santor
Wspaniałe wydarzenie, ja zachwycona a moja mama wzruszona 😊 Pani Irena to Wielka Artystka, w każdym geście, słowie i uśmiechu to potwierdziła, polecam !☺️
Wspaniały koncert, wspaniała kobieta Irena Santor dała fantastyczny koncert, przeniosła nas w przeszłość ze swoimi repertuarem i opowiadaniami. Absolutnie koncert pierwsza klasa, jestem dumna, ze mogłam na nim być.
Wspaniały koncert
O Pani Irenie Santor można pisać i pisać same pozytywy. Wspaniała artystka o kojącym głosie i utworach o wartościowym przeslaniu. Jeśli chodzi o organizatora to mam uwagę o poprawę nagłośnienia na balkonie. Niestety nie do końca można było cieszyć się 100 % odbiorem. Osoby schodziły na dół bo lepszy był tam odbiór. To był mój pierwszy raz w WCK Wałcz więc nie wiedziałam, że z nagłośnieniem jest taki problem. Tak naprawdę i tak uważam, że koncert był udany bo uwielbiam panią Irenę i to dla niej tam byłam.
Super, bardzo profesjonalne wykonanie przez Panią Irenę
Rodzice dostali bilety na rocznice slubu. Bawili sie wysmienicie. Pani Irena Jak zawsze oczarowala publicznosc.
Fantastyczny koncert :)
Bardzo miły koncert. Głos i osoba Pani Ireny jak zwykle na najwyższym poziomie.
Pani Irena super gwiazda. Bardzo dobrze przemyślany koncert super akompaniament ciekawostki z życia artystycznego. Jestem zachwycona. A głos niezapomniany. Wszystkiego Najlepszego i licznych koncertów. Szkoda że moja mama nie jest już ze mną i nie mogła też ucieszyć się.
Wspaniały koncert, Pani Santor zadziwia klasą i kondycją. Szkoda, że już jedyna taka Gwiazda. Nie ma konkurencji, wszyscy zostali daleko w tyle.
Jestem pod ogromnym wrażeniem koncertu pani Ireny Santor , jej energii i charyzmy na scenie można tylko pozazdrościć. Piękne teksty i niezmienny głos . Mama zachwycona .
Fantastyczny koncert ,klimatyczna sala, Pani Irena w super formie
Koncert przepiekny! Pełna klasa!
Fantastyczny koncert, artystka w wielkiej formie
super! pain Irena to prawdziwa artystka!
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane

Katowice inne wydarzenia