koncert
Irena Santor

koncert

Irena Santor

Irena Santor - Bilety na koncert

Irena Santor - Wieliczka Centrum Hotelowo - Konferencyjne Hotel Lenart | Kupuj Bilety Online

Uwielbiana przez kolejne pokolenia słuchaczy.

Nagrała ponad tysiąc piosenek, z których wiele stało się niezapomnianymi przebojami jak np. "Tych lat nie odda nikt", "Powrócisz tu", "Już nie ma dzikich plaż", "Embarras".
     
W programie usłyszymy znane i lubiane przeboje Artystki, piosenki z okrytej platyną płyty "Kręci mnie ten świat" oraz najnowszej płyty „Punkt widzenia” wydanej przed rokiem przez Polskie Radio, która entuzjastycznie przyjęta przez recenzentów, zdobyła także serce i uznanie publiczności.

Fantastyczny kontakt z publicznością, wyjątkowa muzykalność, urok osobisty oraz emocje tworzą wspaniałą atmosferę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń w: Wieliczka

Brak wydarzeń w: Wieliczka

Recenzje

impreza bardzo udana , duża przyjemność dla ducha , sala kameralna ,ale odbiór wspaniały
To był prezent dla mamusi i reakcja mamusi była bezcenna była pod wielkim wrażeniem i już czeka na kolejne występy 😄
Pani Irena wspaniała, podziwiam za wolę życia i optymizm i to pokazała na koncercie, wprowadziła mnie w nastrój nostalgiczny ale nie smutny, bawiłam się wspaniale.
Wspaniały występ.Wspaniała Pani Irena .
Występ sympatyczny.. Pani Santor w cudownej kondycji.Piosenki wspaniale zinterpretowane, rewelacyjny przekaz treści.Dla takich chwil warto żyć.Muzycy perfekcyjni.Wieczór pełny wspomnień , ale także wiele teraźniejszości.Warto było się spotkać z tak genialną artystką;
Koncert niesamowity.Pani Irena cudowna artystka.Polecam
Koncert jak zwykle bardzo udany. Tyle elegancji na scenie. Wspaniale
Super wrażenia
damianito9 22.09.2019 12:02
Wspanialy Koncert/ recital. Pani Irena w doskonalej formie. Bardzo przyjemnie sluchalo sie i opowiesci i piosenek. Absolutnie polecam.
Niewątpliwie wyjątkowe przeżycie. Piosenki - te bardziej i te mniej znane, ułożone chronologicznie, poczynając od repertuaru Hanki Ordonówny czy Sióstr Do-Re-Mi - przeplatane ciekawymi opowieściami dotyczącymi albo poszczególnych utworów (kto i w jakich okolicznościach napisał tekst czy skomponował), ale i życia artystki. Pani Irenie, wciąż młodej duchem i ciałem, towarzyszy znakomite trio fortepian/wiolonczela/perkusja, przeplatając Jej występy zachodnimi szlagierami." Oceniam występ na bardzo wysokim poziomie.
Wspaniała Forma Pani Ireny. Polecamy z całego serca.
Niezapomniany występ Królowej Polskiej Piosenki! Będę o nim opowiadał swoim wnukom (których jeszcze nie mam). Dla mnie było to wydarzenie dekady!
Jak zawsze znakomity występ.
Wspaniały koncert!
Wspaniały koncert. Pani Irena Santor w znakomitej formie. Kolejne cudowne spotkanie z najpiękniejszym głosem w Polsce. Czekam na kolejne występy pani Ireny. Edyta
Wspaniały koncert. Irena Santor wspaniały głos zrobiła na mojej 8 osobowej ekipie ogromne wrażenie. Czekamy na kolejny koncert !
Daniel 23.06.2019 15:48
Rewelacyjny koncert wielkiej artystki! Stare szlagiery i nowe piosenki. Gwiazda w znakomitej formie. Chapeau bas!
Marcin 23.06.2019 08:37
Byłam z mamą na koncercie- piękny głos , dużo wspomnień, kultura przez duże K. Polecam serdecznie.
Fantastyczny , byłam Mamą bawiłam się super polecam wszystkim młodym a także trochę starszym .Koncert wzruszajacy P. Irena pełna dowcipu , zachwycającego glosu
Magda z Mama Halina 22.06.2019 13:27
Trudno ubrać w słowa tak fantastyczny występ. Wyrażam swój podziw dla kunsztu samej wokalistki oraz aranżacji całego koncertu. Pani Irena Santor posiada nie tylko wspaniały głos, ale także niezwykłą osobowość i kulturę sceniczną. Wydarzenie, które na zawsze pozostanie w mojej pamięci.
Królowa jest jedna i to własnie Irena Santor wspaniały koncert wszystko wspaniałe
Impreza bardzo udana. Wokalistka mimo wieku pracowała bardzo solidnie.
Wspaniala artystka, kobieta, po prostu Gwiazda. Bardzo milo wspominac. Wzruszajace wspomnienia az do lez. Cudowny koncert.
Bardz ładny występ
Bilet na występ Pani Ireny Santor, był prezentem dla mojej Mamy z okazji Dnia Matki. Okazało się że były to strzał w 10-tkę, po koncercie moja Mama , nie kryła zadowolenia , a uśmiech długo gościł na Jej twarzy. Cytuję "To był przepiękny koncert , Pani Irena ma klasę, niepowtarzalną i rzadko już spotykaną klasę. Bardzo mi się podobało ,wielkie dzięki" -to są słowa mojej 76- letniej Mamy. Dlatego , bardzo dziękujemy i pozdrawiamy Panią Irenę Santor i organizatorów tego koncertu.
Znakomity koncert! Dwie godziny wielkiej przyjemności, radości i wzruszeń. To siły wyższe zesłały nam Artystkę tej klasy!!! To, że Irena Santor jest znakomitą artystką, wiedzą wszyscy do tego jest wspaniałą „gadułą”, słuchanie jej historii to dodatkowa przyjemność.
Bardzo udany koncert, artystka wielkiej klasy a jakże skromna i pokorna. Czuje się , że kocha to co robi i jest mistrzynią. Muzycy towarzyszący Pani Santor na miarę artystki.Jestem pod wrażeniem.
Rewelacja !
Piękny koncert. Takich piosenkarzy słucha się z nostalgią :-)
Sprawnie i tak jak powinno być!!!!
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane

KULT

KULT

(77)

najblizsze wydarzenie
03.11.2019 18:00

bilety od 60.00 PLN

Wieliczka inne wydarzenia